Якщо ви хочете стати веб-дизайнер або просто хочете створити свій власний веб-сайт, або, можливо, веб-сайт для вашої компанії або організації, то для веб-майстрів HTML і CSS курс для початківців це просто курс для Вас.

За допомогою цього курсу ви отримаєте повне введення в HTML і CSS розвитку платформ, а також введення в JavaScript, які разом утворюють святу трійцю веб-дизайну. Ви дізнаєтеся, як створити приголомшливий домашню сторінку з фото-галерея, інноваційна форма контакту, щоб дозволити вам відвідувачі зв'язатися з вами, і свій власний інтернет-магазин, використовуючи привабливі анімації, перехід, і методи перетворення для створення видатних веб-контенту.

Курс охоплює такі теми: (I) Початок роботи з HTML і CSS; (II) всеосяжний HTML праймер для початківців; (III) великий CSS праймер для новачків в CSS; (IV) методи перевірки коду та налагодження; (V) введення в основні принципи веб-дизайну; (VI), що включає мультимедійні елементи в веб-сторінки; (VII), в тому числі спеціальні ефекти, такі як текстові тіні, і сенсаційних спадаючих меню; (VIII) введення в мову сценаріїв JavaScript; (IX) введення в потужних HTML5 API ,; і (х) створення інтернет-магазину.

Курс в сучасному, мультимедіа, онлайн-форматі, і буде постійно оновлюватися в міру розвитку технології веб, тому завжди в курсі останніх подій. Крім того, при успішному завершенні курсу, студент отримає національно-визнаний Open Awards Рівень 3 Сертифікат з 8 Відкриті Нагороди кредитів.

Курс складається з наступних уроків:

 • Урок 1 - Початок роботи
 • Урок 2 - HTML-Грунтовка для початківців
 • Урок 3 - CSS Грунтовка для початківців
 • Урок 4 - Перевірка коду та налагодження
 • Урок 5 - Введення в веб-дизайні
 • Урок 6 - Включення Мультимедіа
 • Урок 7 - введення спеціальних ефектів
 • Урок 8 - Введення в JavaScript
 • Урок 9 - Введення в HTML5 API,
 • Урок 10 - Створення Інтернет-магазину

Вимоги до програмного забезпечення

Webmaster - HTML і CSS Курс може бути завершено на ПК з операційною системою Windows або на комп'ютері Apple Mac. Курс включає в себе посилання на різні пакети програмного забезпечення, хоча єдине програмне забезпечення, необхідне, щоб фактично завершити цей курс є Notepad ++ (або еквівалентний текстовий редактор) і HTML5-сумісний браузер. Ми рекомендуємо Google Chrome в якості найбільш підходящого браузера для завершення курсу, але студенти повинні також перевірити свої веб-сторінки в інших браузерах, таких як Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari і Opera.

Передумови

Там немає особливих вимог в'їзду, хоча рекомендується, щоб студенти мають гарне уявлення про використання комп'ютерів, практичне знання роботи з текстовими редакторами, досвід завантаження і установки пакетів програмного забезпечення, базові знання файлу пролітаючи програмне забезпечення і досвід використання веб-браузерів і програмного забезпечення електронної пошти.

Тривалість курсу і підтримка

Студенти можуть зареєструватися в будь-який час для повністю підтримуваного один рік навчання і ліцензії матимуть постійний доступ до персональних викладачем по електронній пошті. У міру того як курс самонавчання, ви можете закінчити як мало або до тих пір, час, як ви вважаєте за краще протягом одного року терміну дії ліцензії.

Оцінка

Вам буде оцінюватися на завершених завдань, що містяться в навчальній програмі. Курсові складається з окремих веб-сторінок. Ваша робота може бути відправлений на ваш курс репетитор по електронній пошті або поштою після закінчення вашого навчання.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Distance Learning Centre

Переглянути 24 інших курсів в Distance Learning Centre »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
120 Часів
Заочне навчання
Price
225 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date