Дослідження безпеки MSc

Загальні відомості

Опис програми

Ваша кваліфікація в галузі безпеки

Проаналізуйте концепції досліджень безпеки, розвиваючи свої знання про більш широкі військові, стратегічні та політичні міркування. Ви отримаєте міцне академічне обгрунтування в галузі кримінології, тероризму та розвідки.

Програма досліджень безпеки допоможе вам отримати міцне академічне обгрунтування в галузі кримінології, тероризму та розвідки. Це поєднується з досвідом практикуючих нашої викладацької команди, що дозволяє вам спілкуватися з установами та людьми, що займають широку сферу безпеки.

Smiling On The Bus

 • Коли: 14 вересня 2020 року
 • Де: Поставляється в Інтернеті за підтримки провідних галузевих експертів
 • Тривалість: 11-28 місяців залежно від маршруту
 • Ідеально підходить для: Ця програма ідеально підходить для тих, хто прагне зайнятися кар'єрою в галузі безпеки та розвідки в державному та приватному секторах, а також професіоналам, які вже займаються такими сферами, які прагнуть підвищити свою кар’єрну перспективу шляхом подальшої кваліфікації. Сертифікат післядипломної освіти / диплом аспіранта / магістри - це відмінна підготовка для багатьох кар’єр у державній та іноземній службі, неурядових та міжнародних організаціях, приватних фірмах та наукових дослідженнях.

7 модулів доступні

Програма вивчає ключові теми та дебати, формуючи концепції досліджень безпеки та безпеки. У ньому розглядаються найважливіші сфери, що викликають сучасність, в рамках досліджень з безпеки, висвітлюючи питання, що тягнуться від зовнішньої політики до ролі радикалізації в міжнародній політиці до еволюції небезпеки фінансової злочинності, що складається в межах кібер-чи цифрового виміру.

 • Дослідження з цінних паперів
 • Аналіз розвідки
 • Сучасні питання злочинності, безпеки та безпеки
 • Тероризм та антитероризм
 • Стратегічні зміни у глобальному середовищі
 • Міжнародна фінансова злочинність та безпека
 • Дисертація з безпеки

Навчайтеся в Інтернеті за підтримки фахівців галузі

Навчаються досвідченими фахівцями в галузі боротьби з тероризмом, науковцями та експертами, включаючи сера Джона Мерфі, доктора Ніка Рідлі, д-ра Деніела Сільверстоуна та доктора Хелен Селбі-Фелл.

Це програма та кваліфікація університету Ліверпуля Джона Мура, а зарахування та подання здійснює Інформа-Коннект. Курс викладається, оцінюється, забезпечується якість та нагороджується університетом Ліверпуля Джона Мура.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

Механічний інститут Ліверпуля був заснований людьми влади та впливу, які визнали трансформаційні наслідки освіти та вплив, який навчання та прагнення можуть мати на людей, громади та суспільство. Це був перший подібний заклад, заснований в Англії.

Цей невеликий, новаторський рух супроводжувався створенням Ліверпульського інституту та школи мистецтв та Морського коледжу в Ліверпулі, а в 1900 році Ірен Мабель Марш відкрила кампус ім. Ці організації разом заклали основи Ліверпульського університету Джона Мура, установи, яка зростала та процвітала та продовжує надавати можливості для всіх.

Сьогодні, з життєздатною спільнотою з 25 000 студентів з понад 100 країн світу, 2500 персоналу та курси на 250 градусів, Ліверпульський університет Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних і перспективних університетів Великобританії.

Програма досліджень безпеки здійснюється Ліверпульським центром розширених досліджень з питань поліції при Ліверпульському університеті Джона Мура. Університет поєднує професійно визнані кваліфікації з інноваційними та соціально орієнтованими курсами. Центр має видатну репутацію наукових досліджень, а науковий колектив регулярно бере участь у галузевих журналах, дорадчих групах, урядовій політиці, а також отримує регулярне публічне оприлюднення через пресу та радіомовлення.

Про Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції

Створений у 2015 році Ліверпульський центр підвищення кваліфікації в галузі поліції (LCAPS) має багатий професійний, практичний та академічний досвід. LCAPS використовує цей досвід для проведення досліджень та проведення тренінгів у галузі поліції, попередження злочинів та суміжних професій безпеки.

Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції об'єднує науково-активних працівників з усього університету.

Міждисциплінарний навчальний портфель LCAPS надає студентам та практикам навички, необхідні для відповіді на складні вимоги сучасної міліції.

Портфель викладачів наукових ступенів Ліверпуля в Центрі Ліверпуля розширюється, і LCAPS незабаром запропонує один із найповніших портфелів програм академічної поліції.

Збори

Ступінь До 15 травня 2020 року Після 15 травня 2020 року
Аспірантура: 3150 £ / 3950 US $ 3495 £ / 4 370 дол
Диплом аспіранта: 5950 фунтів / 7 450 доларів США £ 6,595 / 8,245 доларів США
Майстри: 8 850 фунтів стерлінгів / 11 065 доларів США 9 755 фунтів стерлінгів / 12 245 доларів США
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад