Доктор християнського консультування (Інтернет)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Докторантура з християнського консультування

Цей онлайн-курс викладається лише англійською мовою.

Покладіть голос Божий в центр вашої консультації і станьте посудиною Його божественної зцілювальної сили.

 • Ви впевнені, що працюєте на глибокі серцеві потреби своїх клієнтів, чи часом вам здається, що ви просто надягаєте бандажі для покриття гнійних ран?
 • Не хотіли б ви знати, що ваші клієнти були очищені та оздоровлені, відчуваючи люблячий дотик та співчутливі слова Чудового радника. Хто один може торкнутися цих найглибших місць всередині?

Якщо так, то докторська ступінь з християнського консультування з Christian Leadership University - саме те, що ви шукали.

125539_blur-1867402_960_720.jpg

Пікселі / Піксабай

Докторський ступінь християнського консультування коштує набагато більше, ніж на папері, на якій він надрукований

Ми вважаємо, що досвід досвіду нескінченно цінніший, ніж вивчення окремої книги. Усі головні знання в світі принесуть вам мало користі, якщо ви не зможете змусити його працювати в реальному світі. Ось чому кожен крок того, як ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Кожен з наших християнських курсів консультування є освіжаючим практичним і покроково провідить вас через використовувані процеси та методи.

Чому це так відрізняється від усіх інших онлайн-докторських програм християнського консультування?

Ви не можете почати вимірювати ефект того, щоб Бог з’явився і служив Його цілющою силою безпосередньо розбите серце. Це виходить далеко за рамки простих християнських принципів консультування, які ви можете спробувати застосувати власною силою. Голос Господа Ісуса Христа та Його зміна сили є абсолютно необхідними для повного і тривалого відновлення глибоко пораненого серця.

Ці курси християнського консультування в Інтернеті розроблені, щоб дістати корінь проблеми та ефективно сприяти тому, щоб Сам Ісус прийшов і робив усі «важкі підйоми». Він єдиний може усунути не лише сам емоційний біль, а й основні проблеми із серцем, які викликають. кожна з цих внутрішніх боротьб. Бог знає точне походження кожної негативної думки, ставлення та картини, яку тримає серце, і Він хоче більше, ніж усе, щоб особисто торкнутися та зцілити ці сфери.

Швидкий шлях до вашого ступеня

Ви набагато ближче до ступеня доктора християнських консультацій, ніж ви розумієте. Додайте до 50% вашого доктора за рахунок комбінації стенограм з інших коледжів та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід з користю та заробляйте докторський ступінь християнського консультування швидше, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Заробіть ступінь від дому

Отримайте акредитовану докторську ступінь з християнського консультування 100% шляхом дистанційного навчання.

Швидкий старт консультування

Заробіть до 50% докторського ступеня християнського консультування за рахунок поєднання кредитів із життєвого досвіду та переказів з інших коледжів. або семінарії.

Навіщо платити більше?

Навчання в CLU становить приблизно 1/10 середнього середнього приватного коледжу , а приблизно 1 / 4thof - державний державний коледж.

Студенти країн, що розвиваються, отримають знижку від Christian Leadership University :

 1. Якщо ви замовляєте звичайний 3-кредитний курс CLU, курс навчання знижується з 300 до 150 доларів. Матеріали курсу та вартість доставки додаткові.
 2. У нас є понад 20 електронних навчальних модулів наших найкращих курсів, які призводять до отримання диплома з прикладної духовності. Всі матеріали миттєво доступні на вашому комп’ютері чи смартфоні. Звичайна ціна за модуль становить $ 99 - $ 197, і ви можете попросити купон, який знижує модуль до половини ціни. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

ХЛУ - №1 у навчанні, заснованому на одкровеннях

Наш унікальний підхід - це реальне життя, біблійно обґрунтоване, навчання на основі одкровення, засвідчене голосом Божим.

Доступні курси

 • COU202, яку радить Бог
 • COU203 Наріжні камені зв'язку
 • COU301 Молитви, які зцілюють серце
 • COU305 Виховання батьків для успіху
 • REN103 Причастя з Богом
 • REN105 Отче Серце Боже
 • REN204 Природно надприродне
 • REN206 Підвищення Помазання
 • REN207 Цілюще помазання
 • REN310 Мудрість через тлумачення снів

Вимоги

Більшість докторських ступенів вимагають заповнити 40 кредитів понад ступінь магістра з можливістю зробити докторську дисертацію для частини кредитів. Наступні ступені вимагають 60 кредитів понад ступінь магістра, включаючи обов'язкову докторську дисертацію: доктор християнської філософії, доктор божественності та доктор богослов'я. Ці кредити можуть виходити з комбінації 1) курсів, взятих; 2) оригінальний проект дисертації чи служіння; 3) практика чи стажування. Очікується, що студент співпрацюватиме з Діканом над розробкою програми, яка задовольнить його прагнення до зростання в тій чи іншій області, в якій Бог заклав пристрасть до його серця.

 1. Проведені курси: Студент може вибрати будь-який з курсів, пропонованих CLU. Якщо він обирає бакалаврський курс, для виконання вимог до рівня випускника буде додана додаткова робота.
 2. Оригінальна дисертація чи проект міністерства: Це може бути оригінальна письмова робота або створення міністерської роботи. Унікальність та / або оригінальність будуть ключовими оцінками цього проекту. Якщо це письмовий проект, він повинен підтримувати баланс між оригінальним текстовим дослідженням (у Святому Письмі та вторинній літературі) та практичним тестуванням дипломної роботи в реальному житті. Якась робота міністерства чи оригінальна письмова робота повинні додати нову точку зору знанням та практиці теми, що стосується дипломної роботи.
 3. Практикум чи стажування: Ми також заохочуємо частину докторських ступенів виходити з досвіду служіння в реальному житті.

Обмеження: Максимум 20 кредитів може бути надано на загальну суму як кредитів на трансфер від інших установ, так і з кредитів, отриманих за життєвий досвід. З них 20 не більше 10 можуть отримати кредити, отримані за життєвий досвід.

Контактні дані

Електронна пошта: clu@cluonline.com

Телефон: 800-466-6961
або
716-681-4896

Факс: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Детальніше

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Згорнути