Доктор наук у галузі права, освіти та розвитку

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

презентація

Норми та політика Європейського Союзу все більше підкреслюють економічну та соціальну важливість політики співробітництва між країнами, зосереджуючи увагу на підготовці кадрів як вирішальному якісному факторові для модернізації та інновацій виробничих апаратів, ринку праці, процеси навчання та культури та досягнення більш рівноправних рівнів демократичної участі та справедливої ​​соціальної інтеграції; З метою досягнення більш сучасної системи освіти та професійної підготовки та отримання більш конкурентоспроможної та динамічної економіки в світі, яка є більш конкурентоспроможною та динамічною у всьому світі, Європейський Союз сприяє розвитку якісного навчання, і тому заохочує співпрацю між Держави-члени та позаєвропейські країни через три основні напрямки:

 • Знання будівництва
 • Розвиток культурного простору.
 • Асоціація громадян для будівництва своїх країн.

Академічна освіта повинна вміти передбачати та підготуватися до потреб нового суспільства, що все більше засноване на знаннях та навчальних можливостях своїх членів, а також на розробці нових компетенцій та можливостей також завдяки інноваціям та справедливому перерозподілу знання, відповідальність у прийнятті рішень, організаційні моделі, інструменти дій; в сучасному суспільстві знань, безперервне навчання, компетенції, професіоналізм та вимоги інновацій представляють фундаментальну, пріоритетну та невичерпну потребу як для Італії, так і для всіх європейських держав і для всього цивілізованого світу; академічне навчання, завдяки своєму високому якісному рівню та його міждисциплінарній перспективі, пропонує відповідні інструменти культури для досягнення глибокого та конкретного знання явищ, з якими він займається.

Міжнародна докторська школа Мадрида була створена для координації, організації та управління докторськими ступенями університету, діяльності, притаманної формуванню та розвитку студентів-докторантів, та інші заходи, сумісні з дослідницькою та інноваційною стратегією університету. Така координація зумовлює синергію використання ресурсів та інтенсифікацію міждисциплінарної підготовки студентів-докторів, характерний і суттєвий аспект докторантури. У цьому сенсі докторська школа в Іспанії організовує навчальні заходи та загальні семінари для всіх студентів-докторів, в яких вони піддаються дослідницьким темам в інших дисциплінах, крім власних, таким чином сприяючи стимулюванню міждисциплінарності та адаптації до вимоги суспільства докторських програм і дозволяє мобілізувати потенціал університету та його дослідницьких мереж.

В межах академічних функцій Школи будуть такі:

 • Планувати і запропонувати докторські програми, які пропонуються в Міжнародній докторській школі, сприяючи найвищій якості у розробці зазначених програм, відповідно до стурбованості та ініціатив академічних департаментів.
 • Координувати та брати активну участь у процесах оцінки якості програм: при верифікації, наслідуванні та акредитації.
 • Планувати, розповсюджувати, організовувати та контролювати діяльність, притаманну формуванню та розвитку докторських студій, спрямовану на студентів-докторів та дослідників, пов'язаних з Міжнародною докторантурою з метою дотримання набуття повноважень, встановлених у перевірених звітах , з одного боку, і сприяти дослідницькій та педагогічній досконалості викладацького складу університету.
 • Представництво та участь в установах або заходах, пов'язаних з навчанням в галузі досліджень, потрапить до Міжнародної докторської школи.
 • Встановити критерії оцінювання для докторантури відповідно до навчальних та професійних цілей кожної програми.
 • Моніторинг та контроль за програмами щодо оцінки навчальної та дослідницької діяльності докторантури.
 • Призначити викладання навчальних заходів, які організовують та оцінюють педагогічну діяльність викладацького складу, який бере участь у їх викладання.
 • Підвищення якості докторських дисертацій, підготовлених в докторських програмах, сприяння показникам передового досвіду та впливу.
 • Сприяти співпраці з зовнішніми організаціями та дослідниками для сприяння інтернаціоналізації та дослідницької діяльності.
 • У випадку міжвузівських програм докторантура буде виконувати функції координації з установами консорціуму.
 • Заохочуйте мобільність професорів та студентів, пов'язаних із докторантом.

Остаточність докторантури

Незалежно від відповідного навчального плану та відповідних нормативних положень курси докторантури спрямовані на підвищення кваліфікації учня в дослідницьких технологіях і включатимуть підготовку, виступ та читання докторської дисертації.

Докторська дисертація складається з оригінальної дослідницької роботи, розробленої докторантом у будь-якій галузі знань. Дисертація повинна дозволити студентам-докторантам самостійно працювати в галузі ідентифікації.

Програма PhD, започаткована Пегасо Інтернешнл, дозволяє проводити наукові дослідження в галузях, що характеризуються темою розвитку, розуміються в більш широкій семантичній цінності, посилаючись як на аспекти, пов'язані з зростанням особистості, так і проблемами групового розвитку. соціальний, емансипація маргінальних суб'єктів, міжкультурний конфлікт, правила громадянського співіснування, дисципліна поведінки, соціальні дії та міжнародні конфлікти, до міркувань культури, мистецтва, здоров'я, якості життя та управління інноваціями в установах.

навчальні заходи

Навчальна діяльність докторської та юридичної освіти здійснюється в основному в Інтернеті та має дуже чітку та виражену міждисциплінарну та міжкультурну кривизну; є уважним до методів і процедур дослідження, необхідних для вивчення динамічних і складних еволюційних процесів, а також з точки зору соціальної політики та управління глобальним суспільством, залучення докторських студентам до дослідницьких програм, семінарів, навчальних зустрічей відповідно до навчального проекту з сильною та специфічною ідентичністю та постійно піддається впливу моментів контролю та верифікації, як внутрішніх, так і зовнішніх, а також шляхом участі в докторських школах, заснованих науковими товариствами, згідно міжвузівських програм.

Ingresso профіль

Необхідно, щоб студенти, які вступили в онлайн-докторську дисертацію, пройшли ступінь бакалавра та ступінь магістра в галузі соціальних та юридичних наук. Для тих студентів, у яких Академічний комітет докторської програми виявляє будь-який недолік підготовки, їм може знадобитися заповнити навчальні посібники, які можуть бути Модулем методології дослідження, запропонованим у цій Програмі, для тих студентів, які прибувають з градусів ступеня або післядипломної освіти відсутність такої підготовки, або будь-який з модулів магістра, пов'язаних з цією програмою, в залежності від лінії дослідження, в якій студент має намір включити.

вимоги до вступників

Буде потрібно мати офіційні назви ступеня, або еквівалента, і ступінь магістра університету. Отримайте офіційний вищий навчальний диплом, який дає змогу отримати ступінь магістра і має мінімум 300 ECTS в наборі офіційних університетських студій, з яких щонайменше 60 повинні бути на майстерному рівні. Отримання ступеня, отриманого відповідно до закордонних систем освіти, без необхідності проголошування, після верифікації університетом, що ступінь аккредитує рівень освіти, еквівалентний офіційному ступеню магістра іспанського університету, і що вона санкціонує в країні, що видає назва для доступу до докторантури. Майте в розпорядженні іншу іспанську ступінь доктора, отриману відповідно до попередніх указівок університету.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... Детальніше

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. Згорнути