Основним завданням бакалаврської програми в галузі ділового адміністрування є передача знань, методологія аналізу проблем, ноу-хау та функціональні інструменти, які вважаються необхідними в сучасній галузі бізнесу та управління організацією.

Подання цих знань ґрунтується на їх застосуванні як у процесі прийняття рішень, так і на краще функціонування підприємств та організацій в цілому.

Навчальний план спрямований на майбутніх студентів, які:

Вони складають середню освіту (або еквівалент) та прагнуть працювати керівниками в компаніях та / або організаціях. Вона, як правило, призначена для людей, які хочуть зрозуміти складність сфери бізнесу та організацій, і хочуть навчитися та / або збагатити свої знання в цій галузі шляхом поєднання теоретичних та практичних знань, необхідних для управління сучасними підприємствами та організаціями , як приватні, так і публічні.

Випускники можуть знайти роботу з широкого кола питань, пов'язаних із загальним сектором бізнесу та організацій, такими як:

 • Маркетинг
 • Менеджмент
 • Фінансовий менеджмент
 • Бізнес бухгалтерія
 • Кількісний аналіз та прийняття адміністративних рішень
 • Операційні дослідження
 • Управління виробництвом тощо.

Шлях викладання

Кероване самонавчання через:

 • Навчальні посібники, самооцінки та навчальні вправи з чітким графіком і віхами
 • Письмові документи, які сприяють критичному підходу до питання
 • Використання можливостей комунікації та поширення навчального матеріалу через асинхронну платформу телеобразования Відкритого університету Кіпру
 • Е-курси та семінари через крос-платформну платформу електронного навчання

Структура програми

Випускник (бакалавр) вимагає двадцяти чотирьох (24) тематичних підрозділів для успішного відвідування.

Кожен студент може вибрати до трьох (3) тематичних модулів за семестр (навчальний рік поділений на 2 семестри) .

Вибір (3) з трьох тематичних одиниць на семестр еквівалентний відвідуваності на повний робочий день , а вибір одного (1) або двох (2) вважається неповний робочий день . Наприкінці кожного семестру виконуються остаточні письмові іспити.

Студенти під наглядом і керівництвом викладачів повинні готуватися до кожної школи. два (2) письмових завдання, і, одержавши необхідні знаки, вони зможуть взяти участь у підсумкових іспитах.

Програма бізнес-адміністрування "Бакалаврат" була розроблена у співпраці з Центром наукової підготовки, оцінювання та розвитку (KEPEAA) Університету Кіпру.

Вимоги до прийому

Для вступу до навчальної програми необхідно мати довідку про середню освіту середньої та середньої освіти, а також базові знання в області Комп'ютер, електронна пошта та Інтернет. Знання англійської мови бажано.

Програми

Заявки на вступ до 2017-2018 навчального року можуть бути подані зацікавленими сторонами з 6 липня по 5 вересня 2017 року . Заявки подаються лише в електронному вигляді через веб-сайт університету за посиланням https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EL.

Доступні навчальні програми:
 • грецький

Переглянути 22 інших курсів в Open University Of Cyprus »

Цей курс Онлайн
Duration
4 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
8,400 EUR
За темою єдність
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date