Інтернет-правове керівництво MBA - Університет Камбрії (Великобританія)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

MBA зарекомендувала себе як високоповажна, шанована аспірантура, яка пропонує кандидату глибоке розуміння ділової практики, а також навички оперативного управління, керівництва командою та стратегічного планування. Такий мультидисциплінарний підхід до застосування закону забезпечить величезну перевагу у відносинах з клієнтом. Правове керівництво MBA прагне надати студентам комерційну обізнаність та навички ділових знань для керівництва сучасною юридичною фірмою чи відділом шляхом вдосконалення класичного MBA модулями з питань сталого фінансування, цифрового маркетингу та юридичного лідерства.

Ця програма дозволяє активізувати свою кар’єру, вивчивши ряд практичних концепцій, які ви можете негайно застосувати для вирішення складних ситуацій. Унікальним аспектом програми є можливість вчитися на прикладних реальних тематичних дослідженнях, які підвищать ваші навички вирішення проблем і, отже, максимізують ваш кар'єрний потенціал.

Програми МВА значною мірою користуються міжнародною привабливістю, отриманою від рекрутингу студентів з усього світу та залученням висококваліфікованих викладачів у своїй галузі.

Навчіться у вищому приватному коледжі Швейцарії та випускників зі студентами з понад 130 різних країн та з Університету Камбрії .

Тривалість

Мінімум 12 місяців, максимум 5 років.

метод доставки

100% в Інтернеті через OnlineCampus (інтерактивне навчальне середовище в Інтернеті) при інтенсивному обговоренні та співпраці в класі.

Місця

Кількість місць на термін строго обмежена до 60.

Рейтинг

Університет Камбрії посідає 8 місце у світі за якісну освіту за версією Times Higher Education у 2020 році.

У дослідженні, замовленому Hitachi Capital Invoice Finance (2020), на понад 9500000 попередніх студентів Великобританії, Університет Камбрії входить до трійки вищих навчальних закладів на півночі Великобританії для студентів, які продовжують або починають керувати бізнесом.

Умови

Чотири терміни на рік (зима, весна, літо та осінь).

Акредитація та визнання

Програми МВА університету Камбрії, що пропонуються в Інтернеті, в ексклюзивному партнерстві з Robert Kennedy College , визнані у всьому світі. Закінчивши навчання в Robert Kennedy College , ви отримаєте ступінь університету в Камбрії. Університет Камбрії отримав титул університету та ступінь, що присвоювали повноваження, від Найпочеснішої таємної ради Її Величності. Вона повністю визнана британським урядом і належним чином внесена до списку Міністерства бізнесу, інновацій та навичок Сполученого Королівства визнаних британських установ, що нагороджують.

Отримайте більше інформації про юридичне керівництво MBA в Інтернеті!

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Детальніше

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Згорнути
Цюрих , Швейцарія Інтернет , Йорк , Сальфорд , Великобританія Інтернет , Місто Карлайл + 5 Більше Менше