Комп'ютерна безпека MSC (DL)

Загальні відомості

Опис програми

Деталі курсу

Інтерес до комп'ютерної безпеки бурхливий. Від свистовиків, Едварда Сноудена до нападу викупових програм NHS, збільшення кіберзлочинності призвело до сильного попиту на експертів з безпеки в цій галузі. Цей онлайн-курс навчить вас захищати та захищати інформацію, що зберігається на цифрових пристроях у всьому світі.

Завдяки поглибленій орієнтації на тестування на проникнення та впровадження захисних заходів ваш курс покращить існуючі знання в області обчислювальної техніки та розвиватиме експертизу у сфері безпеки. Ми навчимо вас, як розбити системи, щоб посилити свою безпеку та не дати іншим вдаритись у них, і ви будете розробляти нові методи захисту корпоративної безпеки.

Ви отримаєте практичний досвід у віртуальному навчальному середовищі. Підключившись до віддаленого комп'ютера від комп'ютера або ноутбука, ви дізнаєтеся, як "зламати" та захищати машини, щоб перевірити їх безпеку, використовуючи безпечні та правові методи навчання.

Дослідницька компетенція 2014 року

Research Excellence Framework 2014: наш університет продемонстрував сили у п'яти нових галузях досліджень, які вперше ввійшли в оцінку, включаючи комп'ютерні науки.

Переваги курсу

Щоб успішно захистити організації, ви збираєтеся навчитися грати в машини, вводити віруси та розбивати системи. Проте з юридичних, етичних та моральних причин ми не хочемо, щоб ви робили це на своїх машинах. Ось чому ми надаємо вам навчальну середу, яка дозволить вам підключитися до віддаленого комп'ютера, надаючи вам віртуальне середовище для практики того, що ви вивчаєте.

Це курс, який можна вивчити з комфорту вашого власного будинку. Він навчається повністю в Інтернеті, надаючи вам практичні сценарії, в яких ви можете грати в роль як спеціаліст з інформаційної безпеки.

Надається віртуальне навчальне середовище, в якому буде розміщений весь відповідний матеріал для курсу, а також, де це буде доречно, щотижневі онлайнові лекції або навчальні посібники.

Ресурси через нашу бібліотеку Онлайн також доступні для вас, наприклад, онлайн-журнали та електронні книги.

Вимоги до вступу

Кандидати повинні або мати принаймні ступінь відзнаки другого класу в однорідних предметах з обчислювальної техніки, принаймні ступінь відзнаки другого класу в предметі, що не є одночасною, підтвердженою доказовою придатністю до предмета, який подав заявку, або мати еквівалентний досвід чи навчання, як правило зсередини робочого середовища. Усі додатки повинні підтримуватися довідкою - академічною чи професійною. Усі абітурієнти повинні задовольнити наші вимоги до англійської мови університету.

IELTS:

IELTS 6.0 без навиків нижче 5,5, або еквівалентна кваліфікація. Університет надає відмінну підтримку для будь-якого заявника, якому, можливо, буде потрібно провести додаткові курси англійської мови.

ЗАГАЛЬНІ ЗАЯВНИКИ

Наш університет приймає запрошення від зрілих заявників, які демонструють академічний потенціал. Зазвичай ми потребуємо деяких свідоцтв про нещодавнє академічне дослідження, наприклад, про закінчення курсу доступу, однак недавній відповідний досвід роботи також може розглядатися. Зверніть увагу, що для деяких наших професійних курсів всі заявники повинні відповідати вказаним критеріям входження, і в цих випадках досвід роботи не може розглядатися замість.

Якщо ви хочете подати заявку через цей маршрут, вам слід звернутися до нашої політики визнання університету попереднього навчання.

Будь-ласка, зверніть увагу, що всі претенденти до нашого університету повинні відповідати нашим стандартним вимогам до англійської мови GCSE-класу C або еквівалент, варіанти для цього будуть вказані в окремих вимогах до вступу.

Перспективи роботи

Якщо ви вже працюєте в галузі обчислювальної техніки та хочете перейти в безпеку, або ви є студентом, який щойно закінчив ступінь, пов'язаний з обчисленнями, цей курс дасть вам навички, щоб захистити інформацію, що належить компаніям у кожному секторі, що дає вашу кар'єру глобальний потенціал . Ваша майбутня роль може включати тестер проникнення (система, мережа, веб-додаток), архітектор безпеки, аналітик зловмисників, аналітик безпеки або аудитор безпеки.

  • Тестер проникнення (система, мережа, веб, додаток)
  • Архітектор безпеки
  • Аналітик зловмисного програмного забезпечення
  • Директор з питань безпеки

Кар'єра поради

Наша спеціальна група "Роботи та кар'єри" пропонує експертну консультацію та безліч ресурсів, які допоможуть вам вибрати та отримати роботу. Незалежно від того, ви перебуваєте в першому або останньому році, ви можете поговорити з співробітниками нашого відділу кар'єри, які можуть запропонувати вам консультації з написання резюме для пошуку роботи.

Комісії та фінансування

Великобританія та ЄС

Навчання за сумісництвом дає вам можливість навчатися у власному темпі. Через це наші збори за навчання розраховуються за допомогою кредитних балів. Кожен модуль, який ви вивчаєте, має значення кредитної точки. Більшість навчальних модулів післядипломної освіти мають бальну суму 20. 20. Вартість навчання для студентів цього курсу становить 722,2 фунтів стерлінгів за кожен 20 модуль кредитної точки. Для модулів, які мають інше значення кредитної точки, їх вартість може бути обчислена шляхом множення кредитної вартості модуля на вартість одного кредитного пункту 36,11 фунта. Сума, яку ви будете платити, може збільшуватися з кожним роком відповідно до інфляції.

Міжнародний

Навчання за сумісництвом дає вам можливість навчатися у власному темпі. Через це наші збори за навчання розраховуються за допомогою кредитних балів. Кожен модуль, який ви вивчаєте, має значення кредитної точки. Більшість навчальних модулів післядипломної освіти мають бальну суму 20. 20. Вартість навчання для студентів цього курсу становить 722,2 фунтів стерлінгів за кожен 20 модуль кредитної точки. Для модулів, які мають інше значення кредитної точки, їх вартість може бути обчислена шляхом множення кредитної вартості модуля на вартість одного кредитного пункту 36,11 фунта. Сума, яку ви будете платити, може збільшуватися з кожним роком відповідно до інфляції.

Засоби

Виділена команда підтримки

Просто тому, що ви не навчаєтесь в університетському містечку, це не означає, що вам доведеться справлятися самостійно - ви будете мати підтримку особистого репетитора разом з Університетським центром і Центром добробуту. Вони готові запропонувати вам пораду про все, починаючи від академічних проблем, до стресу та тривоги.

Бібліотека

Десятки тисяч цифрових ресурсів нашої Бібліотеки, у тому числі електронних книг, електронних журналів та баз даних, можна переглянути в Інтернеті в будь-який час і в будь-якому місці відповідно до ваших потреб, а бібліотека відкрита цілодобово, якщо ви хочете відвідати. Наша команда за кордоном також надає спеціалізовану підтримку студентам дистанційного навчання.

Віртуальне навчальне середовище

VLE надає вам доступ до матеріалів курсу, таких як відео, електронні книги та інші документи. Ви також використовуєте його для подання своїх завдань та отримання зворотного зв'язку.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Згорнути
Лідс , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше