Доктор освіти (ДЕДУ)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

USQ пропонує до 25% міжнародних стипендій для студентів.
Детальніше про стипендії читайте нижче:

Міжнародна стипендія розміщення
Міжнародна стипендія для підтримки студентів
Міжнародна стипендія для підтримки студентів

Відточіть свої освітні знання

Доктор освіти USQ побачить ваше проектування, проведення та подання звітів про дослідження, що створюють та розширюють знання та розуміння глобальних питань та тем у галузі реального навчання. Доктор освіти як теоретично, так і концептуально стимулює, надаючи досвідченим практикам можливість закінчити науковий ступінь, орієнтуючись на сфери, що представляють особливий інтерес та досвід. Ступінь пропонується в Інтернеті або на території кампусу і надає широкі можливості для взаємодії один на один з докторськими науковими керівниками та студентами в оживлених онлайн-спільнотах або взаємодією віч-на-віч.

Досягти свого потенціалу

Ви будете відточувати свої освітні знання та розвиватимете свою здатність критично та стратегічно мислити. Ви будете використовувати свої навчальні дослідження для наведення ефективної практики, ставши лідером у вашій спеціальній галузі інтересів. Цей ступінь також може призвести до кар'єри в наукових колах.

Вимоги щодо вступу

  • Мати ступінь магістра з середньою оцінкою середньої кваліфікації, що еквівалентна щонайменше 5,0 за шкалою USQ, або ступінь бакалавра з відзнакою (перший клас або другий клас (2а)), або еквівалентної кваліфікації за освітою або спорідненою сферою визнаного університету, і
  • Мати документально зафіксований запис, який зазвичай трирічний еквівалент викладацького чи іншого професійного досвіду в галузі освіти або коньятної галузі та поточної чи недавньої роботи у відповідній професійній практиці.
  • Вступ на всі аспірантури є дуже конкурентоспроможним через обмежені можливості. Дотримання мінімальних вимог не гарантує вступу.

Англійська мова вимоги

Усі студенти повинні відповідати вимогам англійської мови. Ця програма вимагає мінімум IELTS 6.5 або еквівалент. Якщо ви не відповідаєте вимогам англійської мови, ви можете подати заявку на вивчення затвердженої університетом програми англійської мови.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Детальніше

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. Згорнути
Тувумба , Спрінгфілд , Брісбен , Австралія Інтернет + 3 Більше Менше