Доктор християнського лідерства (Інтернет)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Доктор християнських лідерських ступенів в Інтернеті

Цей онлайн-курс викладається лише англійською мовою.

Бог пообіцяв, що ті, хто чують і слухаються Його голосу, будуть лідерами. Вивчіть принципи та навички, які зроблять вас найефективнішим та найвпливовішим лідером, яким ви можете бути для Його Царства.

 • Господь пообіцяв, що ті, хто чує і слухаються Його голосу, будуть вести, а не слідувати, будуть вище, а не знизу! Ви хочете навчитися чіткіше чути Його голос?
 • Ви хочете бачити, що робить Отець, і чути, що Він говорить у кожній ситуації, щоб ви могли співпрацювати з Ним, бачачи Царство, встановлене на землі таким, яким воно є на Небі?

Якщо так, то доктор християнського лідерства з Christian Leadership University - саме те, що ви шукали.

125540_hand-3035665_960_720.jpg

живко / Піксабай

Лікар християнського лідерства, який коштує набагато більше, ніж папір, на якому він надрукований.

Ми вважаємо, що досвід досвіду нескінченно цінніший, ніж вивчення окремої книги. Усі головні знання в світі принесуть вам мало користі, якщо ви не зможете змусити його працювати в реальному світі. Ось чому кожен крок того, як ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Кожен з наших курсів християнського лідерства є освіжаючим практичним та покроково провадить вас через використовувані процеси та методи.

Швидкий шлях до вашого ступеня

Ви набагато ближче до докторського ступеня християнського лідерства, ніж ви усвідомлюєте. Додайте до 50% свого ступеня за допомогою комбінації стенограм з інших коледжів та семінарій та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід з користю і заробляйте свого лікаря в християнському лідерстві швидше, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Заробіть ступінь від дому

Отримайте 100% акредитовану докторську ступінь з християнського лідерства за допомогою дистанційного навчання.

Швидкий старт християнського лідерства

Заробіть до 50% докторського ступеня християнського лідерства за рахунок поєднання кредитів із життєвого досвіду та переказів з інших коледжів або семінарій.

Навіщо платити більше?

Навчання в CLU становить приблизно 1/10 середнього середнього приватного коледжу , а приблизно 1 / 4thof - державний державний коледж.

Студенти країн, що розвиваються, отримають знижку від Christian Leadership University :

 1. Якщо ви замовляєте звичайний 3-кредитний курс CLU, курс навчання знижується з 300 до 150 доларів. Матеріали курсу та вартість доставки додаткові.
 2. У нас є понад 20 електронних навчальних модулів наших найкращих курсів, які призводять до отримання диплома з прикладної духовності. Всі матеріали миттєво доступні на вашому комп’ютері чи смартфоні. Звичайна ціна за модуль становить $ 99 - $ 197, і ви можете попросити купон, який знижує модуль до половини ціни. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

ХЛУ - №1 у навчанні, заснованому на одкровеннях

Наш унікальний підхід - це реальне життя, біблійно обґрунтоване, навчання на основі одкровення, засвідчене голосом Божим.

Доступні курси

 • Спілкування з Богом
 • Розвиток лідера всередині
 • Учень до лідерства
 • Обдарований на успіх
 • Природно надприродне
 • Виконайте свою фінансову долю
 • Візьміть на себе відповідальність за своє здоров'я
 • Створення своєї місії
 • Наріжні камені спілкування
 • Збільшення Помазання
 • Створення динамічних команд
 • Нові тенденції в управлінні
 • Візуальне лідерство

Вимоги

Більшість докторських ступенів вимагають заповнити 40 кредитів понад ступінь магістра з можливістю зробити докторську дисертацію для частини кредитів. Наступні ступені вимагають 60 кредитів понад ступінь магістра, включаючи обов'язкову докторську дисертацію: доктор християнської філософії, доктор божественності та доктор богослов'я. Ці кредити можуть виходити з комбінації 1) курсів, взятих; 2) оригінальний проект дисертації чи служіння; 3) практика чи стажування. Очікується, що студент співпрацюватиме з Діканом над розробкою програми, яка задовольнить його прагнення до зростання в тій чи іншій області, в якій Бог заклав пристрасть до його серця.

 1. Проведені курси: Студент може вибрати будь-який з курсів, пропонованих CLU. Якщо він обирає бакалаврський курс, для виконання вимог до рівня випускника буде додана додаткова робота.
 2. Оригінальна дисертація чи проект міністерства: Це може бути оригінальна письмова робота або створення міністерської роботи. Унікальність та / або оригінальність будуть ключовими оцінками цього проекту. Якщо це письмовий проект, він повинен підтримувати баланс між оригінальним текстовим дослідженням (у Святому Письмі та вторинній літературі) та практичним тестуванням дипломної роботи в реальному житті. Якась робота міністерства чи оригінальна письмова робота повинні додати нову точку зору знанням та практиці теми, що стосується дипломної роботи.
 3. Практикум чи стажування: Ми також заохочуємо частину докторських ступенів виходити з досвіду служіння в реальному житті.

Обмеження: Максимум 20 кредитів може бути надано на загальну суму як кредитів на трансфер від інших установ, так і з кредитів, отриманих за життєвий досвід. З них 20 не більше 10 можуть отримати кредити, отримані за життєвий досвід.

Контактні дані

Електронна пошта: clu@cluonline.com

Телефон: 800-466-6961
або
716-681-4896

Факс: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Детальніше

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Згорнути