Доктор божественності (онлайн)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Інтернет ступінь доктора божественності

Цей онлайн-курс викладається лише англійською мовою.

Готуйся служити так, як це робив Ісус, завжди з божественної ініціативи, за якою слідував бачити та чути Отця свого!

  • Чи задоволений ви програмою докторського доктора, яка має лише "християнську перспективу", або ваше серце голодує за здатністю чути, як Його голос говорить прямо до вашого серця?
  • Ви шукаєте кардинально іншу програму докторських ступенів Divinity?

Якщо так, то ступінь доктора доктора з Christian Leadership University - саме те, що ви шукали.

125542_candles-2628473_960_720.jpg

pixel2013 / Pixabay

Докторський ступінь божественності, який коштує набагато більше, ніж папір, на якому він надрукований

Ми вважаємо, що досвід досвіду нескінченно цінніший, ніж вивчення окремої книги. Усі головні знання в світі принесуть вам мало користі, якщо ви не зможете змусити його працювати в реальному світі. Ось чому кожен крок того, як ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Кожен із наших онлайн-богословських курсів, онлайн-курсів Біблії та курсів онлайн-служб є освіжаючим практичним методом, який допоможе вам покроково ознайомитись із процесами та методами, які використовуються.

Ви вже здобули ступінь

Роки, в яких ви працювали, і життя, яке ви торкнулися, свідчать про рівень прихильності до Господа Ісуса Христа. Тепер ви можете засвідчити та задокументувати своє видатне служіння, отримавши ступінь доктора божественності. Ви набагато ближче до свого ступеня, ніж можете зрозуміти. Додайте до 50% свого ступеня за допомогою комбінації стенограм з інших коледжів та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід, щоб заробити доктора божественності за менший час, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Відточуй свою здатність чути голос Божий

Безумовно, вам не дивно чути, що цей "тихий, маленький голос". Ви відчули заклик Бога в своєму житті вступити в служіння, і ви відчули Його ніжне керівництво, коли ви намагалися слідувати Його ідеальній волі для Ваше життя. Але чи хотіли ви коли-небудь точніше зосередитись на Його голосі? Чи відчуваєте ви, що хочете почути від свого Небесного Батька на більш послідовній основі, і бажаєте, щоб ви були на 100% впевнені, що це насправді Він?

Перестаньте голодувати і починайте причащатися

Ось про що йдеться в Christian Leadership University ! Фундаментальною основою всього, чого ми навчаємо, є здатність без зусиль і послідовно чути голос Божий. Курс Спілкування з Богом зміцнить вашу здатність розпізнати Його голос і усуне всі сумніви і невпевненість. Ви станете кваліфікованими в негайному розпізнаванні та “налаштуванні частоти”, щоб ви могли “налаштувати” решту світу.

Поділіться даром Божого голосу

Після того, як вам буде зручно переживати щоденні розмови з Ісусом, у вас, природно, виникне горіле бажання поділитися цією здатністю з тими, хто навколо вас, життя яких ви торкаєтесь. Який кращий подарунок ви могли б їм подарувати? Поширюйте слово і приносьте постійно зростаючу кількість Божих дітей у постійне красиве спілкування, що змінюється життям, що є бажанням Його серця.

Швидкий шлях до вашого ступеня

Ви набагато ближче до докторського ступеня божественності, ніж ви усвідомлюєте. Додайте до 50% свого ступеня за допомогою комбінації стенограм з інших коледжів та семінарій та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід з користю та заробляйте докторський ступінь з божественності швидше, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Заробіть ступінь від дому

Отримайте акредитовану докторську ступінь з божественності 100% за допомогою дистанційного навчання.

Швидкий старт божественності

Заробіть до 50% докторського ступеня з божественності за рахунок поєднання кредитів із життєвого досвіду та переказів з інших коледжів або семінарій.

Навіщо платити більше?

Навчання в CLU становить приблизно 1/10 середнього середнього приватного коледжу , а приблизно 1 / 4thof - державний державний коледж.

Студенти країн, що розвиваються, отримають знижку від Christian Leadership University :

  1. Якщо ви замовляєте звичайний 3-кредитний курс CLU, курс навчання знижується з 300 до 150 доларів. Матеріали курсу та вартість доставки додаткові.
  2. У нас є понад 20 електронних навчальних модулів наших найкращих курсів, які призводять до отримання диплома з прикладної духовності. Всі матеріали миттєво доступні на вашому комп’ютері чи смартфоні. Звичайна ціна за модуль становить $ 99 - $ 197, і ви можете попросити купон, який знижує модуль до половини ціни. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

ХЛУ - №1 у навчанні, заснованому на одкровеннях

Наш унікальний підхід - це реальне життя, біблійно обґрунтоване, навчання на основі одкровення, засвідчене голосом Божим.

Вимоги

Більшість докторських ступенів вимагають заповнити 40 кредитів понад ступінь магістра з можливістю зробити докторську дисертацію для частини кредитів. Наступні ступені вимагають 60 кредитів понад ступінь магістра, включаючи обов'язкову докторську дисертацію: доктор християнської філософії, доктор божественності та доктор богослов'я. Ці кредити можуть виходити з комбінації 1) курсів, взятих; 2) оригінальний проект дисертації чи служіння; 3) практика чи стажування. Очікується, що студент співпрацюватиме з Діканом над розробкою програми, яка задовольнить його прагнення до зростання в тій чи іншій області, в якій Бог заклав пристрасть до його серця.

  1. Проведені курси: Студент може вибрати будь-який з курсів, пропонованих CLU. Якщо він обирає бакалаврський курс, для виконання вимог до рівня випускника буде додана додаткова робота.
  2. Оригінальна дисертація чи проект міністерства: Це може бути оригінальна письмова робота або створення міністерської роботи. Унікальність та / або оригінальність будуть ключовими оцінками цього проекту. Якщо це письмовий проект, він повинен підтримувати баланс між оригінальним текстовим дослідженням (у Святому Письмі та вторинній літературі) та практичним тестуванням дипломної роботи в реальному житті. Якась робота міністерства чи оригінальна письмова робота повинні додати нову точку зору знанням та практиці теми, що стосується дипломної роботи.
  3. Практикум чи стажування: Ми також заохочуємо частину докторських ступенів виходити з досвіду служіння в реальному житті.

Обмеження: Максимум 20 кредитів може бути надано на загальну суму як кредитів на трансфер від інших установ, так і з кредитів, отриманих за життєвий досвід. З них 20 не більше 10 можуть отримати кредити, отримані за життєвий досвід.

Контактні дані

Електронна пошта: clu@cluonline.com

Телефон: 800-466-6961
або
716-681-4896

Факс: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Детальніше

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Згорнути