Доктор біблійних досліджень (Інтернет)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Доктор біблійних досліджень онлайн ступінь

Цей онлайн-курс викладається лише англійською мовою.

Нехай Автор книги прийде поруч, щоб відкрити, розкрити та пояснити Святе Письмо! Ваше серце згорить всередині вас, і ваше життя перетвориться, коли ви вийдете за межі просто вивчити свою Біблію до справжньої біблійної медитації.

 • Деякі християнські коледжі та навіть біблійні школи можуть задовольнятися викладанням уривків та вибраних уривків Святого Письма. Чи не бажаєте ви краще отримати цілу пораду Бога, розмірковуючи над кожною книгою?
 • Ви не хочете бачити, яку трансформацію принесе Бог у ваше життя, якщо ви розмірковуєте і отримуєте одкровення від усього Слова, від Буття до Одкровення?

Якщо так, то доктор біблійних досліджень з Christian Leadership University - саме те, що ви шукали.

125537_bible-1868070_960_720.jpg

Пікселі / Піксабай

Доктор біблійних досліджень, який коштує набагато більше, ніж папір, на якій він надрукований.

Ми вважаємо, що досвід досвіду нескінченно цінніший, ніж вивчення окремої книги. Усі головні знання в світі принесуть вам мало користі, якщо ви не зможете змусити його працювати в реальному світі. Ось чому кожен крок того, як ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Кожен з наших курсів Біблії є освіжаючим практичним та покроково провадить вас через процеси та методи, які використовуються.

Швидкий шлях до вашого ступеня

Ви набагато ближче до свого доктора біблійних досліджень, ніж ви усвідомлюєте. Додайте до 50% свого ступеня за допомогою комбінації стенограм з інших коледжів та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід з користю та заробляйте свого доктора біблійних досліджень швидше, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Заробіть ступінь від дому

Отримайте акредитованого доктора біблійних досліджень на 100% шляхом дистанційного навчання.

Докторський швидкий старт

Заробіть до 50% свого доктора біблійних досліджень за допомогою поєднання кредитів із життєвого досвіду та переказів з інших коледжів або семінарій.

Навіщо платити більше?

Навчання в CLU становить приблизно 1/10 середнього середнього приватного коледжу , а приблизно 1 / 4thof - державний державний коледж.

Студенти країн, що розвиваються, отримають знижку від Christian Leadership University :

 1. Якщо ви замовляєте звичайний 3-кредитний курс CLU, курс навчання знижується з 300 до 150 доларів. Матеріали курсу та вартість доставки додаткові.
 2. У нас є понад 20 електронних навчальних модулів наших найкращих курсів, які призводять до отримання диплома з прикладної духовності. Всі матеріали миттєво доступні на вашому комп’ютері чи смартфоні. Звичайна ціна за модуль становить $ 99 - $ 197, і ви можете попросити купон, який знижує модуль до половини ціни. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

ХЛУ - №1 у навчанні, заснованому на одкровеннях

Наш унікальний підхід - це реальне життя, біблійно обґрунтоване, навчання на основі одкровення, засвідчене голосом Божим.

Доступні курси

 • REN103 Причастя з Богом
 • BIB100 Розуміння Біблії
 • MIN310 Переживає Бога в малій групі
 • BIB101 П'ятикнижжя
 • BIB102 Історія I - Великобританія
 • BIB103 Історія II - розділене королівство
 • BIB104 Книги для поезії
 • BIB105 Основні пророки
 • BIB106 Життя Христа
 • BIB107 Дії та Послання
 • BIB108 Послання та Об'явлення
 • BIB109 Новозавітне опитування
 • BIB310 Принципи Королівства
 • BIB322 Ісая
 • BIB375 Євангеліє від Івана
 • BIB377 римляни
 • BIB380 Ефесяни та Колоссяни
 • BIB382 Пастирські послання
 • BIB390 Методи дослідження Біблії

Вимоги

Більшість докторських ступенів вимагають заповнити 40 кредитів понад ступінь магістра з можливістю зробити докторську дисертацію для частини кредитів. Наступні ступені вимагають 60 кредитів понад ступінь магістра, включаючи обов'язкову докторську дисертацію: доктор християнської філософії, доктор божественності та доктор богослов'я. Ці кредити можуть виходити з комбінації 1) курсів, взятих; 2) оригінальний проект дисертації чи служіння; 3) практика чи стажування. Очікується, що студент співпрацюватиме з Діканом над розробкою програми, яка задовольнить його прагнення до зростання в тій чи іншій області, в якій Бог заклав пристрасть до його серця.

 1. Проведені курси: Студент може вибрати будь-який з курсів, пропонованих CLU. Якщо він обирає бакалаврський курс, для виконання вимог до рівня випускника буде додана додаткова робота.
 2. Оригінальна дисертація чи проект міністерства: Це може бути оригінальна письмова робота або створення міністерської роботи. Унікальність та / або оригінальність будуть ключовими оцінками цього проекту. Якщо це письмовий проект, він повинен підтримувати баланс між оригінальним текстовим дослідженням (у Святому Письмі та вторинній літературі) та практичним тестуванням дипломної роботи в реальному житті. Якась робота міністерства чи оригінальна письмова робота повинні додати нову точку зору знанням та практиці теми, що стосується дипломної роботи.
 3. Практикум чи стажування: Ми також заохочуємо частину докторських ступенів виходити з досвіду служіння в реальному житті.

Обмеження: Максимум 20 кредитів може бути надано на загальну суму як кредитів на трансфер від інших установ, так і з кредитів, отриманих за життєвий досвід. З них 20 не більше 10 можуть отримати кредити, отримані за життєвий досвід.

Контактні дані

Електронна пошта: clu@cluonline.com

Телефон: 800-466-6961
або
716-681-4896

Факс: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Детальніше

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Згорнути