Доктор прикладних соціальних досліджень

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Докторська програма "Прикладне соціальне дослідження" створена для того, щоб перетворити форму, яку ви вважаєте професіоналом, і гарантуєте, що ви зможете зробити потужний вплив у вашій галузі.

Якщо ви досвідчений професіонал, який хоче підвищити вашу кваліфікацію та розширити можливості кар'єри, цей курс ідеально підходить. З самого початку Ви отримаєте високоякісні дослідницькі навички, які можна негайно застосувати на робочому місці та покращити доступ до семінарів та додаткових можливостей навчання. Ви також отримаєте користь від керівництва нашого фахівця та вашого спілкування з колегами-професіоналами та керівниками з різних сфер соціальної науки.

Цей курс дуже гнучкий, і рівень відвідуваності залишається мінімальним, щоб ви могли підходити для навчання за вашою кар'єрою. Ви також будете мати можливість тонкої настройки вашого доктора на основі вашої професії - вибір одного з шість Pathways :

  • соціальна робота
  • кримінальне судочинство
  • дослідження слабоумства
  • житло
  • дослідження наркотиків та алкоголю
  • соціальні дослідження

У кінцевому підсумку ви отримаєте навички, які дадуть вам найсучасніші ідеї, висновки та методи дослідження у вашій галузі, всі з яких ви можете відновити роботу з оптимізації робочих місць та прийняття рішучих заходів, які покращують послуги та підвищують вашу кар'єру. .

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Додайте свій курс, вибравши один із шести професійних Pathways

# 2 Працюйте під час навчання та впроваджуйте свій досвід на практиці

# 3 Вивчення великих компонентів курсу онлайн для максимальної гнучкості

Цілі курсу

Цей курс покликаний покращити спосіб, яким ви вважаєте себе професіоналом, і надає вам навички дослідження, необхідні для справжнього впливу на ваше робоче середовище. Ми надамо вам найновіші ідеї, висновки та методи в своїй галузі, складні припущення та зміна способу думки про взаємовідносини між дослідженнями, стипендією та досвідом. Вам буде запропоновано поглянути на нові ідеї щодо систем, способи прийняття рішень та розробку професійного середовища, щоб ви могли бачити, розуміти, оцінювати, планувати та вживати заходів з максимальною швидкістю та ефективністю.

Окрім того, як забезпечити вам фундаментальні уявлення про дослідницькі процеси через шість основних модулів, ви також будете розміщуватись на спеціальному майданчику за допомогою ряду параметрів Pathway . Ці Pathways гарантують, що ваша кваліфікація відповідатиме конкретним вимогам вашої професійної ролі або ваших кар'єрних амбіцій та включає:

Житло

Цей Pathway включає вибір спеціалізованих модулів у наданні житлових послуг; Стабільні громади; Організаційна поведінка; Забезпечення доступного житла; Управління житлом; Здорове житло.

Соціальна робота

Наша соціальна робота Pathway включає в себе вибір спеціалізованих модулів у розумінні потреб дітей та молоді; Розуміння потреб дітей та молоді; Покращення результатів для дітей та молоді; і кілька інших.

Кримінальне судочинство

Справедливість кримінальна Pathway включає в себе вибір спеціалізованих модулів в кримінологічної перспективі; Криміналізація, соціальний контроль та права людини та методи дослідження в кримінології та соціально-правових дослідженнях.

Деменція

Цей Pathway включає в себе вибір спеціалістських модулів з оцінки та оцінки в області лікування деменції та дослідження деменції.

Дослідження наркотиків та алкоголю

Наш Наркотична й алкогольна Дослідження Pathway включає в себе вибір спеціалізованих модулів в розумінні наркоманії: суспільство, політика і практика і розуміння наркоманії: лікування та відновлення.

Прикладні соціальні дослідження

Pathway Applied Social Research включає вибір спеціалізованих модулів у порівняльних соціальних дослідженнях; Аналіз та аналіз політики.

Професійні акредитації

Ми є частиною Шотландської вищої школи соціальних наук, і наша дослідницька підготовка акредитована в рамках шотландського навчального центру ESRC.

Деталі курсу

Виберіть професійний Pathway який підходить вам за допомогою безлічі додаткових модулів у шести різних областях.

Основні модулі дають вам можливість будувати високоякісні дослідницькі навички та навчатися досвіду один одного як професіонала. Тоді кожен професіонал Pathway пропонує вибір модулів, з яких два можуть бути вибрані для адаптації вашого власного курсу.

Викладання

Методи навчання адаптовані до цілей кожного модуля, а також включають лекції, семінари, комп'ютерні семінари та групову роботу. Є багато можливостей для обговорення та відгуків від однолітків та викладачів. На стадії дисертації ви матимете двох наглядачів, а головний супервізор матиме досвід у вашій вибраній сфері інтересів. Окрім того, ви також матимете доступ до курсів, семінарів та можливостей розвитку, що надаються Шкільною вищою школою соціальних наук Стриллінгської дослідницької школи (SGRS), включаючи програми підвищення кваліфікації та літніх шкіл.

Оцінка

Ви будете оцінюватися за допомогою різноманітних методів, включаючи ескізи курсової підготовки, нариси з критичного аналізу, рецензії на книги, дослідницькі пропозиції, наукові статті, плакати конференцій, звіти про групові проекти та усних презентацій.

Класні години

Для зручності студентів, які працюють за сумісництвом, відвідування кожного з основних модулів прикладних соціальних досліджень зосереджено в трьох-чотирьох одноденних блоках. Професійні модулі також призначені для студентів, які працюють за сумісництвом, а декілька пропонуються в режимі он-лайн (дослідження "Житло та деменція"). Відвідування на кампусі до мінімуму.

Директор курсу

Річард Сіммонс, Директор курсу

44 (0) 1786 466314

a.simmons@stir.ac.uk

Комісії - 2018/2019

  • За кордоном (за межами ЄС): 38 030 фунтів стерлінгів
  • Головна / ЄС: 13 670 фунтів стерлінгів
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути