Інтернет-диплом з психології (мостинг)

Загальні відомості

Опис програми

 • Тривалість курсу: 20 місяців неповний робочий день
 • Вартість курсу: 2950 доларів США за предмет. Плата за доплату доступна.
 • Періоди навчання: січень, березень, травень, липень, вересень, жовтень
 • Предмети курсу: 10

Стати експертом у галузі розширення психології

Світ, що швидко змінюється, і зростаюча потреба в розумінні людського мозку створили багато можливостей у галузі психології. Професіонали з роллю, орієнтованими на людину, і зареєстровані прагнучі зареєстровані психологи мають можливість розвинути свої навички та досягти своїх кар’єрних цілей, отримавши 100% Інтернет-диплом з випускника психології (мостинг) JCU.

Ці зміни позитивно впливають на зростання галузі, оскільки очікується, що кількість людей, які працюють в якості психологів в Австралії, зросте на 30% з 37 500 в 2018 році до 48 800 до 2023 року. *

Прагматична та різнобічна кваліфікація

Цей ступінь може стати першим кроком на шляху до того, щоб стати практикуючим психологом ^. Альтернативно, студенти можуть використовувати цей ступінь для доповнення своїх поточних ролей у ряді галузей, включаючи маркетинг, людські ресурси, освіту, соціальну роботу та консультування.

Диплом психології (Бридж) надає основоположні знання з історії психології та розвиває ваші професійні вміння застосовувати сучасну психологію для вирішення завдань, заснованих на громаді. Він був розроблений, щоб допомогти випускникам досягти успіху в складному світі та надати кращі послуги з клієнтами.

* Джерело: joboutlook.com.au
^ Триває заявка на акредитацію в APAC

Чому вибирати диплом психолога JCU Online з психології (Бридж)?

Онлайн-диплом психолога JCU з психології - це сучасна та практична кваліфікація, розрахована на майбутнє. Ви розвинете професійні навички, дізнаєтесь про нові тенденції психології та вивчите цілий ряд сучасних предметів.

Приступкою до стати зареєстрованим психологом

Ця кваліфікація є Pathway подальшого навчання для тих, хто хоче змінити свою кар’єру, щоб стати психологом. Це може включати Pathways кар'єри, такі як загальна чи клінічна психологія, клінічна нейропсихологія, судова психологія та організаційна психологія.

Шлях вперед до професій, орієнтованих на людину

Це також для професіоналів з професій, орієнтованих на людину, які зосереджені на кар’єрному зростанні та хочуть, щоб навички допомогли їм досягти більшого рівня в поточній та майбутніх ролях. Це може включати навчання, людські ресурси, маркетинг, консультування, соціальну роботу та консультації.

Вимоги до вступу

Для того, щоб мати право на запис в Інтернет-диплом з психології (мостинг), кандидати повинні мати:

 • Виконав ступінь бакалавра з будь-якої дисципліни.
 • Кандидати, які не є англійською мовою, повинні відповідати вимогам володіння англійською мовою групи 1 - Графік II Приймальної політики JCU.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо вищезазначених вимог до вступу в Інтернет-диплом з психології (мостинг), не соромтесь звернутися до одного з наших радників із зарахування.

Розуміти сучасні дисципліни психології

Розвивати всебічне розуміння сучасних теоретичних поглядів психології, їх філософсько-історичних розробок та їх взаємопов'язаності.

Майте впевненість у використанні даних та технологій

Розвивайте свої навички використання технологій та статистичних методів, щоб полегшити дослідження, догляд за клієнтами та результати діяльності громади, а також покращити свою кар’єру в галузі, що все більше цифровою та керованою даними.

Отримайте глобальну перспективу

Цей курс призначений для узгодження з цілями ООН щодо сталого розвитку. Цей курс пропонує вам набір інструментів для комунікацій для вирішення проблем, пов'язаних із викликами різних груп населення в різних громадах.

Що ти навчаπшся

Ви будете вивчати широкий спектр предметів, унікальних для Диплом з психології (Бридж) в JCU Online, включаючи екологічну психологію та здоров'я, добробут

Вивчіть 10 онлайн-предметів протягом 20 місяців, які можна розпочати в будь-який із шести періодів дослідження протягом року.

Випускники дипломних дисциплін

 • Соціальна психологія
 • Індивідуальні відмінності особистості
 • Психологія здоров'я, добробуту та стійкості
 • Розвиток людини протягом усього життя
 • Психологічні розлади та втручання
 • Навчання, пізнання пам'яті та мова
 • Нейрологія та біологічні основи поведінки
 • Екологічна психологія та стійке майбутнє
 • Принципи консультування
 • Дослідження та статистика психології

Персоналізована підтримка вашого успіху

Випускник диплому психології JCU Online був розроблений, щоб забезпечити студентам найкращий досвід навчання. Ви отримаєте доступ до підтримки один на один від спеціалізованого консультанта з питань успіху. Вони будуть там з самого початку навчання протягом усього навчання, тримати вас вмотивованими та рухатись до досягнення своїх цілей.

Щоб ви могли ефективніше та ефективніше навчатися, ви також матимете доступ до інтерактивних сесій у прямому ефірі зі своїми репетиторами та однокласниками - де б ви не були.

Інноваційне та інтерактивне навчальне середовище JCU з відео, аудіо, дискусійними форумами, форумами для чатів та оцінками - це розумний та ефективний спосіб навчання в Інтернеті.

Останнє оновлення Вересень 2019

Про навчальний заклад

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a di ... Детальніше

James Cook University is a world-leading university based in tropical Australia. For more than 50 years, we've been helping our students gain the skills they need to propel their careers and make a difference in their communities. Згорнути