Доктор наук з мовознавства

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

portuguese-5233295_960_720Atlantic International University","author_url":"","source":""}" />

Доктор лінгвістики АМУ

Кандидат наук Курс з мовознавства був розроблений з метою спеціалізації студентів у галузі збору глибоких знань з теоретичних питань у галузі прикладної лінгвістики. Це міждисциплінарна сфера, що поєднує обчислення та моделювання природної мови, обчислювальної лінгвістики, перекладачів для промислового жаргону тощо.

Кандидат наук в програмі лінгвістики вказує студентам на те, як ми диференціюємо мовленнєві звуки, як ми кодуємо ідеї на мову (семантика), як мова діє соціально (прагматика), як ми можемо імітувати мову на комп’ютері (обробка природних мов), великий аналіз даних мовлення та мови (обчислювальна лінгвістика) тощо.

Однією з головних цілей доктора філософії. Курс лінгвістики - це підготовка студентів до підвищення кваліфікації у галузі звуку, синтаксису та засвоєння другої мови, а також навчання лінгвістичним обчисленням та досвід презентації оригінальних досліджень у професійних цінностях. Курс включає визначення та кодифікацію поточного значення та вживання слів (лексикографія), вивчення того, як змінювалася мова з часом (історична лінгвістика), документування незадокументованих мов для вивчення (мовна документація), реконструкцію та заохочення зростання мертвих чи вмираючих мов ( пожвавлення мови) тощо.

Кар'єра

Кандидат наук Власники лінгвістичного ступеня можуть працювати аудіологом, планувачем мов, технічним письменником, перекладачем, видавцем, редактором, копірайтером, транслятором чи читачем новин, викладачем, лексикографом, туроператором, дослідником, планувачем мов тощо. Найбільші компанії з найму в цій галузі - це урядові організації, робота в галузі дітей, охорони здоров'я та освіти, асистенти навчання, спеціалісти з маркетингу.

Після закінчення докторантури з лінгвістики студенти можуть також планувати стипендію докторантури в індійському, а також у міжнародному університетах. Більш важливим є той факт, що все більше фахівців з лінгвістики володіють навичками обчислювального та аналізу даних, що робить їх важливими для працевлаштування як у приватних, так і в деяких вищих державних організаціях.

Аудіолог

Діагностуйте та лікуйте проблеми зі слухом.

Перекладач

Робота полягає в перекладі з однієї мови на іншу.

Лексикограф

Завдання - писати, збирати та редагувати словники для друкованих та онлайн-публікацій.

Мовник

Працює як публічне обличчя чи голос.

Психолінгвіст

Основна мета психолінгвістики - окреслити та описати процес виробництва та осмислення спілкування.

Зв'язатися з нами сьогодні!

Ми розуміємо, як зайняті дорослі не встигають повернутися до школи. Тепер можна заробити ступінь у затишку у власному будинку та все ж мати час для себе та своєї родини. Приймальна служба тут допоможе вам отримати додаткову інформацію або дізнатись, чи можете ви приймати участь у зверненні, будь ласка, зв'яжіться з нами. Якщо ви готові подати заявку, надішліть заявку в Інтернеті та вставте своє резюме та будь-які додаткові коментарі / запитання в наданій області.

Дізнайтеся більше про нашу акредитацію "Натисніть тут!"

Подивіться та дізнайтеся більше про AIU сьогодні!

Atlantic International University - культурні зміни в освіті. з AIU на Vimeo.

BottomAtlantic International University","author_url":"","source":""}" />

Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The combination of the underlying principles of student "self-instruction", (with guidance), collaborative development of curriculum unique to each student, and flexibility of time and place of study ... Детальніше

The combination of the underlying principles of student "self-instruction", (with guidance), collaborative development of curriculum unique to each student, and flexibility of time and place of study provide, what we consider to be, the ideal learning environment. It is created with the purpose of satisfying individual needs and providing personal development for each student. Atlantic International University exists as an institution of experiential learning and nontraditional education at a distance. There are no classrooms and attendance is not required. Згорнути