Інтернет-курс з барменів

Загальні відомості

Опис програми

Оволодійте навичками бартенгу в свій час, у власному темпі. Тепер, з довічним доступом всього за 24 євро.

Що ви отримаєте з нашого онлайн-курсу ...

 • 3,5 години відео за запитом
 • 35 уроків барменства
 • 48 рецептів коктейлів
 • Доступ до нашої ексклюзивної робочої книги
 • Сертифікат від провідної школи барменів у світі після складання іспиту
 • Свобода вчитися на своєму ноутбуці, телефоні чи телевізорі

Отримайте все це на все життя, всього за 22 фунти.

* Викладач розмовляє англійською, але субтитри доступні іспанською, французькою, німецькою та італійською мовами.

Підкрадання вмісту курсу

Навіщо цей курс?

Ви хочете потрапити в галузь? Вдосконалити свої навички? Або просто хочете навчитися робити чудові напої? Що б ви не шукали, ви знайдете це в нашому онлайн-курсі.

За останні 20 років ми розробляли провідні курси з барменів у світі. І для цієї онлайн-програми ми направили наш великий досвід на 3,5 години, створивши найповніший в галузі курс онлайн-бартенів.

Стань барменом, де б ти не був

Дізнайтеся у кращих барменів галузі

Більше 20 років досвіду роботи в галузі. Понад 50 000 задоволених студентів. Понад 25 шкіл по всьому світу. Що стосується бартенгу, ми знаємо наші речі. Тож, пройшовши наш онлайн-курс, ви можете бути впевнені, що ви навчаєтесь у кращих.

Розвивати основні навички бартенгу

За трохи більше трьох годин ви не просто вивчите рецепти коктейлів. Ми насправді навчимо вас необхідним прийомам та навичкам, необхідним, щоб стати хорошим барменом. Розкрийте історію міксології. Навчіться технік заливки. Вивчіть смакові комбінації. І оволодіти вражаючими навичками обслуговування. Наш інструктор-експерт Гавін Вріглі навчить вас усьому цьому та іншому.

Виберіть свій графік

Ви захопили пристрасть, але не час? Цей онлайн-курс є надзвичайно зручним (і всеосяжним) способом у світ бартенду. З комфорту вашого власного будинку ви можете спостерігати і вчитися чи слідувати за ними. А за допомогою довічного доступу ви можете зупинятись і починати коли завгодно.

cocktail, drinks, liqueur

Зустрінься зі своїм інструктором

Гевін Вріглі
Керівник освіти в European Bartender School

 • 20 років у барменській індустрії
 • 6 років на посаді вчителя барменів
 • 10 років на посаді менеджера провідних барів, нічних клубів та фірм громадського харчування
 • Суддя в змаганнях з бартенів по всьому світу

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

Огляд змісту курсу

Через 3,5 години ви дізнаєтесь ...

Ідеальна подача
Завдяки виготовленню коктейлю, правильний смак - це лише верхівка айсберга. Цвях ідеальної подачі охоплює все - від скляного посуду та льоду до гарніру та міксера. Гевін розповість вам про те, як скласти кінцевий джин і тонік, спепель Аперол і іржавий ніготь.

Історія коктейлів
Bartending має багате і химерне минуле, що сильно вплинуло на галузь сьогодні. Дотримуйтесь інтригуючої подорожі коктейлю, починаючи з 1800-х років, до попередньої заборони Америки та епохи Тікі - аж до сучасної міксології.

Основні методи та прийоми
Цей курс озброює вас основними навичками, які ви можете застосувати на практиці за будь-яким баром. Гевін навчить вас фундаментальним прийомам струшування, заливки, каламутіння, перемішування та кочення. Він також охопить більш вдосконалені методи, як, наприклад, подвійне наливання пляшок і погоню.

Обладнання
Ознайомтеся з основним обладнанням, яке ви будете використовувати за справжнім баром - або власним баром удома. Ви будете працювати з перемішуючими келихами, шейкерами, ситечками, ложками, цитрусовими віджимателями, каламутниками, джиггерами тощо.

Рецепти коктейлів
Чудовий світ коктейлів чекає. Ви почнете з скоб, а потім швидко переходите до складніших творінь. Відкрийте для себе дайкірі, мохіто, білий російський, піско-кислий та багато іншого.

Ароматизатори
Ви знаєте, що переходить в коктейль. Тепер саме час дізнатися, чому. Гевін покриє п’ять основних ароматів: солодкий, кислий, гіркий, солоний та умамі. Потім він пояснить, як досягти правильного балансу і винайти власні творіння.

Які-небудь питання?

Чи є іспит?
Так, в кінці курсу буде короткий іспит з множинним вибором, щоб ви могли поставити все те, що ви навчились, на тест.

Я отримаю сертифікат про закінчення?
Так, ви отримаєте сертифікат онлайн-курсу EBS разом із тестовим балом та резюме всього, що ви дізналися.

Скільки триває курс?
Курс складає трохи більше трьох годин відеоконтенту, розділеного на різні уроки, включаючи рецепти, історію та поради щодо бартенів. Ви можете переглядати епізоди, коли завгодно.

Що включено в курс?
Крім уроків в Інтернеті, ви також отримаєте доступ до детального робочого зошита, наповненого рецептами, теорією та поясненнями, які ви можете вивчити після уроку.

Чи повинен я закінчити курс у визначені часові рамки?
Ні, ви можете закінчити курс у свій час, у власному темпі. Після придбання курсу ви отримаєте необмежений доступ на все життя.

Що відбувається після того, як я закінчу курс?
Ви можете в будь-який час повернутися та переглянути матеріали курсу. І якщо ми надихнули вас дізнатися більше про бартенський світ, ви можете ознайомитись з іншими курсами, які ми пропонуємо.

Чому для вас цей курс?

Взявши цей курс, ви ...

 • Вивчіть практичні навички, на яких ви можете розвиватись
 • Розвивати основні навички барменів та розуміння галузі
 • Отримати життєві знання про товар
 • Додайте навички до резюме та розширіть перспективи кар’єри
 • Дізнайтеся, як зробити різноманітні коктейлі, щоб справити враження на друзів та сім’ю
 • Будьте натхненні створити свій власний бар вдома
 • Насолоджуйтесь гнучким підходом до навчання та навчання у власному темпі
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

European Bartender School - ???????? ? ????? ????? ????????. ?? ????????? ???, ?? ???????? ????????, ?? ????????, ?? ????????????????? ?????????. ?? ??? ????????? 70 000, ??? ????????? ???????? 20 ??? ... Детальніше

European Bartender School - ???????? ? ????? ????? ????????. ?? ????????? ???, ?? ???????? ????????, ?? ????????, ?? ????????????????? ?????????. ?? ??? ????????? 70 000, ??? ????????? ???????? 20 ?????. Згорнути
Барселона , Лондон , Phuket , Париж , Нью-Йорк , Амстердам , Кейптаун , Стокгольм , Рим , Kos , Сідней + 10 Більше Менше