Докторська диплом рівня 8 із стратегічного управління та лідерства (з рівнем 7)

Загальні відомості

Опис програми

Цей швидкий докторський диплом рівня 8 із стратегічного управління та лідерства з рівнем 7 (акредитований Qualifi, Великобританія) призначений для розробки та впровадження ефективних стратегій в амбіційних зростаючих організаціях. Стратегічне управління призначене для виконавчих директорів та старших менеджерів, а також тих, хто має повноваження та особисте натхнення перетворити організаційну стратегію на ефективну корпоративну діяльність.

Диплом акредитований на рівні аспірантури 8. Ця кваліфікація вимагатиме від учнів, які критично оцінюють, кидають виклик та синтезують широкий спектр сучасних інструментів управління, методів та моделей. Акцент на поточних концепціях та моделях управління робиться на тих, що мають відношення до ділового середовища та контексту 21 століття і виходить за рамки звичайного вивчення англо-американських моделей управління.

Учні, які здобули диплом зі стратегічного управління та лідерства - рівень 8 у швидкому режимі, можуть перейти до:

Докторська ступінь з університетським партнером для обговорення пропозиції щодо дослідження для DBA / MPhil / PhD або безпосередньо для працевлаштування у відповідній професії.

Останнє оновлення Січ 2021

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations.

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations. Згорнути