Бакалавр з ділового адміністрування

Загальні відомості

Опис програми

Основним завданням бакалаврської програми в галузі ділового адміністрування є передача знань, методологія аналізу проблем, ноу-хау та функціональні інструменти, які вважаються необхідними в сучасній галузі бізнесу та управління організацією.

Подання цих знань ґрунтується на їх застосуванні як у процесі прийняття рішень, так і на краще функціонування підприємств та організацій в цілому.

Навчальний план спрямований на майбутніх студентів, які:

Вони складають середню освіту (або еквівалент) та прагнуть працювати керівниками в компаніях та / або організаціях. Вона, як правило, призначена для людей, які хочуть зрозуміти складність сфери бізнесу та організацій, і хочуть навчитися та / або збагатити свої знання в цій галузі шляхом поєднання теоретичних та практичних знань, необхідних для управління сучасними підприємствами та організаціями , як приватні, так і публічні.

Випускники можуть знайти роботу з широкого кола питань, пов'язаних із загальним сектором бізнесу та організацій, такими як:

 • Маркетинг
 • Менеджмент
 • Фінансовий менеджмент
 • Бізнес бухгалтерія
 • Кількісний аналіз та прийняття адміністративних рішень
 • Операційні дослідження
 • Управління виробництвом тощо.

Шлях викладання

Кероване самонавчання через:

 • Навчальні посібники, самооцінки та навчальні вправи з чітким графіком і віхами
 • Письмові документи, які сприяють критичному підходу до питання
 • Використання можливостей комунікації та поширення навчального матеріалу через асинхронну платформу телеобразования Відкритого університету Кіпру
 • Е-курси та семінари через крос-платформну платформу електронного навчання

Структура програми

Випускник (бакалавр) вимагає двадцяти чотирьох (24) тематичних підрозділів для успішного відвідування.

Кожен студент може обрати до трьох (3) семестрових модулів на семестр (навчальний рік розділений на 2 семестри) .

Вибір трьох (3) семестрів на семестр еквівалентний денному навчанню , тоді як вибір одного (1) або двох (2) вважається заочним навчанням . Підсумкові письмові іспити складаються в кінці кожного семестру.

Студенти під наглядом та керівництвом викладачів повинні готуватися на кожному факультеті. два (2) письмових роботи і якщо вони мають необхідні оцінки, вони мають право скласти випускні іспити.

Програма бізнес-адміністрування "Бакалаврат" була розроблена у співпраці з Центром наукової підготовки, оцінювання та розвитку (KEPEAA) Університету Кіпру.

Вимоги до прийому

Для вступу до програми бакалаврату необхідний диплом середньої школи або аналогічний диплом середньої школи, а також основні навички роботи з комп’ютером, електронною поштою та Інтернетом. Знання англійської мови бажано.

Програми

Заявки можна подавати в електронному вигляді лише на веб-сайті університету, перейшовши за посиланням https://applications.ouc.ac.cy/admissions?sap-language=EN.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degre ... Детальніше

As the second public University, established in 2002, the Open University Cyprus (OUC) aims to fill an important gap in the Cypriot higher education system, offering accredited distance learning degrees at all levels (undergraduate, master and doctoral). Building on its origins as the country’s only University dedicated to distance education, OUC is growing quickly in academic stature and overall reputation. Today’s challenging realities have widened OUC’s horizons, helping to bring Cyprus near towards its strategic goal: to be established as a regional educational and research center and hub for international scholars and students alike in the Eastern Mediterranean basin. Згорнути