Бакалавр психології

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ця програма надасть вам сучасний підхід до вивчення людського розуму. Ви отримаєте глибоке розуміння поведінки людини та навчитесь застосовувати психологічну науку до різноманітних сучасних та соціальних викликів.

Акцентовано увагу на кількісних та якісних методах дослідження та статистичному аналізі із змістом, збагаченим Інститутом психіатрії, психології та нейронауки.

Як випускник цієї програми, ви зможете:

 • Продемонструвати ґрунтовне розуміння всіх основних напрямків психології;
 • Продемонструвати вміння здійснювати критичне судження при оцінці досліджень у цій галузі;
 • Застосовувати критичне розуміння сутнісних концепцій, принципів та досліджень у психології та критично оцінювати результати в контексті нечітко визначених сценаріїв, використовуючи структуровані аргументи, засновані на емпіричних доказах;
 • Продемонструвати здатність виробляти значну частину оригінальної чи емпіричної дослідницької роботи, включаючи, наприклад, дизайн проекту, збір даних, аналіз та звітність.

Структура програми, модулі та специфікація

Психологія бакалавра складається з:

 • Вісім обов'язкових 15-ти кредитних модулів на рівні FHEQ 4
 • Вісім обов'язкових 15-ти кредитних модулів на рівні FHEQ 5
 • Шість обов'язкових 15-ти кредитних модулів на рівні FHEQ 6
 • Один дослідний проект на 30 кредитів *

* Зверніть увагу, що дослідницький проект стосується 45 кредитів у цілому на два елементи:

 • Один 15 модуль підготовки науково-дослідного проекту
 • Один 30 дослідницький проект про кредит

По мірі проходження навчання на бакалаврі Ви можете подати заявку на проміжну кваліфікацію або кваліфікацію: Сертифікат про вищу освіту (CertHE) та / або Диплом про вищу освіту (DipHE) з психології.

Основні дати

2020 споживання
Відкриється програма 16 грудня 2019 року
Кінцевий термін подачі заявки 09 березня 2020 року
Кінцевий термін реєстрації 16 березня 2020 року

Як ти вчишся

Ви можете вивчити цю онлайн-програму з будь-якої точки світу. Гнучкий підхід до навчання дозволяє вам підходити до навчання навколо своїх зобов’язань, забезпечуючи при цьому академічну суворість та структуру програми на території університету.

Модулі пропонуються протягом двох 22-тижневих сесій кожного навчального року. Ви вибираєте, які сеанси вводити та скільки модулів проходити в кожному сеансі (залежно від наявності модуля).

Терміни оцінювання чітко окреслені до початку сесії. Ви можете вивчити до чотирьох модулів (або двох модулів та Дослідницький проект) за один раз. Ви також отримаєте різноманітні навчально-практичні матеріали та захоплення.

Ваш досвід навчання буде покращений доступною та привабливою навчальною платформою; можливості для самооцінки, щоб ви могли зрозуміти власний прогрес; посилена підтримка студентів.

Інтернет-підтримка

Програма подається в Інтернеті, і немає необхідності відвідувати Великобританію в рамках навчання. Наша гнучка програма в Інтернеті дозволяє обходитися за власним графіком і призводить до визнання в усьому світі.

Після реєстрації ми надамо вам доступ до Студентського Порталу. Потім ви можете отримати доступ до свого облікового запису електронної пошти University of London та інших ключових ресурсів, включаючи:

 • Посібник для студентів пропонує інформацію, спільну для всіх студентів, і дає корисну інформацію про ваші стосунки з University of London через закінчення навчання.
 • Віртуальне навчальне середовище (VLE), яке пропонує он-лайн підтримку навчання, доступ до студентського кафе та областей для обговорення, зразок минулих екзаменаційних запитань та інші навчальні матеріали.
 • Інтернет-бібліотека надає доступ до понад 100 мільйонів академічних електронних предметів, що включають електронні книги, електронні журнали, матеріали конференцій тощо. Крім того, студенти можуть запитувати предмети, які не містяться в бібліотеці, за допомогою послуги міжбібліотечної позики бібліотеки у Британії Бібліотека. Усі зареєстровані студенти мають безкоштовний доступ до Інтернет-бібліотеки University of London .
 • Senate House Library забезпечує безкоштовний довідковий доступ для всіх зареєстрованих дистанційних та гнучких студентів, що навчаються.

Підтримка репетиторів

Усі студенти отримують підтримку та відгуки онлайн-репетиторів під час вивчення цієї програми. Репетитори представляють модулі, відповідають на запити, відстежують дискусії та дають вказівки щодо оцінок.

Навчальні матеріали

Усі основні ресурси, діяльність, відео, дискусії та підтримка надаються через VLE. Це дозволяє вам пристосувати навчання до своїх робочих зобов’язань. Не потрібно купувати додаткові підручники.

Час зобов'язання

Гнучкий підхід до навчання дозволяє студентам закінчити бакалаврську психологію мінімум за три роки (за умови наявності модуля) максимум до шести років.

Ви можете вчитися у власному темпі, як неповний, так і денний, підлаштовуючи інтенсивність навчання відповідно до ваших потреб.

Оцінка

Кожен модуль включає сукупність оцінок. Протягом вашого навчального періоду ви будете проводити формувальні оцінки, які допоможуть вам оцінити свій прогрес, але не враховуючи свою оцінку та підсумкові оцінки. Підсумкові оцінки зараховуються до підсумкової оцінки.

Кожен модуль, виключаючи дослідницькі навички 1 та 2, Психічне здоров'я в усьому світі та модулі дослідницького проекту, підсумовується за оцінкою елемента курсової роботи або іспиту, або іншого елементу курсової роботи. Загальна оцінка модуля обчислюється шляхом зважування балів, досягнутих для двох елементів оцінки у співвідношенні 30:70. Письмові іспити проводяться двічі на рік.

Дослідницькі навички 1 підсумово оцінюються двома однаково зваженими елементами курсової роботи. Дослідницькі навички 2 підсумово оцінюються поєднанням трьох елементів: одного іспиту та двох елементів курсової роботи. Оцінка модуля обчислюється шляхом зважування балів, досягнутих для першого та другого елементів курсової роботи та іспиту у співвідношенні 30:50:20.

Психічне здоров'я в усьому світі підсумовано оцінюється одним елементом курсової роботи, що становить 100% від загальної оцінки модуля.

Аспект дослідницького проекту складається з двох модулів: Підготовка дослідницького проекту та Дослідницький проект. Підготовка дослідницьких проектів оцінюється шляхом завершення та подання плану проекту на задовільний рівень, який відмічається на основі пропуску / відмови. Проходження цього модуля дозволяє прогресувати до дослідницького проекту, який оцінюється 8000-словним звітом про оригінальне дослідження.

Вимоги до вступу

Яку кваліфікацію вам потрібно?

Для прямого доступу до ступеня бакалавра психології зазвичай ви відповідають наступним критеріям:

 • Три рівні A GCE Великобританії в рівні DDE або прийнятний еквівалент;
 • Один з цих рівнів A повинен бути отриманий з математики, психології чи біології в класі A - D;
 • Великобританія GCSE Математика класу AC / 9 - 4 або еквівалент; і
 • Будьте віком 17 років до терміну реєстрації вашого сеансу реєстрації.

Ми приймаємо кваліфікацію з усього світу.

Для доступу шляхом прийому на основі продуктивності

Якщо ви не відповідають академічним вимогам для прямого вступу, ви можете подати заявку на програму через шлях прийому на основі результатів.

Щоб мати право на реєстрацію, вам потрібно:

 • Пройшли щонайменше шість окремих предметів на рівні GCSE або GCE O або еквівалент; і
 • Один з цих GCSE повинен бути отриманий з математики, в класі A - C / 9 - 4 або еквівалент; і
 • Будьте віком 18+ до терміну реєстрації вашого сеансу реєстрації.

Щоб бути допущеним до повної програми BSc, ви повинні пройти два необхідні модулі із загальним результатом 40% або вище, принаймні 40% у кожному елементі оцінювання.

Що робити, якщо я не відповідають вищевказаним критеріям?

Навіть якщо ви не відповідають стандартним вимогам, ми розглянемо кожну програму за власними силами. Наша приймальна комісія розгляне, чи підходить будь-яка альтернативна / неповна кваліфікація або досвід роботи для вступу в програму.

Англійська мова

IELTS: загальний бал щонайменше 6,5 з мінімальним 6,0 у кожній підкатегорії або еквіваленті. Це, мабуть, було отримано протягом останніх 3 років.

Якщо ви не відповідаєте вимогам володіння англійською мовою, але вважаєте, що можете продемонструвати необхідне знання, університет може на свій розсуд розглянути вашу заявку

Комп'ютерні вимоги

Ми встановлюємо мінімальні базові вимоги до комп’ютера, оскільки доступ до ваших навчальних ресурсів здійснюється через Студентський портал, і дуже важливо, щоб Ви могли регулярно отримувати доступ до цього.

Ваш комп'ютер повинен мати принаймні такі мінімальні характеристики:

 • Веб-браузер із увімкненими файлами cookie та JavaScript (рекомендується остання версія Firefox або Chrome);
 • Хороший інтернет;
 • І встановлено наступні програми:
  • текстовий процесор, який приймає формати Microsoft Word (.doc та .docx);
  • читач pdf.

Збори

Нижче наведені збори стосуються сесій у квітні 2020, жовтні 2020 та квітні 2021 року. Вони можуть зростати до 5% на рік.

Плата залежить від того, живете ви в країні, що розвивається (група A), або розвиненій (група B).

Плата за програму бакалавра (орієнтовна сума *) Квітень 2020, жовтень 2020 та квітень 2021
Веб-підтримка учня
Країни групи £ 8160
Країни групи B £ 15240

Карєрні можливості

Ступінь психології надає випускникам широкий набір навичок, включаючи аналіз даних, вирішення проблем, наукову та статистичну грамотність та ефективне спілкування.

Випускники психології відрізняються гнучкістю на робочому місці та продовжують досягти успіху в різних професіях, включаючи входження в державний чи приватний сектор або застосування своїх знань у ряді галузей, таких як освіта, охорона здоров'я, соціальне обслуговування, кримінальні та юридичні послуги. Ваш ступінь може призвести до кар'єри в таких сферах, як криміналістична психологія, психологія здоров'я, послуги молоді, консультування або управління людськими ресурсами.

У деяких країнах кваліфікація, здобута дистанційним та гнучким навчанням, може не визнаватися певними органами чи регуляторними органами з метою працевлаштування в державному секторі чи подальшого вивчення. Радимо вивчити статус місцевого визнання перед реєстрацією.

Академічне керівництво

Академічний напрям надається King's College London, з збагаченим змістом, розробленим Інститутом психіатрії, психології та нейронауки (IoPPN). King's College London відомий світовою прихильністю до досконалості в наукових дослідженнях і займає 7 місце в рейтингу QS UK University 2019.

IoPPN - світовий лідер у галузі досліджень, вивчення та практики психіатрії, психології та суміжних дисциплін. Починаючи з 1896 року, IoPPN займає першості у сприянні освіті та навчанню психології та психіатрії. Інститут став школою King's College London у 1997 році.

Директор програми

Д-р Дженні Джіенд є читачем з когнітивної психопатології в Інституті психіатрії, психології та неврології, де вона працює з 2009 року.

На сьогоднішній день Дженні опублікувала 70 рецензованих робіт про когнітивну обробку в широкому діапазоні розладів, включаючи тривожність, депресію, психози, розлади харчування та розлад особистості та виграла 17 грантових незалежних досліджень на підтримку її роботи. Вона є редактором журналу "Тривога, стрес і подолання" і була обрана співробітником Американського психологічного товариства в 2014 році.

Дженні брала активну роль у навчанні протягом усієї своєї кар’єри і постійно прагне допомогти студентам досягти свого потенціалу, в той же час насолоджуючись повною мірою їх студентським досвідом. Вона обіймала різні керівні ролі в галузі освіти, такі як керівник програми для магістрів досліджень психічного здоров’я IOPPN; Керівник IOPPN - аспірантура післядипломної освіти та тимчасовий декан освіти. Дженні отримала нагороду факультету за «Найінноваційнішого викладача» у 2013 році та була обрана головним стипендіатом Академії вищої освіти Великобританії у 2017 році.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree.

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу