Webmaster - Адаптивний веб-дизайн курс призначений для студентів з раніше існуючого знання HTML і CSS, і є ідеальним продовженням на програму для тих, хто завершує веб-майстру HTML і модуль CSS для початківців, цей курс вчить вас все, що вам потрібно знати про чуйний веб-дизайн (RWD), і надає вам ноу-хау для створення приголомшливих, що реагують сайти, використовуючи найостанніші HTML5 та CSS3 технології.

Зростаючий кількість користувачів, які мають доступ до Інтернету за допомогою смартфонів і планшетних комп'ютерів означає, що сучасні веб-дизайнери повинні створювати сторінки, які реагують на розмір екрану, автоматично регулюючи зміст відповідно пристрій користувача. Адаптивний веб-дизайн являє собою методологію, яка спрямована на забезпечення оптимального враження від перегляду - легке читання і навігація з мінімальним зміною розміру, панорамування і прокрутка - в широкому спектрі пристроїв, від комп'ютерних моніторів, за допомогою ноутбуків і планшетів, для смартфонів. Чуйний сайт автоматично адаптується макет до середовища перегляду за допомогою рідини, пропорції на основі сітки, гнучкі зображення і CSS3 медіа запитів.

В ході курсу, а також навчання важливі адаптивні методи веб-дизайну, ви будете представлені всі важливі нові елементи HTML5 і, за допомогою магії CSS3, ви будете застосовувати цілий ряд спеціальних ефектів, включаючи переходи, перетворення і анімації. Ви подивуватися новий HTML5 API, які дозволяють, наприклад, включити блискучий перетягнути & падіння і гео-розташування на карті об'єкти на свій веб-сайт, а також універсальний полотно API, який дозволяє створювати два і тривимірної графіки на муха, прямо на ваших веб-сторінках.

Курс складається з наступних уроків:

 • Урок 1 - Введення
 • Урок 2 - Адаптивний веб-дизайн
 • Урок 3 - семантичні елементи HTML5
 • Урок 4 - Введення в CSS3
 • Урок 5: Стилізація Content & Layout з CSS3
 • Урок 6 - Стилізація списки & Столи з CSS3
 • Урок 7 - Стильні HTML5 Forms
 • Урок 8 - Використання CSS3 для створення спеціальних ефектів
 • Урок 9 - Оптимізувати і Упорядкування свій код CSS3
 • Урок 10 - потужний HTML5 API,

Передумови

Студенти вимагають доброго знання HTML програмування. Цей курс передбачає, що ви завершили Веб-майстер - HTML & CSS курсу або вивчали HTML на еквівалентний рівень.

Ми рекомендуємо цей курс завершується на ПК з операційною системою Windows або на комп'ютер Apple Mac. Оскільки це інтерактивний курс вона може бути доступна на будь-якому комп'ютері Internet Ready.

Тривалість курсу і підтримка

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час і мати цілий рік, щоб завершити свої дослідження. У вас також є доступ до персональних викладачем поштою або по електронній пошті протягом 12 місяців. Розширення курсу можна придбати, якщо ви не завершите цей курс протягом 12-місячного періоду. У міру того як курс самонавчання ви можете закінчити як мало або до тих пір, час, як ви вважаєте за краще.

Оцінка

Вам буде оцінюватися на курсову, яка детально описана в матеріалах курсу. Курсові вимагає, щоб створити і відправити веб-сторінок, як ваші завдання. Ваша робота може бути відправлений назад в ваш курс репетитор по електронній пошті або поштою.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
140 Часів
Заочне навчання
Price
225 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date