Доктор наук з біорегенеративної естетики

Загальні відомості

Опис програми

Докторський ступінь з біорегенеративної естетики - це інтенсивна програма електронного навчання змішаного режиму та контролюється сертифікованим та досвідченим дерматологом, який має намір піднятися на нобелівських піонерів та інноваційних лідерів у біорегенеративній естетичній промисловості.

Біорегенеративна естетика успішно поєднує поглиблене вивчення біологічної регенерації та науку про цілісну естетику. Ця програма ідеально підходить для косметологів та естетиків, а також для вчених, медсестер, дієтологів / дієтологів та фармацевтів, які бажають поглибити свої знання з фізіології шкіри та дослідження останніх тенденцій естетики, що базуються на біологічних науках.

Чому бути випускником естетики з біорегенарії?

Будучи студентом EWAA, ви відчуєте потужність, яку отримали ваші нещодавно отримані знання, і вплив, який ви створюєте на своїх клієнтів, необхідність писати контент, публікувати статті, формувати консенсус щодо ваших висновків, перевіряти нові методики або плани рішення, які вбудуються в набір сумісних рішень, якими можна ділитися в усьому полі.

Цей курс біорегенеративного естетика перейде вас крок за кроком від ознайомлення з біологічними науками регенеративних наук, через фізіологію, яка згодом переходить до визнання патофізіології та основних рішень в авансовому дипломі, оволодінні умовами клієнта та налаштуванням у ваших підготовлених бачення того, як зробити рішення, яке є всеохоплюючим того, що їх потрібно виправити, тобто синдром неправдивості та / або метаболізму.

Ви проведете дослідження та подасте дисертацію, зосередившись на вашій області інтересів у регенеративних науках, ставши доктором-консультантом, який опанував би науку та поглиблено вивчив модель рішення в рамках регенеративних наук.

Визнання ваших професійних рішень у вирішенні найкращого поєднання естетичних заходів для ваших клієнтів з моменту вступу до моменту, коли вони повернуться і залишаться з вами як свого естетика, який вибирає, ваш ріст у галузі відведе вас до висот із затвердженою наукою і знання.

Естетик, який оволодів науками, що стоять за занепокоєнням клієнтів, завжди буде додатковою вартістю і лідером ліги, на відміну від естетиків, які не підтримуються наукою, і не мають схвалених претензій щодо результатів естетичних рішень, які вони надають або мають намір надати. які зазвичай залежать від продукту чи пристрою.

Хто повинен бути присутнім

Випускники біорегенеративних естетичних майстрів, дослідники, дерматологи, лікарі загальної практики, естетичні промислові лідери / піонери, естетичні консультанти, естетики, лікарі-фельдшери, медсестри.

Мета програми

Розробити та розширити можливості сертифікованих експертів, дослідників, піонерів та лідерів у галузі біорегенеративної естетики, здоров'я та краси для доповнення швидко зростаючої галузі біологічної регенеративної та протистарілої медицини.

Навички, отримані після завершення

Навикові наукові навички високого рівня в біорегенеративних естетичних науках, вдосконалене виробниче лідерство, керівництво навичками експлуатації біорегенеративних естетичних центрів та включення естетичних медичних процедур у існуючу практику.

Силабус

 • Розширена патофізіологія цілісної системи
 • Розширена естетична фармакологія біорегенерації
 • Розширена естетична дерматологія
 • Розширене управління болем
 • Передові науки про лазерні та пристрої
 • Розширені інфекційні захворювання шкіри
 • Розширені професійні небезпеки та стерилізація
 • Консультація з питань збалансованого харчування та способу життя
 • Міжнародне управління бізнесом
 • Розширена психологія споживачів
 • Складування та логістика
 • Управління франшизами
Останнє оновлення Кві 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Детальніше

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Згорнути