Інтернет-доктор міжнародної політичної економії

Програма міжнародної політичної економії пропонує освіту, орієнтовану на допомогу людям досягти успіху в динамічній глобальній робочій силі. Ці навички включають критичне мислення, знання кількох культур і культурних контекстів, суворі дослідницькі навички та здатність ефективно спілкуватися у різних середовищах. Студенти будуть підготовлені до аналітичних та адміністративних посад у державному, некомерційному та приватному секторах, пов'язаних з міжнародними справами. Всього є 9 курсів, які необхідно виконати 36 модулів. Ця програма завершиться незалежною дослідницькою роботою. Студенти також матимуть можливість публікувати статті журналів під керівництвом наших досвідчених викладачів.

Випускну кваліфікацію присвоює Фінансовий університет при уряді Російської Федерації

  • Навчання: $ 11000
  • Тривалість: 15-20 місяців

Акредитація

Метод дослідження WEEI затверджений Європейським незалежним центром сертифікації електронного навчання, а також міжнародним стандартним стандартом ISO-9001-2015. Фінансовий університет Росії має ліцензію Федерального міністерства освіти Росії.

Партнерські університети

Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації

Фінансовий університет при уряді Російської Федерації - один із найстаріших навчальних закладів вищої освіти з фінансових та економічних питань. Заснована в 1919 році, вона тепер охоплює всі галузі Росії за своєю галузевою системою, пропонуючи різні програми на всіх рівнях освіти: бакалавр, магістр, доктор наук, докторат, короткі курси та професійну підготовку. Компанія Forbes Russia займає третій репутацію університету як третього найповажнішого університету, а також вважається одним із перших 500 університетів у світі.

Курси

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в World Executive Education Institute »

Останнє оновлення Листопад 8, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
Duration
15 - 20 Місяця
Заочне навчання
Price
11,000 USD
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date