Диплом з цифрової стратегії

Загальні відомості

Опис програми

Спеціалізація - це коли ти просто не хочеш більше грати у цифровий маркетинговий гру, а хочеш керувати нею. Щоб змінити це. Цей динамічний онлайн-маркетинговий курс пошуку дає вам навички, ноу-хау, стратегію та методи, які мають бути змінені. Стати членом і підключитися до галузі та можливостей. Ось сила Великої картини. Сила думати, вести, творити.

Відповідно до Керівництва світових галузевих консультативних чемпіонів, включаючи: 125988_Skjermbilde2019-11-15kl.20.29.38.png

Ви не просто проходите курс. Ви приєднуєтесь до розмови.

Ми отримуємо вас у грі і тримаємо вас там

Наші курси приносять провідну думку та практику - і вже з моменту, коли ви зареєструєтесь на курс, ви також стаєте членом DMI, що означає, що ви отримуєте доступ до безпрецедентного набору ресурсів для своєї кар’єри.

1-й рік БЕЗКОШТОВНО з усіма курсами € 150 Поновлення щороку.

Зміст курсу

Отримайте найсвіжіші курси програмного забезпечення через нашу платформу досвіду навчання.

Загальновизнана сертифікація

Всесвітньо визнана сертифікація для переміщення вас

Підтримуйте свій статус та вміння з року в рік

Безперервний професійний розвиток гарантовано, тримайте вас завжди в грі.

Інструментарій

Найновіший вміст та набори інструментів, щоб завжди тримати вас у грі.

Жива спільнота

Підключіться та приєднайтесь до 47k членів у всьому світі в мережі DMI.

Перевірте діагностику своїх навичок

Визначте свої навички на тлі професійної конкуренції та будьте в курсі гри.

Що я дізнаюся

Ми надаємо вам мислення та інструменти, щоб стати провідним гравцем на цифровій сцені. Створіть потужну та динамічну цифрову стратегію. Дивіться, що це проявляється в реальному світі, що змінює бізнес. Модулі є основою - знань, вашого бачення, провідного сертифікованого фахівця з цифрового маркетингу - цифрової стратегії

Модулі
 • Традиційні комунікації
 • Цифрові комунікації
 • Цифрові канали
 • Автоматизація
 • Бюджет
 • Великі дані
 • Цифрове лідерство
 • Формулювання стратегії
Вступ

Інформація про модуль

Ми підводимо науку до думки. Ми створили 3i фреймворк, покликаний допомогти вам вибрати найкращу цифрову стратегію для вашої організації та втілити її в життя. 3i розумний та суворий. Це трансформативно. І ви будете вражені. Цей модуль представляє цей чудовий фрагмент мозкової роботи. Пізніше модулі розширюються на ньому.

 • Основні концепції, що лежать в основі методології DMI 3i
 • Основні компоненти ефективної цифрової стратегії
 • Як розробляти бізнес-стратегію
 • Стратегічне управління, далекоглядний погляд на стійкий, зростаючий успіх
Традиційні комунікації

Інформація про модуль

Давайте зупинимось на мить, щоб оцінити велику, що змінюється у світі традицію нашої дисципліни. Класика ніколи не виходить із стилю. Ціннісна пропозиція зберігає свою цінність протягом десятиліть. Знайте, що ваша аудиторія (дослідження) все ще є проблемою життя маркетолога. Класичний маркетинговий поєднання, подорож клієнтів, комунікації та креативне планування, медіа стратегія та посилення продуктивності бренду також залишаються тут. Однак разом із цим прийшов цифровий. І це все змінило. Як ми читаємо, купуємо, дивимося фільми, побачимо, готуємо. Нашу поведінку та спосіб життя викривили навколо чудових можливостей, які нам надає технологія. Прийняття рішень не те саме. Про це ми говоримо, коли говоримо про зриви. І це захоплююче. У цій моделі ми досліджуємо, як маркетингова класика все ще підтримує будь-яку кампанію - все ж сучасна цифрова кампанія є набагато більш фантастичним судом. Ми глибоко вивчаємо, як наша технологія змінює споживчий досвід і як ми повинні реагувати.

Цифрові комунікації

Інформація про модуль

Ми переживаємо надзвичайні часи. Можливості такі ж великі, широкі та різноманітні, як і всесвітня павутина. Виклик теж більший. Ринки є складними та фрагментарними. Тепер, як ніколи, ти найбільше знаєш свого споживача (і твої цифрові канали). Тут ми розглянемо: основи планування цифрових комунікацій, що покращують розуміння рентабельності інвестицій (ROI) у вашій аудиторії. Де їх можна знайти? Як їх залучити? складання бюджету для вашої цифрової стратегії та ефективних ресурсів, огляд, вимірювання та аналіз вашої цифрової стратегії.

Цифрові канали

Інформація про модуль

Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter, Snapchat тощо. Вони розмножуються і вони розмножуються. Але в цьому великому відволіканні та роздробленості також є чудова можливість. Цей модуль охоплює вхідні та вихідні стратегії, крос-медіа-планування, поєднання цифрових каналів та маркетинг соціальних медіа мобільного маркетингу. Контент-маркетинг, який є релевантним, своєчасним та закріпленням того, що, як і чому пошуковий маркетинг, маркетинг електронної пошти, афілійований маркетинг та кращі практики відображення та автоматизації маркетингу та відеореклами. Тому що ми маємо бачити очі.

Автоматизація

Інформація про модуль

Автоматизація не перемагає натхнення, але це впевнено робить життя маркетолога простішим та захоплюючим. Ось наддержава, яка працює тихо і ідеально під ваші замовлення, ніч і день. Подивіться, як розумні компанії посилюють свої переваги за допомогою програмного забезпечення CRM для кращого забезпечення продажів, розвитку продуктивного потенціалу та іншого. Основні поняття в автоматизації маркетингу Автоматизація для генерування, управління та виховання потенційних клієнтів Комунікації - автоматизовані, але все ще правдиві та відповідні дані Автоматизації для аналізу та звітування про потенційні результати.

Бюджет

Інформація про модуль

Гроші змушують маркетинг обійти. Але цінність там, де вона знаходиться. Ця модель детально розглядає, як досягти максимальної рентабельності інвестицій для будь-якого бюджету. Потім дещо зважають на той інший дорогоцінний ресурс, талант людини. Дослідіть: Основні фактори, які слід враховувати при плануванні маркетингового бюджету. Встановлення маркетингового бюджету Як слідкувати та оптимізувати бюджет під час виконання кампанії Людський елемент. Набирайте, тренуйте та тримайте топ-людей.

Великі дані

Інформація про модуль

Що-небудь з великим у назві має бути захоплюючим, правда? Якщо відтінок злий? Не так. Давайте змінимо зло на ефективне, бо те, що ми маємо тут, є суттєвим переконанням людської поведінки. Все людство є в даних. Що глибоке і темне, легковажне, світле, банальне та надзвичайне. Секрети людського серця та існування. І це чудово. Але виклик полягає в тому, щоб перетворити цю склепіння людства в сенс - комерційний сенс. Але не бійтеся, у нас є деякі ідеї та практики, і вони будуть ефективними. Великі дані

Цифрове лідерство

Інформація про модуль

Як було сказано вище, ми живемо у надзвичайні часи, які вимагають надзвичайних лідерів. Це означає, що ти. Ви поведете перехід від залишків традиційного маркетингу до сміливого, нового світу цифрового маркетингу, який ви допомагаєте вигадувати. І ви будете вести з різкою думкою та стратегією. Ви повинні перевезти свій бренд та свою організацію в місця, які ще не видані.

Формулювання стратегії

Інформація про модуль

До цього часу ти вже пройдеш довгий шлях. Ви (майже) готові вийти на вулицю, розробити нові та не досліджені нейронні Pathways та цифрові ринки. Ви стоїте на самому краю переднього краю, і ви майже готові розповсюдити нові цифрові надкрила та парити. Але спочатку модуль кінцевої стратегії; кінцева стратегія.

Програма спрямована на:

 • Гострі та досвідчені гравці цифрової продажу та маркетингової гри, які вже не вміють бути просто гравцями. Ви хочете керувати грою. Ви хочете змінити це
 • Професіонали з продажу. Менеджери з маркетингу. Керівники команд. Бізнес-консультанти та розробники. Професіонали, які сприйняли своє бачення, наскільки вони можуть пройти без спеціалізованих навичок - і планують це виправити
 • Підприємці, які хочуть бути більш підприємливими
 • Ті, хто реалізує спеціалізацію, дає вам справжнє, гостре, відчутне конкурентне перевагу - з яким можна прорізати конкуренцію
 • Натхненні зміни кар'єри
 • Талановиті люди, які знають, що Сертифікація робить двері відкритими

Більше 47 членів світу довіряють DMI для просування своєї кар'єри.

 • 92% наших членів сказали, що наш курс позитивно вплинув на їхню кар’єру.
 • 81% наших членів отримали підвищення кваліфікації після закінчення одного з наших курсів.
 • 88% наших членів працюють на вищому чи керівному рівні.

Тепер це те, що ви називаєте підтримку

Ми думаємо про все. Ми навіть упакували для вас. Ми створили Форуми, Базу знань та готову та нетерплячу команду підтримки, щоб зробити вашу подорож легкою.

Репетитори класу

Наші репетитори є досвідченими та зайнятими справжніми цифровими знаннями. Вони знають цю гру.

Підключена спільнота

Членство означає, що ви приєднаєтесь до динамічної мережі цифрових плеєрів DMI. Підключіться до реального розуміння та можливостей.

Команда підтримки

Як би там не було, ми це охопили. Це 360-градусна підтримка. Команда знаходиться саме там, коли вони вам потрібні.

На ваші запитання відповів. І тоді Деякі

Все, що вам потрібно знати про придбання цифрових наддержав, зв’язок з вуликом цифрових талантів через портал Членство, створення титанової кар’єри з тривалою Акредитацією, як заволодіти Всесвітом тощо.

Чи потрібно мені мати маркетинговий досвід?

Будь-хто може подати заявку на сертифікованого спеціаліста з цифрового маркетингу - Цифрова стратегія

Скільки коштуватиме курс?

Сертифікований фахівець з цифрового маркетингу - Цифрова стратегія

Де буде визнана моя кваліфікація?

Наша кваліфікація - світового рівня. Це дозволяє вам взяти з собою кваліфікацію Digital Marketing Institute , незалежно від того, де ваша захоплююча кар’єра вас заведе.

Хто повинен взяти цей курс?

Ця програма спрямована на всіх, хто займається плануванням цифрової стратегії для своєї організації, або хто, ймовірно, буде задіяний у цій галузі в майбутньому та бажає всебічного розуміння галузі. Ця сертифікація підходить для будь-якого рівня навичок або досвіду і розроблена для того, щоб підготувати вас спеціально займатися стратегією та плануванням у загальній галузі цифрового маркетингу.

Як оцінюється програма?

Сертифікований фахівець з цифрового маркетингу - Цифрова стратегія

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketi ... Детальніше

The Digital Marketing Institute is the global certification standard in digital marketing and digital selling education. To date, over 47k people in 135 countries have studied with the Digital Marketing Institute, making ours the most widely taught digital certification standard in the world. At the Digital Marketing Institute, we have made it our mission to transform the skills and knowledge of digital professionals on a global scale. There are three core reasons for this. The first is to advance the careers of marketers and sellers, the second is to address the digital skills shortage to ensure businesses have a capable and agile workforce. The final reason is to provide educators with professional certifications that can nurture future generations. We’re as passionate as we are ambitious, and the journey has only just begun. Згорнути