Аналіз даних для управління курсом сертифікатів 0nline

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Оснастіть себе теоретичними знаннями та практичними навичками для розуміння, інтерпретації та передачі даних для того, щоб приймати кращі рішення та надавати вашій організації конкурентну перевагу. Керуючись експертами LSE, цей восьмитижневий курс допомагає зрозуміти, як керовані даними моделі можуть інформувати прийняття рішень та стратегію, засновану на фактах. Вивчіть способи отримання ділової інформації з даних та прогнозування майбутніх тенденцій.

Після закінчення цього курсу онлайн-сертифікатів ви підете:

 • Інструменти для ефективного аналізу, інтерпретації та передачі даних
 • Можливість оцінювати надійність та достовірність даних для отримання ділових даних
 • Методи впевнено мотивувати рішення, керовані даними, у вашій організації
 • Можливість використання Tableau для аналізу та подання даних із впливом

Структура курсу

Лондонська школа економіки та політичних наук (LSE) співпрацює з GetSmarter, торговою маркою 2U, Inc., щоб створити новий клас навчального досвіду - той, який є привабливим, спільним та доступним. Скористайтеся моделлю навчання за сумісництвом (7–10 годин на тиждень) та підтримкою менеджера успіху, коли ви отримуєте сертифікат компетентності LSE.

Завдяки різноманітній колекції навчальних ресурсів ви отримаєте розуміння того, як керовані даними моделі можуть інформувати стратегію управління та прийняття рішень. Ви розвинете навички візуалізації даних та звітності Tableau та завершите проект, що демонструє вашу здатність аналізувати та передавати інформацію про дані. Модулі випускаються щотижня, що дозволяє гнучкий, але структурований підхід до навчання.

Теми, охоплені курсом, включають:

 • Прийняття рішень у невизначеності
 • Візуалізація даних та описова статистика
 • Кількісне визначення ризику через ймовірність
 • Цілісність даних та статистичний висновок
 • Рішення, засновані на доказах
 • Розуміння причин речей
 • Прогнозування часових рядів
 • Проявляти уявлення за допомогою розповідей

Завантажте проспект курсу, щоб дізнатися більше.

Завантажте проспект

Хто виграє?

Цей курс сподобається професіоналам з будь-якого сектору, зацікавленого в підвищенні їхніх якісних навичок та здатності робити більш обізнаний внесок у прийняття корпоративних рішень та стратегію.

Як зареєструватися

Реєстраційні внески або академічні передумови для цього онлайн-курсу не передбачені. Він доступний працюючим професіоналам, незалежно від місця розташування, академічного навчання чи досвіду роботи. Однак для того, щоб пройти курс, вам знадобиться поточний обліковий запис електронної пошти та доступ до комп'ютера та Інтернету, а також PDF Reader. Можливо, вам доведеться переглянути презентації Microsoft PowerPoint і прочитати та створити документи в Microsoft Word або Excel. Чисельна та комп’ютерна грамотність будуть вигідними.

Зареєструйтесь!

Часті питання

Цей курс представлений повністю в Інтернеті у співпраці з лідером онлайн-освіти GetSmarter . Перегляньте онлайн-сертифікаційний курс "Аналіз даних для управління", щоб дізнатися про майбутні дати курсу, ціну курсу тощо.

Завантажте свій проспект, щоб дізнатися більше про цей курс онлайн-сертифікатів.

У мене буде час?

Модель навчання GetSmarter створена для того, щоб допомогти вам, як працюючий професіонал, вдосконалити свої навички без шкоди для роботи та сімейних обов'язків. Курс розбивається на щотижневі керовані модулі з поступовими термінами, розроблені для того, щоб допомогти вам швидко пройти час курсу і дати можливість гнучкості працювати, коли він вам найбільше підходить. Ви також маєте доступ до свого менеджера успіху, який допоможе вам встановити цілі, відстежувати основні етапи, керувати своїм часом та позначати будь-які запити адміністраторів.

[Запит дзвінка]

Якщо у вас є запити, будь ласка, зв'яжіться з:

+44 2038 568 850
lseonline@getsmarter.com

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Лондонська школа економіки та політичних наук (LSE), один з головних університетів соціальних наук у світі, прагне вдосконалити суспільство шляхом вирішення проблем реального світу та розуміння причин ... Детальніше

Лондонська школа економіки та політичних наук (LSE), один з головних університетів соціальних наук у світі, прагне вдосконалити суспільство шляхом вирішення проблем реального світу та розуміння причин, що відбуваються. Використовуючи динамічний та різноманітний підхід до навчання, LSE забезпечує передові дослідження та співпрацює з відомими науковими експертами. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу