Бакалавр ділового адміністрування (Інтернет) - Нью-Брансвік

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Огляд

Yorkville University «s Бакалавр ділового адміністрування озброює мотивованих людей з навичками , щоб орієнтуватися і управляти складними бізнес - проблем, надання їм інструментів для довгострокового особистого і професійного успіху. Ступінь базується на минулому досвіді студентів з підходом «Застосувати та інтегрувати», який забезпечує чітке розуміння основних концепцій та способи їх застосування в реальних сценаріях. Випускники Yorkville починають свою кар'єру з повним репертуаром бізнес-компетенцій, що дозволяє їм вийти на керівні посади у своїй роботі та галузі. Випускники Yorkville володіють знаннями та знаннями, необхідними для успішної кар'єри або продовження роботи випускників, беручи участь у мережі мотивованих бізнес-професіоналів з усього світу.

Ступені пропоновані

Онтаріо

бакалавр з управління бізнесом

  • Спеціалізація з управління проектами (онлайн / на кампусі)

Нью-Брансвік

бакалавр з управління бізнесом

  • Загальні (онлайн)

Британська Колумбія

бакалавр з управління бізнесом

  • Загальні (онлайн / на кампусі)
  • Спеціалізація з бухгалтерського обліку (онлайн / на кампусі)
  • Спеціалізація з управління ланцюгами поставок (онлайн / на кампусі)
  • Спеціалізація з управління проектами (онлайн / на кампусі)
  • Спеціалізація з енергоменеджменту (онлайн / на кампусі)

117948_1.jpg

Професійні позначення

Бакалавр з ділового адміністрування

Завершення BBA General допомагає вам отримати кредити на призначення Chartered Professional Accountant (CPA), а канадська асоціація заробітної плати (CPA) затвердила переказ кредитних коштів на певні курси BBA у відповідності з професійними сертифікатами: CPM).

Спеціалізація з обліку

Спеціалізація BBA в галузі бухгалтерського обліку призначена для того, щоб допомогти вам отримати попередні облікові дані, необхідні для складання іспиту дипломованого професійного бухгалтера (CPA), а Канадська асоціація заробітної плати (CPA) схвалила переказ кредитів певних курсів BBA для отримання своїх професійних сертифікатів: PCP) та сертифікованого менеджера з оплати праці (CPM).

Спеціалізація з управління проектами

Спеціалізація BBA в галузі управління проектами відповідає вимогам, встановленим Інститутом управління проектами (PMI), і готує вас до успішного виконання деяких вимог щодо придатності до таких сертифікатів PMI:

  • Сертифікований юрист з управління проектами (CAPM)
  • Професіонал з управління проектами (PMP)

Тривалість та ціна

Тривалість: Не більше 2,5 років

Споживання: січень, квітень, липень і жовтень

Навчання

Домашні студенти

Міжнародні студенти

На кампусі

Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, ... Детальніше

Yorkville University is a Canadian university with a national presence. With the aim to inspire and assist students in their personal and professional growth, Yorkville University offers professional, practitioner-oriented programs in a supportive, collaborative and interactive learning community. Згорнути
Торонто , Ванкувер , Фредеріктон + 2 Більше Менше