Про

ASGS пропонує курси для студентів, які закінчили середню школу або пройшли тест на загальну освіту (GED), і які, можливо, пройшли певні курси як у відповідному акредитованому коледжі, так і в збройних силах Сполучених Штатів.

Програма ASGS вимагає успішного завершення 60-ти семестрових кредитних годин навчання на нижчому рівні (першокурсники та другорічні роки), включаючи мінімум 15-семестрових кредитних годин загальноосвітніх курсів англійської мови, математики, соціальних наук та гуманітарних наук; і 6 кредитних годин в галузі інформаційних технологій.

Кандидати на програму ASGS, які відвідали інші відповідні акредитовані післядипломні освітні установи або отримали навчання в американських військових з рекомендованими кредитами ACE, можуть передавати до 75 відсотків кредитних годин до вимог ASGS. Для всіх курсів, що пропонуються для переведення кредиту, заявник, мабуть, заробив прохідний бал С або вище.

Деякі учні можуть мати надзвичайний життєвий досвід, який може дозволити їм відмовитися від деяких курсів. Приймальна комісія визначить, чи відмовлятися від курсів у тих областях, де студенти продемонстрували досвід.

Цілі програми СГБС

Після успішного завершення програми студенти зможуть:

  • Викладає широкий спектр знань в таких галузях, як історія, гуманітарні науки, цивілізація, математика, фізика, література, уряд, соціологія та інформаційні технології
  • Продемонструйте корисні навички в кількісному та якісному аналізі, написанні та комунікації, які мають вирішальне значення для роботи в різних робочих середовищах та організаціях.
  • Продемонструйте знання в галузі комп'ютерних наук та інформаційних технологій та застосуйте його для роботи як діяльності та індивідуальних зусиль
  • Використовуйте такі знання на щоденній основі, на роботі та в майбутніх академічних заняттях
Доступні навчальні програми:
  • англійська
University of Management and Technology

Переглянути 13 інших курсів в University of Management and Technology »

Останнє оновлення Жовтень 27, 2018
Цей курс Онлайн
Start Date
Вер 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date