Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (100% онлайн) - французький трек

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Виконавчий магістр міжнародного бізнесу (EMIB) - онлайнова програма, що складається з 14 курсів управління та керівництва проекту закінчення магістра. Ці курси забезпечать вас необхідними навичками в багатьох стратегічних напрямках компанії, яка працює на міжнародних ринках.

ПРИСУТТЯ ЕЛІТУ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВ

 • Методологія 100% онлайн виберіть мову кожного курсу (англійська / французька)
 • Освіта та мережа ESCP Europe : всього 60 кредитів ECTS
 • Кращі навчальні програми в класі в 6 навчальних центрах ESCP Europe
 • Повністю зосереджені на навчанні на робочому місці за допомогою якісного мультимедійного електронного навчання
 • Вміст HTML5 доступний для багатьох пристроїв за допомогою ПК, планшетів та смартфонів

РАННИЙ МИР

Для кожного навчального року (у квітні, вересні та січні) ми пропонуємо стипендії (Early Birds). Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про це.

ПОКАЗНИКИ НАШИХ СТАРШИХ СТУДЕНТІВ

Ерік Куссі Сосу

Керівник департаменту корпоративного банкінгу Африканського банку промисловості та комерції (BAIC)

Республіка Кр. з Бенін / Західна Африка

" Ця програма змінила моє життя, мій спосіб побачити речі ... Я бачу великі зараз"

«Якість факультету EMIB неперевершена: всі вони є досвідченими фахівцями та експертами в різних галузях. Бути частиною EMIB сильно вплинула на мою щоденну роботу. Я придбав багато нових знань та інструментів у сфері менеджменту, фінансів, стратегії, бізнес-планування та багатьох інших аспектів. Мій спосіб мислення також змінився: я тепер критичний мислитель, який має новий спосіб планування моєї діяльності і бачення речей більш стратегічним шляхом. Зараз я бачу великих! "

Лисий Марго

Менеджер проектів Африки
TOTAL SA

Франція / США

" Я вибрав програму EMIB, тому що я хотів бути впевнений, що можу зосередитися на моїй кар'єрі і своїй роботі, зберігаючи всю гнучкість з високою якістю навчання"

«З мого початку, я відчуваю, що розвиваюся, тому що я можу розробити проекти, які я роблю зараз. Я можу перейти до деталей питань і мати кращі розмови з різними областями.

Рівень факультету в ESCP Europe дуже високий. Мало того, що нам потрібно багато працювати з вікторинами, домашніми завданнями, але вчителі дуже доступні нам електронною поштою або телефоном, а також люблять надсилати нам газети, щоб дати нам трохи більше часу, щоб ми могли краще зрозуміти наші курси. ".

Цзя Ву

Заступник начальника відділу електронної комерції
Робототехніка ECOVACS, Німеччина

Китай

" Сьогодні люди потребують міжкультурного та багатокультурного досвіду, і я дійсно думаю, що справжньою перевагою такої програми є зустріч з багатьма людьми з усього світу"

«Сьогодні люди все більше потребують міжкультурного та багатокультурного досвіду. Однією з сильних сторін цієї програми є зустріч з багатьма цікавими людьми з усього світу. В рамках EMIB ви дізнаєтеся від кожного з них з точки зору культури та бізнесу, а також щодо обміну передовою практикою та взаємодопомогою. Будучи студентом EMIB, я познайомився з багатьма цікавими людьми, які допомогли мені розширити мою сферу діяльності ».

Роберто Кастанеда

Старший менеджер з глобальних операцій з клієнтами, EXPEDIA Group

Сальвадор

" Ця програма орієнтована на навчання за допомогою роботи. Що ви дізнаєтеся, застосовуйте безпосередньо до поля "

«Я вибрала цю програму через її репутацію, гнучкість і застосовність. Ця програма орієнтована на навчання за допомогою роботи. Те, що ви дізнаєтеся, застосовується безпосередньо до поля. Це був головний приймач рішень для мене, коли я вибрав цю програму.

Хоча це онлайн-програма, рівень взаємодії дуже високий, і зворотній зв'язок надзвичайно персоналізований. Мені дуже подобається той факт, що ви отримуєте багато відгуків про кожну місію, і це також дозволяє побачити застосовність того, що ви робите у своїй повсякденній роботі. Ви не тільки дізнаєтеся багато чого від вчителів, але й багато чого дізнаєтеся про участь, різних учасників, всілякі дебати та заклики до участі, які вчителя роблять.

Я, звичайно, можу сказати, що я стаю більш повним професіоналом завдяки всім знанням, які я отримую в класі.

Ріккардо Маріані

Керівник проекту
Fondazione Italia Уганда Onlus

Італія

" Я рекомендую програму EMIB амбіційним людям, які хочуть покращити свою професійну ситуацію"

«Однією з доданих цінностей цієї програми є те, що я зміг реалізувати те, що я дізнався майже відразу. Це дало мені величезний професійний підйом. Іншою доданою вартістю є багатонаціональність та мультикультуралізм EMIB. Є багато людей з різних країн, і це дуже допомагає отримати різні точки зору і способи здійснення речей. Крім того, особистий досвід інших учасників і можливість створити більш тісні відносини з викладачами є важливою цінністю EMIB.

ВИ ВИГОТОВЛЕНІ ДЛЯ ВИКЛИКУ?

Ми навчимо вас як професіонала, надаючи вам найкращі інструменти для бізнес-аналізу.

Практично, ви придбаєте всі навички, необхідні для управління та управління міжнародно-орієнтованою компанією.

Отримати навички та методи управління, необхідні для спілкування, управління та переговорів в глобальному контексті.

 • 1. ЗРОЗУЙТЕ сучасні виклики в галузі міжнародного менеджменту, визначаючи роль виконавчого директора у реальних бізнес-сценаріях.
 • 2. ТРЕНАЙТЕ І РОЗРОБИТИ всі навички, необхідні для ведення бізнесу в багатокультурному середовищі, використовуючи вправи та ситуації, коли учасники стикаються з проблемою роботи в глобальному контексті разом з різними культурами.
 • 3. Діліться досвідом з учасниками з усього світу, завжди користуючись висококваліфікованими викладачами різних дисциплін, діліться своїми знаннями, знаннями та досвідом через практичні, дидактичні та інтерактивні ЗМІ.

Наші знання та досвід застосовуються до ваших професійних потреб

Наш престиж та репутація визнані рейтингом Financial Times Business School. ESCP Europe займає 4-е місце в світі для свого магістра в галузі управління.

Чотири курси та два дипломи на вибір на одній програмі EMIB / Executive Магістр міжнародного бізнесу

# НЕ ВИБІР ВИКОНАННЯ EMIB / EXECUTIVE MASTER МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ ESCP Europe , ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ З:

 1. Один з кращих онлайн-програм управління бізнесом в одній з найкращих бізнес-шкіл Європи
 2. Ефективна міжнародна мережа для навчання в багатокультурній аудиторії
 3. Гнучкість, пропонована цією 100% онлайн-програмою, дає вам доступ до матеріалу курсу 24/7
 4. Доставлені майстрами професорами мережі професорів 6 кампусів ESCP Europe
 5. Методологія навчання методом, з педагогічним підходом, який переходить від практики до теорії і дозволяє негайно застосовувати нові знання в професійному середовищі

ESCP Europe заснована в 1819 році, є однією з найстаріших і найбільших ділових шкіл у світі. Його завдання - навчити наступного покоління транснаціональних підприємців, готуючи їх до використання можливостей культурного розмаїття.

Лише 1% ділових шкіл по всьому світу мають потрійну акредитацію , а ESCP Europe є однією з них, з AACSB, EQUIS та AMBA. Тричі акредитовані

БЕРЛІН, ЛОНДОН, МАДРИД, ПАРИЖ, ТУРІН, ВАРШАВ - 6 ДЕРЖАВНИХ КАМПУСІВ ESCP Europe

Характеризується багатокамерною структурою, модель ESCP Europe втілює суть нашої європейської ідентичності. ESCP Europe активно сприяє розвитку європейської управлінської культури та пропонує своїм студентам унікальні тренінги з міжкультурного менеджменту з 6 містками, розташованими у великих європейських містах.

50 000 випускників працюють у 150 країнах світу

5000 менеджерів в навчальних програмах щороку

140 професорів, які займаються дослідженнями та представляють понад 20 національностей

120 академічних союзів у Європі та у світі

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunitie ... Детальніше

Established in 1819, ESCP Europe is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Згорнути
Іспанія Інтернет , Мадрид + 1 Більше Менше

Акредитації