Інтернет курс: Аероакустика: стратегії зменшення шуму для механічних систем

Загальні відомості

Опис програми

Дізнайтеся, як застосувати передові знання аероакустики просто та ефективно. Після цього курсу ви зможете надійно вимірювати рівень шуму в різних механічних системах та розробляти стратегії зменшення шуму, щоб поліпшити їх аеродинамічний дизайн та продуктивність.


Протягом останніх декількох років поле аероакустики швидко розвивалося в пошуках рішень для зменшення шуму від літаків, двигунів, систем вентиляції та вітрових турбін. Проте важливим завданням є пошук правильного балансу між досягненням максимальної продуктивності (механічних систем, таких як літаки, автомобілі, безпілотники тощо) та зниження рівня шуму, що відповідає правилам шуму, а також забезпечення комфорту та здоров'я людей.

Багато компаній в даний час просять комбіновані аероакустичні та аеродинамічні знання, і для багатьох інженерів важко перекласти складні аероакустичні теорії в практичні проектні програми. У цьому курсі ви придбаєте найновіші знання та інструменти, необхідні для роботи в цій складній і постійно розвивається області, включаючи аеродинамічні принципи дизайну для підтримки чи підвищення продуктивності машини.

Ви оціните, як виміряти звук та принципи перегляду, щоб використовувати розрахунки для оцінки звуку, створеного різними механічними системами. Ви будете розробляти стратегії зменшення шуму за допомогою симуляцій, щоб зрозуміти, як поліпшити аероакустіку потенційних конструкцій.


Застосувати ці знання до власної роботи

Вивчивши основи аероакустичних джерел шуму, ви застосуєте знання, отримані для практичних та галузевих навчань. Під час курсу ви дізнаєтеся, як змінити аеродинамічні характеристики механічної системи за вашим вибором (літальний гвинт, вітрова турбіна, крило з клапаном та / або струменем у безпосередній близькості від крила) для отримання необхідної аероакустики продуктивність Крім того, ми вивчимо основи аероакустичного масштабування та тестування, щоб дати вам практичні рекомендації щодо дизайну, які можна використовувати в майбутньому.

Цей курс включає в себе спеціальні лекції провідних компаній, включаючи Siemens, GRAS Microphones та National Instruments, які будуть охоплювати промислові застосування та посилання на вимоги діючих правил. Ви також отримаєте доступ до онлайн-інструментів та ресурсів для моделювання, щоб адаптувати ваші формулювання до своїх тестових випадків, і ви отримаєте індивідуальні поради та відгуки від міжнародних експертів у галузі авіаційної акустики.


Після цього курсу ви зможете:

 • Проаналізуйте різні аеродинамічні механізми, що створюють шум
 • Оцінка, аналіз та оцінка джерел шуму в різних типах механічних систем
 • Оцініть аеродинамічні та аероакустичні правила ЄС у механічній системі
 • Розробити стратегію роботи в межах аероакустичних правил ЄС без шкоди для аеродинамічних характеристик
 • Визначте найважливіші аеродинамічні параметри, що впливають на генерацію шумів (включаючи швидкість та продуктивність системи та режими роботи).
 • Аналіз та оцінка правил масштабування в аеродинамічних додатках
 • Оцініть оптимальний дизайн та порекомендуйте вдосконалення оригінального дизайну
 • Застосовуються експериментальні методи вимірювання шумів, включаючи розробку простої експериментальної установки для вимірювання коливань тиску.


Це курс для вас?

Цей курс пропонує професійно-орієнтовані переваги в залежності від вашої професійної підготовки та інтересів:

 1. Професійні інженери з прикладним фоном (наприклад, механічна, аерокосмічна, електрична, прикладна фізика, математика).
  Цей курс буде корисним, якщо працювати в аерокосмічній / аеродинамічній / вітроенергетичній галузі та / або в конкретній механічній системі для аеродинамічного та аероакустичного дизайну, оскільки воно зосереджується на мультидисциплінарному дизайні, який забезпечує продуктивність, комфорт та низький рівень шуму . Ви отримаєте вигоду від покращеної спроможності розробляти оптимальні конструкції системи і, таким чином, в кінцевому підсумку ставати більш ефективними в процесі прийняття рішень в рамках міждисциплінарних проектів.
 2. Молоді фахівці або підприємці зацікавлені в розробці механічних систем із цілями сертифікації або особистого розвитку. Цей курс може стати чудовим доповненням до вашого портфоліо, якщо розглядати питання про відділення в галузі машинобудування та механіки, де технологія повинна включати в себе декілька дисциплін для отримання найкращих рішень.
 3. Студенти на рівні магістра / бакалавра, що прагнуть увійти в світ експериментальної або числової аеродинаміки / аероакустики.
  Якщо ви маєте намір працювати в аерокосмічній / рушійній / вітроенергетичній галузі або ви зацікавлені в досягненні ступеня магістра в аерокосмічній техніці, цей курс може подолати розрив між аеродинамікою та акустикою, з практичним поглядом на дизайн різноманітних механічних системи
Останнє оновлення Гру 2018

Про навчальний заклад

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning tha ... Детальніше

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning that allow you to benefit from what we have to offer. Since 2013, TU Delft decided that online learning programs were the best way to share its knowledge with people around the world. Wherever you live, and whatever your goals and ambitions may be, our diverse portfolio of courses will suit your needs. Our course portfolio offers great value, and helps you to stay on top of your game, whether you are looking to change career, broaden your skillset, or acquire further academic qualifications. Згорнути
Delft , Нідерланди Інтернет + 1 Більше Менше