Інтернет-магістр журналістики

Загальні відомості

Опис програми

127538_forLP196.jpg

У цифрову епоху, що швидко розвивається, моделі виробництва та розповсюдження журналістики постійно змінюються. Сьогоднішнім журналістам потрібно докорінно мислити, навчитися адаптувати та використовувати нові форми новинних ЗМІ та володіти ключовими творчими інструментами, які використовуються для створення переконливого контенту новин у різних форматах - текст, відео, фото LIVE news.

Протягом цієї магістерської роботи ви критично будете спілкуватися з медіа-розбивачами, розвивати розуміння мінливих стосунків журналіста та аудиторії та отримувати розуміння викликів, які постають перед штучним інтелектом, великими даними та «чурналізмом». Ви повинні перевірити себе і попросити націлитися високо, коли ви станете готовими працювати незалежно від будь-якої точки світу.

Назва премії: MA Журналістика
Орган, що нагороджує: Університет Фолмут
Рівень: 7
Режим навчання: онлайн, заочна форма
Тривалість: Два роки

Резюме магістра

Навчений провідними журналістами, які мають досвід вирішення переваг та проблем роботи в міжнародному контексті, цей курс дає можливість розвивати інноваційний та підприємницький настрій. Коли ви зосереджуєтесь на журналістиці даних, соціальних медіа та вражаючих розповідях, ця програма має на меті сприяти новаторам, які ґрунтуються на найкращих стандартах журналістики.

Ти будеш:

 • Розвивайте свої навички як творчого та технічно спритного нехудожнього оповідача, щоб самостійно працювати журналістом
 • Дізнайтеся, як створити переконливі новини для розповсюдження на кількох контентних платформах з урахуванням глобальної аудиторії
 • Дізнайтеся, як процвітати та впроваджувати інновації в міжнародній галузі цифрових новин та комунікацій
 • Використовуйте інструменти журналістики соціальних медіа та даних, розвиваючи критичне розуміння змінного політичного, соціального та галузевого середовища, в якому журналісти повинні діяти по всьому світу.

Для кого це курс?

Ти будеш:

 • Цікавлять новини, актуальні справи, політика, письменство, творчий контент, репортаж, редагування, виробництво контенту, медіа-платформи, комунікації
 • Керований, руйнівний, глобальний мислитель, дослідник, інноваційний, в галузі технологій, спільний, аналітичний, критичний мислитель, цікавий, етичний, оповідач.

Ви можете бути:

 • Бажаючи зрозуміти ринки новинної журналістики для того, щоб діяти як ефективний практик самозайнятості
 • Працюючи в контент-маркетингу, виробництві контенту або журналістом середньої кар’єри в публікаціях новин і хочете підняти свою кар'єру на нові висоти
 • Бажаючи випробувати нові ідеї, киньте виклик традиційним режимам журналістики та критично оцініть ефективність нинішніх медіа-порушників
 • Прагнучи розвинути впевненість та навички працювати над реальними транскордонними новинними проектами
 • Зацікавлені в комунікаціях та PR та хочуть зрозуміти процеси, пов'язані з новинною журналістикою
 • Закінчив ступінь бакалавра в іншій галузі і хочуть перейти на журналістику
 • Прагнучи закріпити свої наявні здібності, зрозуміти свою сучасну практику та розвинути навички дослідження, розповіді та ділових навичок, щоб стати творчим та рефлексивним практиком.

Зміст курсу

Вам потрібно буде заповнити чотири 30-кредитних модулів та один 60-кредитний проект (загалом 180 кредитів). Всі модулі на курсі є обов'язковими і повинні бути передані, щоб завершити нагороду.

Основні модулі
Творча професійна практика 30
Мобільний журналіст 30
Інновації та підприємництво журналістики 30
Аудіовізуальна розповідь 30
Основний проект 60

Оцінки

Усі оцінки приймаються та подаються в Інтернеті.

Методи оцінки журналістики МА можуть включати:

 • Письмові завдання (без іспитів)
 • Портфоліо редакційних робіт, презентацій, проектів, рефлексійних журналів, критичних нарисів, доповідей та заключного проекту.

Вимоги до вступу

 • Ступінь відзнаки або еквівалент 6 кваліфікації
 • Досвід володіння англійською мовою (мінімальний загальний бал IELTS 6,5, принаймні 6,0 у читанні, письмі, мовленні та слуханні або TOEFL IBT (Інтернет-тест), принаймні 88 загальних та щонайменше 21 у всіх 4 компонентах).

Ми також приймаємо цілий ряд еквівалентних визнаних англійських мов. Кандидати, які не мають ступеня або офіційної кваліфікації, все ще рекомендуються подавати документи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth.

Established in 1902, we’ve previously been the Falmouth School of Art, Falmouth College of Art and Design and the University College Falmouth. Згорнути