Виконавці пивоварної промисловості та ті, хто розглядає можливість залучення до галузі, повинні знати, як працювати на професійних підприємствах з пивоварні, щоб прийняти ефективні фінансові та управлінські рішення. З цією метою Всесвітня академія пивоваріння (WBA) розробила веб-курс, який дозволить студентам вивчати основи динаміки пивоварних заводів без необхідності подорожувати.

Виконавчий огляд курсу "Пивоварне виробництво" дозволяє керівникам, адміністративному персоналу та підприємствам, що займаються виробництвом пивоваріння у всьому світі, брати участь у підготовці англійської мови на професійному рівні через Інтернет. Як курс базового рівня, це також чудовий вибір для тих, хто прагне стати професійним пивоваром без попередньої професійної підготовки пивоваріння у напрямку підготовки до більш розвинених курсів пивоваріння.

Вимоги до прийому

Всі студенти, що подають заявку на програму, модуль або курс, повинні мати принаймні двадцять один (21) рік.
Для цього курсу попереднє знання пивоваріння не вимагається.

Комп'ютер / Системні вимоги

Спеціальне програмне забезпечення не потрібне для запуску змісту курсу, оскільки воно працює під стандартними веб-переглядачами (Internet Explorer, Firefox, Safari). Наші курси працюють на ПК та в форматах Mac. Якщо ви використовуєте комп'ютер, виданий вашою компанією, можливо, вам доведеться налаштувати параметри безпеки, щоб мати доступ до навчального матеріалу.

Таблички та телефони, такі як iPad, iPhone та еквівалентні пристрої, наразі не підтримуються через несумісність з плагіном Adobe Flash, необхідним для доступу до основних компонентів курсів та взаємодії з ними.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 3 інших курсів в Siebel Institute of Technology »

Цей курс Онлайн
Duration
3 Тижнів
Денне навчання
Price
985 USD
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кінець терміну надання заяв
End Date