Інтернет-бакалавр ділового адміністрування в галузі бізнес-досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Підвишіть свою ділову експертизу на Pace

Інтернет-бакалавр ділового адміністрування в галузі бізнес-досліджень
 • AACSB акредитований
 • Перерахуйте придатний попередній кредит
 • Популярні варіанти спеціалізації
 • Індивідуальні профорієнтації
 • Досвідчений факультет
 • Не потрібно SAT / ACT **

** Абітурієнтам, які закінчили середню школу протягом 4 років до подачі заявки, необхідно надати копію своїх балів SAT.

Огляд програми

Розробіть стратегічне мислення і закінчіть ступінь бакалавра за допомогою 100% онлайн-програми бакалавра ділового адміністрування в бізнес-студіях, що пропонується університетом Пейс. Наша індивідуалізована консультаційна команда може допомогти вам застосувати кредит до попереднього коледжу та життєвий / робочий досвід, щоб ви могли бути на шляху до розширених можливостей працевлаштування в галузі бухгалтерського обліку, аудиту, управління чи маркетингу.

Крім того, наша команда служб кар’єрної допомоги допоможе вам реалізувати ваш кар’єрний шлях, поки ви розвинете широкий спектр ділових знань у Школі бізнесу Любіна, яка має подвійну акредитацію в бізнесі та бухгалтерському обліку від AACSB International, елітна відмінність, яку поділяють менші кількості ніж 3% бізнес-шкіл у всьому світі.

З цим ступенем BBA студенти можуть отримати вигоду від тісних зв’язків, які підтримує наш факультет з провідними маркетинговими та бухгалтерськими фірмами та стати частиною міцної глобальної мережі випускників у понад 80 країнах.

Вибирайте концентрацію в галузі маркетингу та менеджменту, бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту:

Концентрація маркетингу та менеджменту

Станьте цінним, впевненим та ефективним бізнес-професіоналом, який вміє застосовувати математику та аналітику даних до стратегічних маркетингових зусиль та здійснює стажування чи незалежні варіанти навчання в маркетингу чи менеджменті.

Концентрація бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту

Отримайте попередню кваліфікацію, щоб стати дуже затребуваним CPA, внутрішнім аудитором або судовим слідчим, який може надати критичний аналіз фінансової інформації компанії, покращити фінансові операції та / або розслідувати потенційні шахрайства.

BBA в галузі бізнес-досліджень: концентрація в маркетингу та менеджменті

Ідіть на ринок розумно

Спеціалісти з маркетингу, що мають глибоке розуміння цифрових, соціальних та традиційних засобів масової інформації, можуть бути дуже цінними для роботодавців, коли вони також впевнені та ефективні, які приймають рішення та менеджери. Великий і малий бізнес можуть отримати велику користь від маркетологів, які вміють застосовувати математику та аналітику даних до своїх стратегічних маркетингових зусиль.

Інтернет BBA університету з питань бізнес-досліджень з концентрацією в галузі маркетингу та менеджменту готує студентів до популярних маркетингових фахівців. Студенти поглиблено вивчать маркетингові методи, організаційні бізнес-структури, включаючи культурні відмінності у багатонаціональних бізнес-операціях, і матимуть можливість пройти стажування або незалежне навчання з маркетингу чи менеджменту. Окрім розробки сучасного набору маркетингових та управлінських навичок, програма розробляє всебічних бізнес-професіоналів, які вміють працювати в командах та аналізувати виклики з різних перспектив бізнесу.

Навчальний план

Залежно від придатності до трансфертного кредиту та кредитів попереднього навчання (PLA), які можуть бути надані за досвід роботи / досвіду роботи, нинішні та прагнучі бізнес-професіонали, можуть заповнити BBA за сумісництвом маркетингу та менеджменту за три роки, пройшовши два курси за семестр

Загальні вимоги до ступеня: 120 кредитів
 • Кредити на передачу: 56-64 кредитів
 • Вимоги до закінчення ступеня: 56-64 кредитів

BBA в галузі бізнес-досліджень: концентрація бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту

Ступінь, яка складає фінансову звітність

Спеціалісти з бухгалтерського обліку та аудиту користуються великим попитом. Великим корпораціям, малим фірмам та неприбутковим установам завжди потрібні бухгалтери, які можуть надати критичний аналіз фінансової інформації компанії, покращити фінансові операції та / або розслідувати потенційні шахрайства.

Інтернет BBA в галузі бізнес-досліджень з концентрацією бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту готує студентів до найбільш затребуваних фінансових фахівців, впевнених у своїй здатності використовувати аналітику даних, програмне забезпечення бухгалтерського обліку та системи внутрішнього контролю для оцінки фінансових звітів, запобігання та захисту від них. шахрайство та розслідування скарг, які подають службовці.

Якщо ви хочете стати дипломованим бухгалтером (CPA), внутрішнім аудитором або судовим слідчим, ви отримаєте користь від тісних галузевих зв'язків, які надає наш підтримуючий і відданий викладач в рамках BBA в галузі бізнес-досліджень.

Навчальний план

Залежно від придатності до трансфертного кредиту та кредитів попереднього оцінювання навчання (PLA), які можуть бути надані за досвід роботи / досвіду роботи, нинішні та прагнучі бізнес-професіонали, можуть заповнити BBA з концентрацією в галузі бухгалтерського обліку та внутрішнього аудиту за сумісництвом протягом трьох років, приймаючи два курси на семестр.

Загальні вимоги до ступеня: 120 кредитів
 • Кредити на передачу: 56-64 кредитів
 • Вимоги до закінчення ступеня: 56-64 кредитів

Наші студенти прагнуть

BBA у галузі бізнес-досліджень орієнтована на людей, які розуміють, що для успішної довгострокової кар'єри потрібні глибокі знання прийняття рішень, керованих даними, в поєднанні з глибоким розумінням основних бізнес-дисциплін - бухгалтерського обліку, маркетингу, фінансів, економіки тощо . Наші студенти прагнуть підвищити свій професійний статус та потенціал заробітку, закінчивши ступінь бакалавра у сприятливому, орієнтованому на кар’єру середовищі навчання.

Наша програма виконує

 • Відточуйте область знань за допомогою варіантів спеціалізації для нинішніх та прагнучих фахівців з маркетингу, менеджменту, бухгалтерського обліку та аудиту.
 • Навчайтеся з добре пов’язаними, глибоко відданими викладачами факультету з великим досвідом та уважністю до унікальних аспектів дорослих студентів в онлайн-середовищі.
 • Розвивати ефективні навички прийняття рішень та вміння критично аналізувати бізнес-стратегію та операції.
 • Отримати персональне профорієнтаційне керівництво на кожному кроці - за допомогою практичного стажування та досліджень.
"Майже 90% випускників Любіна зайняті чи продовжують освіту".

- Кар'єрні послуги університету Пейс

Навчання та збори

 • 555 доларів за кредит
 • Плата за технологію
  • 60 доларів за семестр (студенти, що заочні, осінь та весна)
  • 100 доларів за семестр (студенти, які беруть 12 і більше кредитів)
 • Плата за $ 50 ProctorU

Деякі курси можуть вимагати додаткових платежів.

Примітка: Університет Пейс залишає за собою право змінювати навчання та оплату.

Вимоги до прийому

Майбутня дата початку
 • Наступна дата початку - 16 січня 2020 року.
 • Заповнені заяви необхідно подати до 23 грудня 2019 року .
Подання та огляд додатків

Студенти мають п’ять можливостей розпочати онлайн-програму закінчення ступеня щороку, включаючи дві восени, дві навесні та одну влітку.

Про рішення про вступ кандидати будуть повідомлені електронною поштою протягом двох тижнів після подання заявки.

Прийняті студенти отримають додаткову інформацію про те, як подати депозит, щоб забезпечити своє місце в програмі та як домовитись про зустріч у академічного радника.

Крім того, прийнятий студент зможе ініціювати запит на прийняття переказних кредитів та отримає інструкції про те, як пройти попередню кредитну оцінку переказу.

Кандидати можуть подати заявку за один місяць до бажаної дати початку. Однак ми рекомендуємо потенційним студентам подати заявку заздалегідь до встановленого терміну. Це особливо важливо для тих, хто планує використовувати федеральну фінансову допомогу

Кандидати можуть також скористатися Порталом заявників, щоб перевірити стан своєї заявки. Будь ласка, зачекайте протягом 24 годин після подання заявки, щоб використовувати цей інструмент.

Вимоги до прийому

Кандидати, які бажають отримати ступінь бакалавра, повинні мати як мінімум 56 завершених кредитів коледжу, придатні для переведення. Ті кандидати, які мають менше 56 кредитів, котрі мають право на отримання коледжу, повинні подати заявку на здобуття наукового ступеня "АА" в галузі загальних мистецтв та наук. Після зарахування студенти можуть також подати заявки на попередні оцінки за оцінкою (PLA), які можуть присуджуватися за життєвий / трудовий досвід.

Кандидати на ступінь бакалавра повинні мати мінімальний середній бал 2,5 балів, за винятком кандидатів BBA в галузі бізнес-досліджень, які мають мінімальний бал - 2,75. Кандидати в асоційовані ступені повинні мати середню середню школу середнього рівня 80 або 2,5 за шкалою 4.0. Ті, чий GPA нижчий від необхідного, можуть надіслати есе на одній сторінці або особисту заяву, яка стосується того, чому програма добре підходить, зокрема, враховуючи середовище навчання в Інтернеті, та надати будь-яке обґрунтування для повідомленого GPA.

Матеріали для прийому
 • Заповнену онлайн-заявку
 • Актуальне професійне резюме
 • Абітурієнтам, які закінчили середню школу протягом чотирьох років до подачі заявки, необхідно надати копію своїх балів SAT.
 • Офіційні стенограми коледжу / університету * від усіх раніше відвідуваних установ
 • Офіційна стенограма, диплом або сертифікація GED

Паперові стенограми можна надіслати на адресу:

 • Pace University Online
 • Attn: Ліза Слінгерланд
 • 100 Summit Lake Drive
 • Valhalla, NY 10595

Цифрові стенограми можна надсилати на:

 • Університет Пейса
 • Attn: Ліза Слінгерланд
 • paceonlineadm@pace.edu

Міжнародні студенти, чия основна установа не викладала англійської мови та проживають за межами Сполучених Штатів, зобов'язані подати одну з таких оцінок рівня знання англійської мови:

 • TOEFL
  • Паперова версія: 550
  • Версія на комп'ютері: 213
  • Інтернет-версія: 80
 • IELTS: 6.5
 • Пірсон PTE: 54

Будь ласка, ознайомтеся з додатковими вимогами до вступу, які вказані на нашій сторінці Міжнародні студенти.

* Кандидати повинні зазначити, що Пейс наразі не приймає заявки від майбутніх студентів, які проживають у Каліфорнії чи Массачусетсі.

Процес подання заявок для колишніх студентів курсу

Особи, які раніше відвідували університет Пейс, але не закінчили навчання, мають право на модифікований процес прийому, якщо вони хочуть повернутися, щоб закінчити ступінь. Особи, які відповідають цьому критерію, повинні розпочати процес, заповнивши такі форми:

 • Форма відновлення навчання
 • Зміна основної форми

Крім того, вам потрібно буде надати поточне професійне резюме, особистий нарис від одного до двох абзаців, в якому йдеться про те, як ви думаєте, що програма принесе вам користь, та офіційні стенограми від будь-якої установи, відвідуваної після закінчення університету Пейс.

Паперові стенограми можна надіслати на адресу:

 • Pace University Online
 • Attn: Ліза Слінгерланд
 • 100 Summit Lake Drive
 • Valhalla, NY 10595

Цифрові стенограми можна надсилати на:

 • Університет Пейса
 • Attn: Ліза Слінгерланд
 • paceonlineadm@pace.edu

Усі матеріали можна надсилати до електронної приймальної служби Pace за електронною адресою paceonlineadm@pace.edu або факсом за номером (914) 989-8681.

Зверніться до консультанта з питань прийому за адресою diplomacompletion@pace.edu або (866) 815-5166, щоб розпочати розмову про повернення до Pace.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in t ... Детальніше

Pace University is a comprehensive, independent University with campuses in New York City and Westchester County. Nearly 13,000 students are enrolled in undergraduate and graduate degree programs in the Lubin School of Business, the Dyson College of Arts and Sciences, the Seidenberg School of Computer Science and Information Systems, the School of Education, the School of Law and the College of Health Professions. Згорнути