Інтернет-магістр в Business Analytics

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Школа з управління, акредитована EQUIS в Університеті Бата, надає цей Інтернет-магістр з підрозділами, що працюють у партнерстві з IBM та SAS.

Використовуйте дані та просувайте свою кар'єру

Дозволяючи подолати розрив між наукою про дані та управлінням бізнесом, онлайн-MSc Business Analytics надає вам необхідні технічні навички та досвід, щоб підняти вашу кар’єру на новий рівень. Ви отримаєте стратегічні навички вирішення проблем та прийняття рішень, які є життєво важливими в сучасному діловому світі, відкривши свою кар’єру для безлічі захоплюючих ролей бізнес-аналітиків з управлінського та консультаційного характеру.

Ідеальний для працюючих професіоналів, цей 100% онлайн-курс пропонує можливість зосередитись як на аналізі даних, так і на прийнятті рішень. Це є ключовим фактором для забезпечення конкурентної переваги у світі, де дані мають вирішальне значення для вирішення проблем майже в усіх галузях промисловості та на робочому місці.

Дізнатися більше

Увімкніть дані

Одна річ - виявити та отримати інформацію з нескінченних потоків даних, але зовсім інше - використовувати великі дані як практичний інструмент для досягнення реальних змін. З великим акцентом на розробці та застосуванні розуміння даних он-лайн MSc Business Analytics досліджує цілий ряд підрозділів, таких як видобуток даних, машинне навчання та бізнес-розвідка.

Замість того, щоб зупинятись на спекулятивному прийнятті рішень, Школа зосереджується на аналітичній аналітиці, заснованій на математиці, що допомагає обгрунтувати вашу роботу в реальному світі. Ви отримаєте цінні знання, щоб доповнити свій діловий досвід, допомагаючи вирішувати щоденні виклики в багатьох галузях.

Школа менеджменту також займає 5-те місце серед усіх курсів для Business Analytics на базі Великобританії за рейтингом QS Business Masters 2020. Це дає вам впевненість, що час, проведений в університеті Бат, - це час, який витрачено добре.

Вивчайте більше

Інтерактивне онлайн-навчання

Ви дізнаєтесь за допомогою іммерсивного відеоматеріалу та реальних справ, а також отримаєте переваги від прямого та регулярного спілкування з іншими студентами та викладачами.

Інтернет-бізнес MSc Business Analytics не тільки налаштовує вас на більш глибоке розуміння науки про дані, але і надає вам ділову хватку, щоб застосувати розуміння даних на практиці та перенести свою кар’єру на новий рівень.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

Вимоги щодо вступу

  • Як правило, ви повинні мати ступінь бакалавра першого чи другого класу з кількісного предмета. Крім того, вам потрібна мова програмування загального призначення.
  • Міжнародні студенти: Кандидати повинні мати бал IELTS 7,0 з не менше 6,5 в будь-якому діапазоні.

Покращіть свій кар'єрний потенціал у університеті Бата

Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Детальніше

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Згорнути