Цілі програми

Студенти, які успішно пройшли дипломну програму DBA DBA, зможуть працювати на керівних посадах старшого керівника у глобальному бізнес-середовищі.

  • Випускники ДДА КВУ можуть вибрати шляхи кар'єри в управлінському консультуванні, стати підприємцями або застосувати свої нові знання та досвід для користі компаніям та організаціям, де вони працюють.
  • Програма концентрації доступні в області підприємництва та міжнародного менеджменту.
  • Успішне завершення програми KWU DBA також надає випускникам повноваження, необхідні для подання заявки на багато навчальних, дослідницьких та адміністративних посад, доступних у сфері вищої освіти.

Концентрації програми

Підприємництво

У Сполучених Штатах більше двадцять сім мільйонів малих підприємств. За даними Адміністрації малого бізнесу США, малий бізнес генерує близько 50 відсотків валового внутрішнього продукту країни (ВВП).

Нове дослідження, опубліковане Центром міжнародної торгівлі (спільним агентством ООН та Світовою організацією торгівлі), показало, що малі та середні підприємства також відіграють провідну роль у світовій економіці, що становить близько 70% всіх формальних робочих місць світовий.

DBA DBA з концентрацією в підприємництві дає змогу тим, хто зацікавлений в навчанні та дослідженні, розвивати передові аналітичні та дослідницькі навички у цій важливій галузі.

Студенти, зацікавлені в спеціалізації з концентрацією, починаючи свій власний бізнес, отримають цінні практичні навички та розуміння фінансування підприємницьких підприємств, підприємницького маркетингу, соціального підприємництва та управління інноваціями.

  • Міжнародний менеджмент

S

Швидка трансформація ділового середовища внаслідок глобалізації та технологій призвела до необхідності стабільності бізнесу. Багатонаціональні компанії повинні реагувати на мінливі вимоги клієнтів на міжнародних ринках.

Займаючись DBA в міжнародному менеджменті, студенти KWU можуть вивчати та застосовувати своє розуміння того, як міжкультурна комунікація, міжнародні фінанси, електронна комерція, логістика та управління ланцюгами постачання, управління проектами та людські ресурси впливають на успіх глобального бізнесу.

Вимоги до прийому

Особи, які прагнуть до вступу в програму DBA KWU, повинні мати як мінімум п'ять років професійного досвіду роботи та мати ступінь магістра або магістра в галузі, пов'язаної з бізнесом, з мінімальним ГПД 3,0.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 7 інших курсів в Key West University »

Останнє оновлення October 9, 2018
Цей курс Онлайн
За розташуванням
За датою
End Date
Сер 3, 2019
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Сер 3, 2019