Бакалавр (з відзнакою) Бізнес (Фінанси) (Наверх)

Загальні відомості

Опис програми

Належне управління фінансами є ключовим фактором для будь-якого бізнесу, який досягає своїх стратегічних цілей. На цьому курсі ви розвинете широке розуміння ділової діяльності, а також вивчите основні інструменти та теорії управління фінансами та як застосувати їх до реальних бізнес-ситуацій.

Огляд курсу

Цей доповнення дозволить вам досягти ступеня бакалавра з відзнакою у бізнесі (фінансах), якщо ви раніше закінчили HND в бізнесі або еквівалент. Онлайн- ступінь BA (Hons) Business (Finance) ( Arden University ) розробить широке розуміння інструментів та теорій фінансового менеджменту, необхідних для успіху бізнесу.

Гнучкий режим навчання Arden дозволяє розвивати свої фінансові навички навколо існуючих зобов'язань. Ця програма забезпечить вас фінансовими знаннями, необхідними для виконання ваших наступних кроків у діловому світі, і надасть вам чудову основу для майбутньої кар'єри.

Повний спектр програм, пропонованих компанією Arden, має сильний акцент на працевлаштування, практичні навички та кар'єрний успіх. Ця програма була розроблена з особливим акцентом на фінансові навички та знання, які допоможуть вам надихати та керувати змінами у вашій організації.

Курсові модулі

Сучасні питання управління
Використовуючи найсучасніше мислення, цей модуль досліджує проблеми, з якими стикаються сьогодні менеджери, включаючи стійкість, моральний та етичний вибір та корпоративні цінності. Ви задумаєтесь про світ, що змінюється, включаючи глобалізацію, громади, в яких ми живемо, та те, як змінюється наш економічний ландшафт.

Стратегічний менеджмент
У цьому модулі ви дізнаєтесь, як створити дорожню карту для досягнення успіху вашого бізнесу, застосувавши низку стратегічних теорій і методик. Ви подивитесь на злиття та поглинання, роботу з партнерами, національне та міжнародне планування та способи організацій здійснювати свої плани шляхом ефективного управління змінами.

Управління «Я» та іншими
Цей модуль продовжує тему підтримки та розвитку себе та інших. Вивчіть методи управління стресом, позитивне мислення та напористий розвиток разом з інструментами для творчості та прийняття рішень. Ви ретельно вивчите все, від набору персоналу до управління командою.

Прийняття фінансових рішень
Від залучення фінансів до коротко- та довгострокових бюджетних рішень ви навчитесь планувати різні результати, а також розвинете навички аналізу та інтерпретації фінансової політики та стратегій управління ризиками фірми.

Методи дослідження та дисертація
Цей заключний модуль надає вам можливість спеціалізуватися на галузі програми, яка вас найбільше зацікавила. Зі своїм керівником ви визначите міждисциплінарну область, пов’язану з вашим ступенем дослідження.

Промислові партнерства

Після вступу на курс бакалавра (з відзнакою) бізнес (фінанси) («Доповнення») ви матимете можливість брати участь у наступних програмах розвитку ділових навичок:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Мережева академія Cisco
Отримайте реальне світові заземлення в найцінніших технічних навичках сьогодні. Використовуйте реальне обладнання, програмне забезпечення та тренажери для отримання технічних знань принаймні в 1 або 2 сферах роботи з високим попитом.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Trailheads Salesforce
Є 140 трас і 520 значків на вибір, які охоплюють багато аспектів бізнесу, обчислень та використання Salesforce як інструменту управління.

Як це працює?
Участь з нашими галузевими партнерами є абсолютно добровільною. Ваша участь чи рішення не вивчати ці додаткові додатки не впливатимуть ні на ваш ступінь, ні на отримані вами оцінки.

Що говорять наші студенти:

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

"Я б точно рекомендував Ардена, оскільки ви навчитесь самостійно досліджувати та вирішувати проблеми, а у вас є резервна копія з репетиторами".

Марсель Вархафтіг,
Бакалавр (з відзнакою) Бізнес (CMI)
Німеччина

118147_klSkK5E0.png

"Дистанційне навчання дало мені велику гнучкість, яка була надзвичайно важливою. Я відчуваю велику честь навчатися, працюючи і виховуючи сім'ю".

Лора Бенсон,
Бакалавр (з відзнакою) Бізнес (маркетинг)
Об'єднане Королівство

Вимоги до відповідності:

Щоб мати право на цей курс, ви повинні мати:

  • HND в бізнесі або еквівалент за умови, що ваше попереднє навчання відповідає 5-му рівню функціональних сфер бізнесу (фінанси, управління персоналом, маркетинг, операції)
  • Для студентів, чиє попереднє навчання не проводилося англійською мовою: IELTS 6.0 або еквівалент (не менше 5,5 у будь-якому елементі).

Якщо у вас є досвід роботи

Ми позитивно заохочуємо і розглядаємо заяви тих, хто здатний продемонструвати свою мотивацію вивчати програму. Ми будемо запитувати Вашу особисту заяву разом з Вашим резюме та посиланнями у підтримку Вашої заявки.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Детальніше

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Згорнути