Доктор бізнес-адміністрування (DBA)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Протягом першого та другого років вашого доктора ділового адміністрування (DBA) ви пройдете шість курсів для самостійного навчання на нашій інноваційній платформі онлайн-навчання. Вони розроблені, щоб забезпечити вас навичками, необхідними для вашого бізнес-дослідницького проекту протягом третього та останнього курсу.

Ваш проект може зосередитись на реальній діловій ситуації або проблемі, з якою ви стикаєтесь у своїй поточній робочій ситуації. Це також може бути бізнес-ідея, яку ви хочете дослідити, або зосередитись на ній, або поточні ідеї, які впливають на галузь, у якій ви працюєте.

Протягом усього часу роботи в Geneva Business School вас будуть підтримувати менеджер програми DBA та команда програм у Барселоні. На останньому курсі ви також отримаєте пряму підтримку досвідченого професіонала з вашої галузі інтересів.

Після завершення проекту ви представите його групі експертів у своїй галузі.

140309_pexels-photo-4050315.jpeg

Факти

 • Тривалість: 3 роки
 • Кредити: 240 ECTS
 • Мова: англійська
 • Вживання: лютий і вересень
 • Нагороджений ступінь: доктор ділового адміністрування (DBA)

Вимоги до прийому

 • Ступінь магістра або еквівалент, бажано у відповідній галузі.
 • IELTS 7.0 / TOEFL 85 / DET 115-120 (офіційні результати іспиту з англійської мови) або підтвердження того, що ви навчались раніше в англомовному середовищі мінімум на 3 роки.
 • Сканована копія всіх необхідних академічних дипломів, стенограм, сертифікатів.
 • Великий попередній діловий / професійний досвід.
 • Ксерокопія дійсного паспорта / національного посвідчення особи.
 • Резюме / резюме.
 • Довідкові листи колишнього навчального закладу та від нинішнього роботодавця (якщо є).
 • Заповнення форми пропозиції дисертації.

Протоколи прийому

 • Подана заявка: Заявка від майбутніх студентів розглядається лише після подання всіх документів та досягнення критеріїв прийому.
 • Іспит з англійської мови: Оскільки англійська мова є загальноприйнятою мовою, яку використовують у Geneva Business School , результати тестів TOEFL / IELTS / DET, онлайн, телефонні або особисті інтерв'ю вимірюють рівень володіння англійською мовою кожного студента. Інтернет-тести з англійської мови можуть бути альтернативою, якщо це необхідно
 • Співбесіда: Після перевірки всіх посилань проводиться заключна співбесіда, а потім остаточний лист про вступ надсилається майбутньому студенту.
 • Підтвердження: Секретар перевіряє заявки та інформує студентів. Секретар розглядає заявки, які можуть не повністю відповідати критеріям прийому, та може прийняти їх на підставі доказів компетентності на основі доказів. У деяких випадках може бути доданий «вступний іспит», щоб оцінити вміння кандидатів читати, писати, усно, аналітично та кількісно.

Критерії прийому для студентів, які переказують кредит

Дозвіл на переказ кредиту: Переказ кредиту не приймається.

Виключні умови прийому - COVID-19

У світлі пандемії COVID-19 Правління Geneva Business School вирішило, що прийматиме студентів, навіть якщо вони не зможуть отримати результати іспиту з англійської мови TOEFL / IELTS через пандемію. Під час співбесід із заявками ми застосовуватимемо той самий рівень суворого оцінювання, а також ретельно оцінюватиме рівень розуміння кандидата англійською мовою, щоб гарантувати, що кожен має здатність брати участь у класі. Кандидати, прийняті до Geneva Business School без результатів іспитів TOEFL / IELTS або середньої школи, отримають ще один навчальний рік з моменту вступу до нашої школи, щоб надати відсутні документи. Заявники можуть подати тест на знання англійської мови Duolingo (DET), який поєднує тест на знання англійської мови та коротке відеоінтерв’ю. Технологія та формат Duolingo дозволяють заявникам пройти тест у будь-який час або в будь-якому місці з доступом до Інтернету. Більше інформації тут. Ви можете знайти більше інформації про наші виняткові вимоги до вступу на нашому блозі.

Збори

 • Плата за заявку: 150 євро (не повертається, оплачується за заявкою)
 • Адміністративний збір: 1900 євро
 • Плата за навчання: 3900 євро (3-річна / 9-річна програма)
Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcel ... Детальніше

Geneva Business School is a leading institution that provides cutting-edge Swiss Quality Education. Taught in numerous campuses around the world, including major European cities such as Geneva, Barcelona and Madrid. Our innovative methodology means students are taught in small and focused classrooms by carefully chosen faculty members, all of whom are top-level professionals, dedicated to guiding them on their journey to becoming future business leaders. Згорнути
Женева , Барселона , Мадрид + 2 Більше Менше