Доктор філософії (кандидат наук) у галузі освіти

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Навички навчання на відстані від факультету мистецтв

Освіта та педагогіка за допомогою дистанційного навчання

 • Спостереження за дітьми та керівництво ними
 • Придбання мови
 • Освітня психологія
 • Освіта та педагогіка
 • Освітні технології
 • Обдаровані та талановиті діти
 • Дизайн систем навчання
 • Класні та навчальні стратегії
 • Методи оцінки
 • Прикладні освітні технології
 • Дитяча освіта
 • Навчання та розвиток пам'яті
 • Когнітивний розвиток
 • Спеціальна освіта
 • Програми навчання дітей

126145_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Скасувати

Доктор філософії (доктор філософії) науково-дослідним шляхом дистанційного навчання

Акредитований Всесвітнім інститутом сертифікації (WCI)

Кандидат наук. Дослідження за допомогою дистанційного навчання ідеально підходить для людей, які займаються роботою в світі, які не можуть відвідувати традиційний університет. Університет Селінуса - приватна і акредитована міжнародна установа: альтернатива, яка допомагає дорослим студентам у всьому світі досягти своїх академічних цілей.

Опитування, проведені роками, показали, що доктор наук. дослідження, досягнуті за допомогою дистанційного навчання, у такому авторитетному закладі, як Університет Селінуса, можуть бути такими ж корисними, як і традиційна школа. Насправді важливим є вміння та професіоналізм.

У епоху оцифрованої інформації, а також у глобальному селі, де ми живемо, університет Селінуса є важливою альтернативою традиційним дослідженням. Наша система дослідження ефективна, орієнтована на потреби зайнятих людей і може передаватися з будь-якого комп'ютерного терміналу в будь-яку точку світу.

Доктор філософії (доктор філософії), латинською Philosophiae Doctor або доктор Philosophiae, - це найвищий академічний титул, який присуджують університети більшості країн. Кандидат наук. зазвичай охоплює всі програми всього академічного діапазону. Як випускник-дослідник, від студентів, які навчаються за цією кваліфікацією, зазвичай потрібно продемонструвати компетентність та оволодіння предметом іспиту, а також внести нові академічні внески в певну область людських знань шляхом оригінальних досліджень.

Інтернет-філософія. за допомогою дистанційного навчання складається з оригінальних академічних досліджень, проведених автономно кандидатом, у певній галузі людських знань, що завершилася фінальним докторантом. теза.

На відміну від інших традиційних докторатів на базі Кампусу, к.т.н. Наукові дослідження не поділяються на семестри, а полягають у розробці, автономної та незалежної, теоретичних досліджень конкретної навчальної дисципліни для оцінювання університету Селінуса. Це дослідження реалізовано в заключній дипломній роботі, на яку студент має до 6 - 24 місяців, щоб виконати його.

Навчально-дослідницьку програму студент повинен виконувати самостійно. Керівник не буде справжнім репетитором, а швидше спеціалізованим консультантом, до якого студент може звернутися за будь-якою допомогою. Студент може використовувати підручники та Інтернет для своїх досліджень, а також мати доступ до онлайн-бібліотеки. Завдяки вільному та незалежному дослідженню студенти здобувають вузькоспеціалізовані знання та повне оволодіння конкретними навичками, які вони розвиватимуть, аргументуватимуть та захищатимуть у своїй кульмінаційній роботі: докторська дисертація.

Деталь курсу

Доктор філософії (доктор філософії) в режимі он-лайн через дистанційне дослідження в цьому великому дослідженні, отримується після успішного виконання та захисту заключної дипломної роботи. Це дослідження подається у формі докторської дисертації.

«Доктор філософії» - єдиний доктор, який можна отримати на відстані. Повинно бути цілком зрозуміло, що будь-яка лабораторна робота або професійна практика не може проводитися в Інтернеті або через будь-який інший режим дистанційного навчання. Основна вимога онлайн-доктора філософії. Через дистанційне навчання шляхом дослідження слід подати та обговорити підсумкову дисертацію, що складається щонайменше з 90/100 сторінок для огляду та оцінки академічним комітетом університету Селінуса. У деяких випадках матеріали, опубліковані раніше кандидатами, можуть зараховуватися до кандидатів наук. цілей. Для заповнення необхідних докторських заліків, якщо дипломної роботи недостатньо, можуть також вимагатися додаткові поглиблені доповіді на 15-20 сторінок на основі підручників.

Формат курсу та оцінювання Навчання

Дистанційне дослідження к.т.н. Програма була розроблена спеціально для інтернет-аудиторії. Він зарезервований для дорослих студентів, які мають принаймні 5 років досвіду роботи в професійній галузі обраного майора. Дипломну роботу (підсумкова дисертація) студент повинен виконувати самостійно за підтримки консультанта. Здатність самостійно виконувати роботу оцінюється для підсумкової оцінки. Окрім призначення фахівця-консультанта, студенти матимуть доступ до онлайн-бібліотеки та академічного видання Encyclopaedia Britannica.

Завершення програми «Філософія доктора» часто є дуже корисною вимогою для роботи та професії у багатьох галузях знань. В останні роки, насправді, особливо в країнах, що розвиваються, де бракує базової підготовки, докторський ступінь необхідний і для висококваліфікованих професій, але також для роботи в транснаціональних організаціях, неурядових організаціях та в багатьох приватних компаніях, які вимагають їх працівникам академічну "атестацію" вищу, ніж ступінь бакалавра або магістра.

Кар'єрні перспективи

Наші навчальні програми орієнтовані на кар’єру та повністю сумісні з міжнародними системами освіти. Доступність до навчальної програми відбувається за допомогою процесу оцінювання та освітньої спорідненості, що перетворює професійний досвід кандидата, попередні дослідження, сертифікати та резюме в академічні кредити.

Наші навчальні програми не суворо дотримуються освітніх моделей окремих країн, тому наші кампуси не акредитовані компетентним місцевим Міністерством освіти. Наші навчальні програми розглядаються як нерегульована вища освіта в рамках конституційної свободи організації освіти. Таким чином, сертифікати та приватні дипломи, присвоєні Університетом Селінуса, можуть не допускати доступу до державних робочих місць, регламентованих професій або подальшого навчання в інших державних установах. Хоча це може бути дуже корисним як професійне визнання у міжнародних компаніях, приватних компаніях, громадських організаціях, міжнародних асоціаціях чи роботі консультантом.

Вхід

Кандидат наук. є найвищою освітньою кваліфікацією. Тільки найкраще кваліфіковані фахівці мають ступінь кандидата наук. Ступінь магістра зазвичай достатня для більшості професій. Кандидат наук. вимагає закінчення ступеня магістра або еквівалента та досягнення як мінімум 65 академічних кредитів, близько 1000 годин навчання плюс докторська дисертація. Розробка дипломної роботи - це хороша можливість зробити дослідження конкретних тем або підготувати основу для хорошої публікації.

Вимоги до вступу на дистанційний курс Університету Селінуса, крім володіння ступенем магістра, варіюються залежно від викладачів та майора навчання. Завжди потрібно надсилати резюме. Немає дискримінації за расою, кольором, статтю, віруваннями та / або релігією. До остаточної оцінки дипломної роботи також може бути додана перевірка професійних кредитів за програмою APEL (Акредитаційне попереднє досвіду навчання).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... Детальніше

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. Згорнути