75% знижка на всі курси, використовуючи код SA75

Огляд

Наш новий і захоплюючий диплом з охорони здоров'я та соціальної допомоги спеціально розроблений для тих студентів, які цікавляться або працюють у секторі охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Охорона здоров'я та соціальна допомога охоплюють широкий спектр послуг та скорочень у всіх секторах, включаючи державні, приватні та добровільні. Вона включає в себе послуги в лікарнях, клініках, будинках догляду, медичних і стоматологічних практиках, службах швидкої допомоги, допоміжних ліків тощо.

Наш медичний і соціальний курс є ідеальним курсом для тих, хто хоче продовжувати свою кар'єру в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. Це включає такі роботи, як медсестринство, соціальні працівники та інші види медичних працівників.

Цей курс охоплює ключові аспекти сфери, з тим щоб досить підготувати вас до роботи в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги або для підвищення вашої довіри та вмінь у рамках вашої існуючої ролі.

Силабус

 • Урок 1: Сприяння спілкуванню у сфері охорони здоров'я, соціальної допомоги, дітей та молоді

У підрозділі досліджується центральна важливість зв'язку в таких умовах та способи задоволення індивідуальних потреб та переваг у спілкуванні. Також розглядаються питання конфіденційності.

 • Урок 2: Займайтеся особистим розвитком у сфері охорони здоров'я, соціальної допомоги, дітей та молоді

Одиниця впроваджує концепції розвитку особистості та рефлексивної практики, які є основоположними для таких ролей, та шляхи їх реалізації.

 • Урок 3: Сприяння рівності та включенню в охорону здоров'я, соціальну допомогу та налаштування дітей та молоді

Одиниця вводить поняття рівності, різноманітності та включення, які є основою для таких ролей.

 • Урок 4: Принципи здійснення обов'язку піклуватися про стан здоров'я, соціальної допомоги чи дітей та молоді

У підрозділі вводяться способи вирішення дилеми, конфліктів та скарг, які можуть виникнути в разі необхідності догляду

 • Урок 5: Принципи охорони та захисту в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги

Цей підрозділ вводить важливу сферу захисту людей від зловживань. Вона визначає різні види зловживань, а також виявляються ознаки та симптоми, які можуть свідчити про зловживання. Вона вважає, коли людина може бути особливо вразливою до зловживань та того, що учень повинен робити, якщо підозрюваний або підозрюваний про зловживання.

 • Урок 6: Роль працівника охорони здоров'я та соціальної допомоги

Цей підрозділ надає учням знання та навички, необхідні для розуміння природи робочих відносин, роботи у спосіб, узгоджений з роботодавцем та роботи у партнерстві з іншими.

 • Урок 7: Сприяння особистим підходам у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги

Цей підрозділ забезпечує учням знання та навички, необхідні для впровадження та розвитку підходів, орієнтованих на людину.

 • Урок 8: Сприяння та здійснення охорони здоров'я та охорони здоров'я у сфері охорони здоров'я та соціальної допомоги

Цей підрозділ надає учням знання та навички, необхідні для пропаганди та здійснення здоров'я та безпеки в роботі.

 • Урок 9: Сприяння належній практиці у роботі з інформацією в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги

Цей підрозділ охоплює знання та навички, необхідні для впровадження та пропаганди належної практики запису, обміну, зберігання та доступу до інформації.

 • Урок 10: Надайте підтримку для підтримки та розвитку навичок у повсякденному житті

Університет надає учням знання та навички, необхідні для роботи з людьми для збереження, відновлення та розвитку навичок для повсякденного життя.

 • Урок 11: Сприяння навчанню та розвитку діяльності для задоволення індивідуальних потреб і переваг

Цей підрозділ надає учням знання та навички, необхідні для підтримки людей для планування, участі та оцінки діяльності в галузі навчання або розвитку.

 • Урок 12: Підтримка фізичних осіб для доступу та використання послуг та об'єктів

Цей підрозділ надає учням знання та навички, необхідні для підтримки людей для вибору, використання та перегляду послуг та об'єктів.

 • Урок 13: Сприяння оцінці, плануванню, впровадженню та огляду людини

Цей підрозділ надає учням знання та навички, необхідні для полегшення оцінки, планування, реалізації та огляду, орієнтованих на людину.

 • Урок 14: Підтримка окремих людей з особливими потребами в спілкуванні

Цей підрозділ надає учням знання та навички, що стосуються особистої взаємодії та використання спеціальних методів та засобів для сприяння комунікації.

 • Урок 15: Підтримка використання ліків в умовах соціальної допомоги

Цей підрозділ оцінює підтримку використання ліків в умовах соціальної допомоги. Він охоплює широкі типи, класифікації та форми медикаментів, а також безпечне поводження та зберігання. Це стосується практичної підтримки використання медикаментів, що відображає принципи та цінності соціальної допомоги, і включає в себе необхідність точної реєстрації та звітності.

Акредитація

Цей курс був акредитований Online Academies . Після успішного завершення цього курсу ви зможете завантажити або роздрукувати PDF-документ з диплом вашої Online Academies (зверніть увагу: ви також матимете можливість отримати друковану копію сертифіката, надрукованого та відісланого вам для невелика додаткова плата). Якщо ви хочете переглянути зразок диплома, натисніть тут

Оцінка

При завершенні кожного модуля існує оцінка множинного вибору питань. Це допоможе вам запам'ятати основні моменти уроку і діяти як перевірка того, що ви зберегли необхідні знання та розуміння цього конкретного розділу. Результати можна побачити миттєво, і ви можете виправити неправильні відповіді. Якщо результат задовільний, ви можете перейти до наступного модуля.

Результати курсу

Після того, як ви успішно виконали всі модулі для вашого курсу, ви будете нагороджені: Диплом, виданий Online Academies

Доступні навчальні програми:
 • англійська
Online Academies

Переглянути 7 інших курсів в Online Academies »

Цей курс Онлайн
Start Date
Відкритий конкурс
Price
199 GBP
Deadline
Contact school
За розташуванням
За датою
Start Date
Відкритий конкурс
End Date
Contact school
Кінець терміну надання заяв
Contact school

Відкритий конкурс

Location
Кінець терміну надання заяв
Contact school
End Date
Contact school