Дослідження безпеки та безпеки MSc

Загальні відомості

Опис програми

Ваша кваліфікація в дослідженнях інтелекту та безпеки

Чому дослідження інтелекту та безпеки?

З 11 вересня повідомляється, що США витратили на розвідку понад 500 мільярдів доларів *. Національні уряди, міжнародні органи та великі корпорації визнають потребу в кадрах, що мають чітке розуміння питань інтелекту та безпеки, і все частіше організації потребують персоналу, який також може продемонструвати виняткові знання, навички досліджень та аналізу.

Наша кваліфікація післядипломної освіти з питань інтелекту та безпеки розроблена для сприяння зміцненню міжнародної розвідувальної спільноти. Розгляд широкого кола від фундаментальних до глибоких тем, включаючи аналіз, фінансову злочинність, роль розвідки у боротьбі з тероризмом та історичний успіх та невдачі розвідки. Навчайтеся за допомогою дистанційного навчання, щоб отримати всебічне знання важливості інтелекту у нашому постійно мінливому та небезпечному світі.

success

  • Коли: 14 вересня 2020 року
  • Де: Поставляється онлайн через Ліверпульський університет Джона Мура
  • Тривалість: 11-28 місяців залежно від обраного маршруту

Навчання розвідки є першорядним для забезпечення безпеки як на національному, так і на міжнародному рівні. Під час навчання в аспірантурі ви навчитесь розуміти та застосовувати інтелект до практичних питань та нових загроз безпеці. Розкрийте взаємозв’язок міліції та правоохоронних органів, політики та приватного бізнесу та те, як ці різні групи мають важливе значення у протидії та боротьбі з міжнародними загрозами.

(* Джерело: The Guardian )

Хто вивчає магістра в галузі інтелектуальних досліджень та безпеки?

Цю програму вивчають ті, хто досліджує можливість кар'єри в галузі безпеки та розвідки як у державному, так і в приватному секторах, включаючи роботу в поліції, аналітиків та консультантів з питань розвідки, іноземних чи військових спецслужб, місцевого самоврядування, працівників фінансових злочинів, митниці та імміграції, та антитерористичні зусилля. Він також добре підходить для професіоналів, які вже займаються такими напрямами, які прагнуть підвищити свої кар’єрні перспективи за рахунок вищої освіти. Це відмінна підготовка до багатьох кар'єр у державній та іноземній службі, неурядових та міжнародних організаціях, приватних фірмах та науково-дослідних органах.

7 модулів доступні

Навчальна програма курсу призначена для ретельного аналізу важливих подій та питань розвідки та безпеки з кінця 20 століття до сьогодні. Підключіть практичну основу розвідки до ширших питань, що стоять перед міжнародною системою.

  • Дослідження безпеки
  • Аналіз розвідки
  • Міжнародна фінансова злочинність та безпека
  • Тероризм та антитероризм
  • Історія інтелекту: успіх і невдачі
  • Сучасні питання злочинності, безпеки та безпеки
  • Дисертація з питань розвідки та безпеки

Вибір рівня навчання

Курс доступний на сертифікаті післядипломної освіти, диплом аспіранта та магістра наук. Ті, хто вивчає PGCert, візьмуть перші три модулі, тоді як студенти PGDip - перші шість модулів. Ті, хто вирішив вивчити курс на рівні магістратури, мають можливість скласти дисертацію на цікаву тему, дозволяючи студентам брати участь у галузевому науково-дослідному проекті, щоб застосувати свої знання та вміння до власних кар’єрних прагнень.

Навчайтеся в Інтернеті за підтримки фахівців галузі

Під час навчання ви отримаєте доступ до викладачів університету Ліверпуля Джона Мура. Вчіться у досвідчених фахівців з боротьби з тероризмом, науковців та експертів-предметників, включаючи сера Джона Мерфі, професора Міка Крідона, доктора Ніка Рідлі та доктора Адріана Джеймса.

Це програма та кваліфікація університету Ліверпуля Джона Мура, а зарахування та подання здійснює Інформа-Коннект. Курс викладається, оцінюється, забезпечується якість та нагороджується університетом Ліверпуля Джона Мура.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

Механічний інститут Ліверпуля був заснований людьми влади та впливу, які визнали трансформаційні наслідки освіти та вплив, який навчання та прагнення можуть мати на людей, громади та суспільство. Це був перший подібний заклад, заснований в Англії.

Цей невеликий, новаторський рух супроводжувався створенням Ліверпульського інституту та школи мистецтв та Морського коледжу в Ліверпулі, а в 1900 році Ірен Мабель Марш відкрила кампус ім. Ці організації разом заклали основи Ліверпульського університету Джона Мура, установи, яка зростала та процвітала та продовжує надавати можливості для всіх.

Сьогодні, з життєздатною спільнотою з 25 000 студентів з понад 100 країн світу, 2500 персоналу та курси на 250 градусів, Ліверпульський університет Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних і перспективних університетів Великобританії.

Програма досліджень безпеки здійснюється Ліверпульським центром розширених досліджень з питань поліції при Ліверпульському університеті Джона Мура. Університет поєднує професійно визнані кваліфікації з інноваційними та соціально орієнтованими курсами. Центр має видатну репутацію наукових досліджень, а науковий колектив регулярно бере участь у галузевих журналах, дорадчих групах, урядовій політиці, а також отримує регулярне публічне оприлюднення через пресу та радіомовлення.

Про Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції

Створений у 2015 році Ліверпульський центр підвищення кваліфікації в галузі поліції (LCAPS) має багатий професійний, практичний та академічний досвід. LCAPS використовує цей досвід для проведення досліджень та проведення тренінгів у галузі поліції, попередження злочинів та суміжних професій безпеки.

Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції об'єднує науково-активних працівників з усього університету.

Міждисциплінарний навчальний портфель LCAPS надає студентам та практикам навички, необхідні для відповіді на складні вимоги сучасної міліції.

Портфель викладачів наукових ступенів Ліверпуля в Центрі Ліверпуля розширюється, і LCAPS незабаром запропонує один із найповніших портфелів програм академічної поліції.

Збори

Ступінь До 15 травня 2020 року Після 15 травня 2020 року
Аспірантура: 3150 £ / 3950 US $ 3495 £ / 4 370 дол
Диплом аспіранта: 5950 фунтів / 7 450 доларів США £ 6,595 / 8,245 доларів США
Майстри: 8 850 фунтів стерлінгів / 11 065 доларів США 9 755 фунтів стерлінгів / 12 245 доларів США
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад