Виконавчий MBA в галузі управління ланцюгами поставок та логістики

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Заробляйте свою європейську MBA за допомогою інтерактивних та гнучких онлайн-класів. Ідеальна програма для працюючих керівників по всьому світу.

З огляду на складність управління бізнесом у всьому світі в галузі управління ланцюгами поставок та управління логістикою, попит на талановитих та обізнаних фахівців у цій галузі постійно зростає. Виконавчий MBA в галузі управління ланцюгами поставок та логістики можна проводити як онлайн-курс, як дистанційне навчання або заочне навчання, що робить його гнучким та зручним для зайнятих професіоналів.

Йдеться просто не лише про розуміння та функціонування бізнес-підрозділів управління ланцюгами поставок та управління логістикою, але це також про розробку, управління та керування життєво важливими бізнес-системами, процесами для прибутковості та зростання. Успішні менеджери - це ті, хто застосовує універсальний підхід до побудови надійної архітектури ланцюжка поставок для світових мереж. З цією метою була розроблена педагогіка для працюючих професіоналів для придбання відомого Executive MBA (EMBA) у цьому дуже важливому і постійно зростаючому бізнесі в галузі управління ланцюгами поставок та логістики, з основною метою надання міжнародної перспективи, поєднаної з місцевими світогляд у цьому домініоні. Ми хочемо забезпечити лідерів світового класу, які зможуть ефективно та ефективно керувати своїми бізнес-командами в галузі управління ланцюгами поставок та логістики.

144640_ExecutiveMBAinSupplyChainLogisticsManagement2.jpgthumbnail_ExplorerBob / Pixabay

Ціль

 • Надати можливість учням розвинути хороші знання та розуміння ланцюжка поставок та управління логістикою.
 • Підготувати тих, хто навчається, інтелектуально та практично до ефективного виконання функцій ланцюжка поставок та логістики за місцем їх роботи / роботи.
 • Розвивати в учнів розуміння питань бізнес-процесів ланцюга поставок та управління логістикою, включаючи перегляд його інтеграції та узгодження з основними функціональними сферами організації.
 • Розвивати спеціалізовані знання та знання в галузі в конкретній галузі індустрії управління ланцюгами поставок та логістики.
 • Розвивати обізнаність щодо проблем, з якими стикаються організації та підприємства у функціях управління ланцюгами поставок та логістики. Крім того, допоможіть озброїти їх засобами для прийняття ефективних рішень та вирішення проблем для досягнення найкращих оптимальних результатів.
 • Підготувати та виховувати тих, хто навчається у галузі управління ланцюгами поставок та логістики, щоб керувати своїми різними організаційними обов’язками якнайкраще.
 • Допоможіть учням придбати необхідні жорсткі навички логістичного ланцюга та логістики, а також м’які навички, такі як лідерство та комунікації, щоб ефективно керувати своїми бізнес-командами для досягнення максимальної продуктивності.
 • Ця спеціалізація буде діяти як каталізатор для посиленого прогресу в кар’єрному зростанні того, хто навчається у цій галузі.

Модулі

 • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
 • Управління операціями
 • Стратегічне управління змінами
 • Міжнародний маркетинговий менеджмент
 • Обслуговування та управління логістикою
 • Міжнародне планування, проектування та реалізація пропозиції
 • Дисертація (Науково-дослідний проект)

Вимоги до прийому

Кандидати повинні мати наступну кваліфікацію:

 • Ступінь бакалавра визнаного університету.
 • Знання англійської мови еквівалентно IELTS 5.5 і вище.
 • Мінімум 20 років.
 • Переважний мінімум 2 роки досвіду роботи.

Документи, необхідні для подання заявки:

 • Форма заявки, заповнена належним чином.
 • Академічні документи.
 • Біографію.
 • Копія вашого паспорта.
 • Фотографія.
 • Заява про призначення.

Прогресування

Прогресія кар'єри:

Завершення ступеня / сертифікату Executive MBA (EMBA) в галузі управління ланцюгами поставок та логістики відкриває двері для ряду кар’єрних можливостей. Ось список найпоширеніших випускників ланцюжка поставок та логістики:

Професійний розвиток:

 • Менеджер ланцюгів постачання
 • Менеджер системної підтримки
 • Міжнародний логістичний менеджер
 • Менеджер складських операцій
 • Менеджер з закупівель
 • Менеджер з транспорту

Академічний прогрес:

Науковець, який має Executive MBA (EMBA) із концентрацією в галузі управління ланцюгами поставок та управління логістикою, завжди має стратегічну перевагу своєї кар’єри для просування в ступінь доктора: DBA або доктор філософії в галузі управління ланцюгами поставок та логістики (рівень 8) академічної кар’єри На цьому шляху навчальний заклад продемонстрував досконалість у навчальних показниках на рівні Executive MBA (EMBA).

Про університет

Гульєльмо Марконі - це італійський університет світового класу, який пропагує використання інноваційних методологій навчання та підходу, заснованого на розвитку міждисциплінарних знань, навичок та компетенцій з особливим акцентом на світовій перспективі. Його різноманітна спільнота представила загальну кількість 16000 студентів, які навчаються в аспірантурі та аспірантурі, 300 викладачів та академічну групу з понад 200 експертів. Штаб-квартира університету розташована в самому центрі Риму, недалеко від Ватикану, але численні регіональні та міжнародні відділення дозволяють як вітчизняним, так і закордонним студентам скласти випускний іспит та представити дисертацію, не виїжджаючи з власної країни чи держави. Університет Гуглієльмо Марконі також є університетом, затвердженим ENIC-NARIC.

Потрійна сертифікація

Студенти, які здобувають ступінь МВА в GMU через Eaton Business School отримують три різні міжнародні сертифікати в рамках однієї програми.

 • Виконавчий MBA в Університеті Гульєльмо Марконі, Італія.
 • Диплом аспіранта від CIQ, Великобританія.
 • Сертифікований менеджер - CMI, Великобританія.

Університет Гульєльмо Марконі

Università Degli Studi Гульєльмо Марконі, який у міжнародному масштабі називають Університетом Гульєльмо Марконі, є першим відкритим університетом Італії, визнаним Міністерством освіти, університету та досліджень Італії (MIUR).

Університет Гуглієльмо Марконі (GMU) сприяє використанню інноваційних методологій навчання та підходу, заснованого на розвитку міждисциплінарних знань, навичок та компетенцій з особливим акцентом на світовій перспективі. Зараз ця різноманітна спільнота налічує 16000 студентів, які навчаються в аспірантурі та аспірантурі, 300 викладачів та академічна команда, що складається з понад 200 експертів. Штаб-квартира університету розташована в самому центрі Риму, недалеко від Ватикану, але численні регіональні та міжнародні відділення дозволяють як вітчизняним, так і закордонним студентам скласти випускний іспит та представити дисертацію, не виїжджаючи з власної країни чи держави. Університет Гуглієльмо Марконі затверджений згідно SAQA та ENIC-NARIC.

Учні EBS отримують Міжнародний або Виконавчий MBA за обраною ними спеціалізацією. MBA еквівалентно Європейській кваліфікаційній системі (EQF) рівня 7 і нагороджує студента 60 ECTS (Європейська система переказу кредитів).

CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація (CIQ), Великобританія, є професійним органом з нагородження, який базується у Великобританії. CIQ заснований на баченні допомоги окремим учням та роботодавцям у отриманні якісних акредитованих нагород. Маючи центри на Близькому Сході, в Європі та Африці, CIQ є гордим партнером із сертифікації понад 100 організацій і має Pathway прогресу до деяких провідних університетів світу. CIQ також розробляє спеціальну програму на провідні галузеві теми та сприяє їхнім програмам сертифікації через своїх партнерів по всьому світу.

Учні EBS отримують диплом аспірантури за обраною спеціалізацією та отримують 120 кредитів CIQ. Ці кредити можуть бути безпосередньо передані GMU до останньої стадії дисертації MBA.

Чартерний інститут управління (CMI)

Chartered Management Institute - це єдиний зафрахтований професійний орган, який займається просуванням найвищих стандартів управління та досконалості керівництва. Понад 100 000 менеджерів щодня користуються унікальними послугами CMI. Такі організації, як Jaguar, Landrover, Royal Bank of Scotland, Fujitsu, Allianz, Silverstone, Royal Air Force, London South Bank і Royal College of Physics використовують сертифікати Chartered Management Institute для сертифікації своїх професіоналів.

Учні EBS отримують статус сертифікованого менеджера від CMI. Диплом аспіранта від CIQ унікально відображається на курсі сертифікованого менеджера, що економить час, зусилля та гроші, що навчаються. Також студент отримує 1-річне безкоштовне членство в CMI, що дає учням доступ до професійних мереж та бібліотеки.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

For a working executive, the aspiration to pursue an MBA/MA/MSc is entirely different from that of a fresh university graduate. The motivation for an executive is to learn what is relevant today for t ... Детальніше

For a working executive, the aspiration to pursue an MBA/MA/MSc is entirely different from that of a fresh university graduate. The motivation for an executive is to learn what is relevant today for their business and how effectively they can connect the dots between the management theory and practical application. The flexibility of the program, the learning platform, the expert faculties with industry experience, the professional fellow-learners across the world who share real-time experiences, and the leadership workshops to network – all combine to enhance the learning model, making it invaluable. At EBS, we do not teach. We help you learn. EBSolutely! Згорнути