Вступ до вирішення проблем

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Огляд

"On-line - це найбільш економічно ефективний та найшвидший спосіб навчання ваших співробітників у практичних методах вирішення проблем"

Цей сертифікат CQI (Chartered Quality Institute) та сертифікований IRCA FD102: Вступ до вирішення проблем курсу eLearning зосереджений на концепції використання одного аркуша формату формату A3 для залучення знань з кожного способу вирішення проблем. Цей тип методології вирішення проблем використовується багатьма вкрай успішними організаціями і може бути застосований за різних обставин. Наприклад, виробник автомобілів та багатонаціональна корпорація Toyota використовують цю методологію, щоб тренувати своїх співробітників та впроваджувати спосіб мислення. Це структурований підхід до вирішення проблем, який безпосередньо впливає на їх постійне вдосконалення та успіх.

CQI є єдиним органом, який пропонує статус Chartered Quality Professional, який високо цінує роботодавці.

Цей курс забезпечить вас розумінням основних інструментів, методів та структурованих методологій для вирішення проблем та здатності брати участь як команда з вирішення проблем, застосовуючи всі основні інструменти для підтримки розвитку надійних та стабільних рішення.

Тривалість курсу: завершення всіх вправ, розроблених з урахуванням реальної проблеми, коли ви йдете, індикативний час завершення становить 16,5 годин (розбита на 10-15-хвилинних уроках кусання). Система відстежує ваш прогрес, тому наступного разу, коли ви ввійдете в систему, ви просто знайдете звідки ви зупинилися.

Структура: 4 модулі, включаючи реальний приклад виготовлення залізничного сектора, оцінка знань, три вправи з кінцевою оцінкою рецензентів після завершення.

Підтримка матеріалів: 50-сторінковий курс електронного навчання, який надсилається поштою на реєстрацію (лише для учнів, які беруть участь у Великобританії)

Оцінка: оцінка 40 питань з множинними варіантами в кінці курсу (75% пропускна шкала)

Ціна: £ 249 (Включає, звичайно, брошуру з рекомендацій, шаблон A3 та сертифікат інституту)

Ми пропонуємо клієнтам можливість налаштовувати наші SCORM-сумісні матеріали, поширюючи зовнішній вигляд будь-яких державних чи приватних компаній.

Результат

Цей практичний курс для вирішення проблем допоможе вам зрозуміти навички, необхідні для ефективного застосування процесу A3 на робочому місці. Наприкінці курсу ви будете знати, як описати проблему, її характер, масштаб і вплив, зрозуміти, як і коли використовувати Сім інструментів якості, а також важливість технологій візуального управління, щоб виявити відхилення від стандарту або плану.

Після закінчення курсу ви отримаєте кваліфікований інститут якості

Останнє оновлення Жовтень 2018

Про навчальний заклад

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients sign ... Детальніше

We coach train and mentor individuals to become leaders of change in driving towards a leaner, innovative and continuously improving organisation. We have a proven track record of helping clients significantly reduce costs whilst sustaining performance in Safety, Quality, Cost, Delivery, Productivity and Morale. Згорнути
Дербі , Доха , Лондон , Манчестер + 3 Більше Менше