Більша відповідальність та успіх у роботі з магістерською програмою!

Курс магістра бізнес-інформатики в Інтернеті надає навички, необхідні для розробки рішень з стратегічної, підприємницької точки зору та використання наукових доказів. Програма навчання також готується до роботи в якості консультанта або підприємця в ІТ-індустрії. Програма ступеня відкриває двері до вищого сервісу.

Основною сферою застосування випускників магістрів в широкому спектрі областей застосування є розробка та управління процесом організаційного розвитку, розробки програмного забезпечення, впровадження, роботи системи та управління відповідними ІТ-проектами. Бізнес-інформатика відповідає за розвиток архітектури сучасних інформаційних систем.

Ступінь: магістр наук (магістр наук)

Після успішного онлайн-дистанційного навчання бізнес-інформатики, відповідний університет нагороджує вас ступенем магістра наук (M.Sc.).

навчальний курс

Переважна більшість ваших досліджень відбувається в Інтернеті. Ви дізнаєтеся з нашими контрольними модулями навчання та разом з іншими студентами нашої онлайн-платформи навчання.

Події присутності є добровільними та проводяться по п'ятницях та суботах. Вимоги до іспитів можна прийняти в усіх університетах, що пропонують.

Завдяки цій моделі ви можете оптимально організувати навчання з вашою професійною діяльністю, іншими зобов'язаннями або зв'язком з вашим місцем проживання.

Курс є модульним. Окремі курси завершуються іспитом (за наявності). Для успішного курсу кредитні пункти (CPS) нараховуються відповідно до ECTS (European Credit Transfer System). Загалом, для отримання магістерської програми потрібно 90 CPS.

період дослідження

2 роки позакласне навчання в Інтернеті або індивідуальний курс навчання.

місця дослідження

Ви можете заповнити цю магістерську програму в двох державних університетах-партнерах:

  • Університет прикладних наук Кіль
  • Університет Остфалія Вольфенбюттель

Для отримання додаткової інформації про місце навчання та форми заявки, будь ласка, натисніть на потрібний університет прикладних наук.

витрати

Витрати на майстер бізнес-інформатики складають 7.680, - EUR, що підлягає сплаті за 24 місячні внески 320, - EUR.

Крім того, існують відповідні семестрові збори університетів, що пропонують, а також витрати на користування Інтернетом та витрати на проїзд на участь у фазах відвідуваності.

навчальний план

1.Semester

Звіт про дослідження

Директор відео-курсу

Мабуть, вивчення дегустації?

Скористайтеся тепер можливістю отримати безкоштовний та некоммітований навчальний курс! Ви дізнаєтеся, як навчатися в Інтернеті, перш за все ознайомитись із життям онлайн-студентів та запитати всі свої питання.

Доступні навчальні програми:
німецький
OnCampus

Переглянути 1 інших курсів в OnCampus »

Останнє оновлення December 2, 2018
Цей курс Онлайн
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
7,680 EUR
оплата за 24 місячні ставки 320 євро, -
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date