Відеоконференція курсу "Один на один":

Вивчайте англійську або французьку комфортно вдома, в будь-який день і в будь-який час.

  • 12.24.26 відвідування класів через відеоконференцію
  • 3/6/9 місяців доступу до онлайнової платформи навчання.
  • 1/2/3 модуля (еквівалент приблизно 60 годин навчання).

Cambridge Institute пропонує модулі з рівня A1.I до C1.III англійською мовою (Common European Framework of Reference).

Французька з рівня A1.I до B2.II (Спільна європейська система баз даних).

* Після покупки курсу ви повинні вибрати свій рівень мови, щоб визначити, який модуль відповідає вашим знанням.

Курс відеоконференції:

Цей метод дає вам можливість практикувати англійську спілкування з учителем та іншими студентами протягом 1 години на тиждень. Загалом, у вас буде 12 класів для покращення вашого англійської мови. Ви можете вибрати між понеділка, вівторок, середу, четвер та п'ятницю. Також ви можете вибрати часовий пояс, який вам найбільше підходить: 01: 00-04: 00, 04: 00-07: 00, 7: 00-10: 00, 10: 00-13: 00, 13: 00-16: 00, 16: 00-19: 00, 19: 00-21: 00, 22: 00-01: 00.

Інтернет-курс:

Цей курс англійської мови включає в себе чотири мовні навички: читання, письмо, розмову та прослуховування, через текстові, відео та інтерактивні вправи, які автоматично виправляються системою. Цей курс повинен бути переданий на нашу онлайн-платформу, яка пропонує підрозділи по різним темам, ступінь складності яких збільшується відповідно до рівня англійської мови для кожного студента. Курс включає в себе: викладання та слухові матеріали, розділ новин, посилання на деякі з найважливіших веб-сайтів на англійській мові та словник для перекладу всіх слів і виразів.

Після закінчення курсу студенту доведеться скласти іспит, після якого отримає сертифікат з зазначеним англійським рівнем. Вартість сертифіката - 9 євро, і вона надсилається по електронній пошті.

Особливості:

Курс відеоконференції надається через платформу WEBEX. Інтернет-курс проводиться за допомогою нашої інтерактивної платформи ENGLISH ONLINE, яка дає вам можливість вивчити англійську структуру та граматику за допомогою аудіовізуального матеріалу, інтерактивних вправ, словника та ідіоматичних фраз. Інтерактивна платформа для навчання інтерактивна та індивідуалізована та покращує ваш англійський мову за допомогою трьох режимів вивчення: вивчення, практика та тестування. Цей курс рекомендується для підготовки до міжнародно визнаних випробувань, що підтверджують знання англійської мови (наприклад, TOEFL, TOEIC, ALTE UCLES, IELTS та Рада Європи). Вправи - це все на основі мультимедіа. Вчителі та особисті тренери забезпечують необхідні інструменти для персоналізованої підготовки, спостереження та оцінки. Для того, щоб вибрати найбільш підходящу навчальну програму для студента, він / вона повинен пройти початковий тест для оцінки знань англійської мови.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 1 інших курсів в Cambridge Institute »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Duration
інформація
Заочне навчання
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
Кінець терміну надання заяв

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date