Інтернет магістра в галузі штучного інтелекту

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Цей онлайновий магістр зі штучного інтелекту ідеально підходить, якщо вас мотивують виклики та нескінченні можливості просування ШІ. Він розроблений, щоб надати професіоналам з інформатики - а також низці інших дисциплін - можливість спеціалізуватися на AI та задовольнити зростаючий попит на експертів у цій захоплюючій, орієнтованій на майбутнє та швидко зростаючій спеціалізації.

На передньому плані людського прогресу

В останні роки Штучний інтелект значно тісніше пов'язаний з прогресом людини та змінами в суспільстві. Він закликає нові та потужні алгоритми передачі даних для того, щоб інтелектуальні машини працювали у тіснішій співпраці з нами, ніж будь-коли раніше.

ШІ розвивається стрімкими темпами. Він має широке застосування у різних бізнес-функціях, включаючи маркетинг та розробку політики, фінанси та охорону здоров'я. Цей онлайн-магістр також вирішує етичні наслідки просування машинного інтелекту та пов'язані з цим питання навколо прозорості та підзвітності. Це фактори, які раніше багато хто не помічав у поспіху розширити можливості технології.

Дізнатися більше

Створювати майбутнє в ШІ

Щоб допомогти вам скористатися широким спектром майбутніх кар'єрних можливостей, онлайн-магістра в галузі штучного інтелекту містить широкий спектр практичних предметів, таких як програмування, наука про дані та робототехніка. Це дає можливість всебічного розуміння ШІ та його застосування в реальному світі.

Ви можете вибрати два спеціалізовані Pathways : один зосереджений на ШІ в контексті, а інший вивчає технічні аспекти ШІ в подальшому глибині. Як результат, незалежно від того, чи прагнете ви заповнити пробіл у цифрових навичках чи бажаєте дізнатися про останні прориви в ШІ, цей курс кине виклик вашому мисленню та надасть вам інструменти для застосування своїх знань на практиці.

Вивчайте більше

Відповідайте на найбільші проблеми AI з університетом Бат

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Детальніше

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Згорнути