Прочитайте офіційний опис

Бакалавр економіки фітнесу

Сильна спортивна індустрія - сильний попит на фітнес-пропозиції та швидкий розвиток фітнес-ринків, таких як здоров'я та харчування, відіграють важливу роль у цьому. Як і більшість секторів економіки, фітнес-індустрія в даний час сильно залежить від збільшення оцифрування, з компаніями і співробітниками стикаються цікаві і складні завдання, такі як навчання у віртуальній реальності.

Ви готові революціонізувати світ фітнесу? Ми пропонуємо збалансовану програму останніх наукових знахідок і багатства галузевого ноу-хау в нашій дистанційній освіті.

Наша бакалаврська програма Fitness Economics готує вас до майбутньої кар'єри в цій захоплюючій галузі з збалансованим поєднанням загального змісту бізнесу та досвіду в області фітнесу, маркетингу, продажів, юридичних та людських ресурсів.

Акредитований ступінь

Усі поточні програми IUBH акредитовані FIBAA (Фонд акредитації міжнародного ділового адміністрування).

Акредитація висловлюється лише у випадку, якщо навчальна програма відповідає всім якісним вимогам щодо змісту та структури.

FIBAA - це свого роду TÜV для академічної освіти, яка перевіряє якість бакалаврських та магістерських програм від імені Ради з акредитації. Акредитація поновлюється кожні п'ять (перша акредитація) або сім (повторна акредитація) років - гарантія якості нашого навчання.

Для курсів виняткової якості FIBAA нагороджує премію ущільнення. П'ять курсів на IUBH вже отримали цю спеціальну печатку. Таким чином, IUBH є одним з провідних університетів Німеччини з п'ятьма або більше преміальними печатками.

Ваша майбутня кар'єра в економіці фітнесу

Як випускник нашого курсу з економіки фітнесу ви зможете допомогти формувати фундаментальні зміни та змінити лідерські ролі на різних ринках фітнесу, спорту, способу життя, моди, здоров'я, здоров'я, харчування та багато іншого. Ваші конкретні завдання включають, серед іншого, закупівлю нового навчального обладнання та придбання клієнтів за допомогою відповідних рекламних заходів.

Для цього потрібно уважно стежити за ринком фітнесу, щоб швидко реагувати на нові тенденції та враховувати побажання клієнтів. Крім того, ви оптимізуєте організацію, займаєтеся особистими та маркетинговими питаннями та створюєте професійну систему продажів.

огляд курсу

У дистанційному навчанні фітнес-економіки ви будете викладати переважно наукові основи, професійні методологічні знання, а також інтегративні предмети. На додаток до основ фітнес-менеджменту та фітнес-ринків, ми пропонуємо Вам глибокі знання в області управління подіями, основи навчання та харчування та франчайзингу на практиці. Особливо актуальні теми маркетингу, управління персоналом та оцифрування проходять через всі семестри. У п'ятому і шостому семестрі у вас також є можливість взяти загалом три курси за вибором.

Наша бакалаврська програма має модульну структуру, тобто ви вивчаєте на основі предметних областей, які поділяються на так звані «модулі». У цих модулях іноді є вступний курс і курс спеціалізації, які систематично готують вас до завершення цього модуля. В рамках цих модулів ви отримаєте кредити на кожен успішний випуск (European Credit Transfer System), що документує ваші досягнення. Ці кредити ECTS є міжнародно порівнянними і, звичайно, визнані.

спеціалізацій

У п'ятому і шостому семестрі ви обираєте три спеціальності, які становлять 30 ECTS. Для цього ви обираєте принаймні одну спеціалізацію ("обов'язкові спеціалізації") в галузі фітнес-економіки і не більше двох функціональних і галузевих спеціалізацій ("Wahlspezialisierung").

Деякі зразкові виборчі спеціалізації:

  • спортивний менеджмент
  • Менеджмент спортивних медіа
  • Розширене лідерство
  • ринок психології
  • Спеціалізація людських ресурсів
  • Маркетинг у соціальних мережах II

дослідження моделей

Пристосуйте дистанційне навчання до свого життя.

Ви можете заповнити диплом бакалавра як на повний робочий день, так і на дві неповні. З точки зору змісту, ці моделі ідентичні, але з варіантами, що використовують неповний робочий день, ваш щотижневий час навчання зменшується.

Заочне навчання особливо підходить для тих, хто вже має високу робочу навантаження або які хочуть скоротити свої щомісячні витрати.

повний робочий день

тривалість

У денному навчанні можна вибрати максимальну кількість курсів за семестр. Якщо ви не закінчите навчання в призначений час, дослідження продовжується ще на 18 місяців. Протягом цього часу ви можете безкоштовно використовувати всі пропозиції дистанційного навчання. Якщо ви помітили, що у вас менше часу, ніж очікувалося, ви можете переключитися на іншу модель часу з періодом від 3 місяців до кінця місяця.

неповний робочий день

тривалість

Заочне навчання скорочує щомісячне навчання. У той же час, кількість курсів, які ви можете вибрати на семестр, також зменшується.

Якщо ви не можете закінчити свою освіту протягом визначеного часу, ваші навчання будуть продовжені ще на 18 місяців. Протягом цього часу ви можете безкоштовно використовувати всі пропозиції дистанційного навчання. Якщо ви помітили, що у вас більше часу, ніж очікувалося, ви можете переключитися на іншу модель часу з періодом від 3 місяців до кінця місяця.

Доступні навчальні програми:
німецький

Переглянути 35 інших курсів в IUBH Fernstudium »

Останнє оновлення May 14, 2019
Цей курс Онлайн
Start Date
Липень 15, 2019
Duration
36 - 72 Місяця
Заочне навчання
Денне навчання
Price
312 EUR
у місяці. Ціни змінюються залежно від моделі часу.
За розташуванням
За датою
Start Date
Липень 15, 2019
Кінець терміну надання заяв

Липень 15, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date