Інтернет гнучка MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Update оновлення коронавірусу (COVID-19)

Ми тимчасово прийняли наші програми для віртуального навчання, щоб наші нові студенти мали можливість розпочати свою програму влітку чи восени 2020 року, а потім перейти на навчання в університеті, коли Чехія знову відкриє свої кордони.


У партнерстві з Національним американським університетом Нью-Йоркський університет у Празі пропонує гнучку програму ступеня МВА, що поєднує всеосяжне навчання в Інтернеті та на кампусі. Національний американський університет повністю акредитований при Комісії з вищого навчання та членом Північно-Центральної асоціації. Національний американський університет зареєстрований у міністерствах освіти у багатьох країнах, а відділ бізнесу Національного американського університету отримав повну акредитацію IACBE для своєї програми MBA.

Онлайн гнучкі райони концентрації MBA

 • Управління людськими ресурсами
 • Інформаційні технології
 • Менеджмент

10 причин UNYP програми MBA UNYP

 1. Поліпшення ваших глобальних перспектив зайнятості
 2. Збільшіть свій потенціал заробітку
 3. Відточіть свої лідерські навички
 4. Навчіться в місцевому та міжнародному середовищі
 5. Поглиблюйте свої здібності до прийняття рішень
 6. Залучайте до навчальних підходів, включаючи віртуальне моделювання бізнесу, запрошені доповідачі, семінари, тематичні дослідження та навчання однолітків
 7. Розуміти нові проблеми в бізнесі та менеджменті для кращого успіху в конкурентному міжнародному середовищі
 8. Практикуйте свої навички через вплив прикладних ситуацій вирішення проблем, рольових і досвідних навчальних ситуацій
 9. Застосовуйте свої нові навички на роботі наступного дня
 10. Беріть участь у єдиній чеській програмі MBA з потрійною акредитацією від Чехії (ČAMBAS), Великобританії, (BAC) та США (IACBE)

Вимоги до прийому

Студенти повинні подати наступне за допомогою онлайн-заявки.

 1. UNYP заяви UNYP
 2. Нотаріально завірена копія ступеня бакалаврату - мінімум диплома бакалавра
 3. Офіційні академічні стенограми безпосередньо з університету, або нотаріально завірена копія
 4. Сертифікат на англійську мову
  • TOEFL: 79
  • IELTS: 6.5
  • ПОПЕРЕДЖЕННЯ: A, B, C
  • CPE: A, B, C
  • Бакалавриат або вища ступінь англійської мови
 5. Особистий нарис - короткий нарис про те, як ця програма допоможе у професійних та особистих цілях
 6. Два рекомендаційні листи - від професорів або наукових керівників, які можуть вирішити можливості та мотивацію кандидата до участі в цій програмі. Форма буде доставлена вам після подання заявки.
 7. Резюме - резюме
 8. Відповідний досвід роботи
 9. Копія посвідчення особи або паспорта
 10. Вартість заявки в розмірі 2000 крон (не повертається) ≅ 80 EUR або 115 USD
 11. Мотиваційне інтерв'ю - після подання необхідних документів студентів запрошують на співбесіду з директором MBA (особисто або за допомогою відеодзвінка)

Будь ласка, запиши:

Усі документи повинні бути подані англійською мовою. Документи, оригінально на іншій мові, повинні супроводжуватися засвідченим перекладом англійською мовою.

Онлайн гнучкі навчання та оплата MBA 2020 - 2021 роки

 • Навчання за програмою: 300 000 крон
 • Плата за заявку (разова плата): 2000 CZK (* Не повертається)

Сплата плати за навчання та обов'язкових зборів

 1. Оплата за навчання може сплачуватися таким чином:
  • a) Студент сплачує UNYP загальну вартість навчання та всі збори за тиждень до початку навчання відповідно до затвердженого академічного календаря програми MBA. Якщо студент сплатив загальну плату за навчання та всі збори до цієї дати, йому або їй буде надана знижка у розмірі 5% від плати за навчання.
  • b) Студент сплачує перший внесок за навчання та пов'язані з ним витрати, що відповідають 50% загальної суми плати за навчання і зборів за тиждень до початку навчання відповідно до затвердженого академічного календаря програми MBA в найновіший. Студент зобов'язаний сплатити решту 50% від вартості навчання не пізніше ніж через вісім (8) місяців після початку програми.
 2. Студент може подати заявку на розклад платежів щодо сплати плати за навчання. Після внесення початкового внеску в розмірі не менше 25% від плати за навчання і зборів , план розстрочки дозволить студенту розділити непогашену суму, збільшену на 3% внеску на кілька рівних платежів (максимальна тривалість - 12 місяців).

У вас є питання? Ви готові подати заявку?

Наша приймальна команда готова відповісти на ваші запитання або допомогти вам у заявці! Наша команда також може організувати візит до кампусу, щоб зустріти наших студентів та викладачів або посидіти на уроці. Якщо ви хочете спробувати досвід UNYP ви навіть можете бути студентом UNYP протягом дня.

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, Internat ... Детальніше

Since 1998, UNYP has been offering the best in English-language higher education in Central Europe, with a focus on Business Administration, Communications, Finance, IT Management, Marketing, International Economic Relations, English Language & Literature, and Psychology. UNYP is the largest and leading English language higher education institution in the Czech Republic. Згорнути