Як бути творець вмісту

В даний час створення контенту, включно з веденням блогу та вторгненням, - це не просто хобі, це великий бізнес, навіть складний для телебачення з точки зору розважальних цінностей.

Зірки створення контенту називають тисячі лояльних послідовників і, у свою чергу, великі спонсорські угоди, завдяки відносно новій галузі, яка підтримує апетити аудиторії до якісного контенту; незалежно від того, представлені вони через блоги, сторінки веб-сайтів, публікації в соціальних мережах, інформаційні бюлетені або, дійсно, відео-блоги.

Будь-хто може створювати вміст за допомогою мобільного телефону та ПК, але мало хто може долучитися до тих, хто перебуває за межами власних соціальних кіл. Які секрети успішного створення контенту? Як ви виділяєтесь з конкурсу, щоб мати великий вплив? Як ви можете гарантувати, що те, що ви публікуєте, є ефективним та як ви можете створювати цікавий вміст, який залучає нових підписників?


Чому цей курс?

Цей шість тижнів онлайн-курс відповість на всі ці питання і дасть вам інсайдерські ноу-хау про те, як позиціонувати ваш блог або vlog, створювати цікавий контент і масштабувати свою діяльність, щоб підтримувати свою зростаючу базу прихильників, перетворюючи вашу особисту онлайн-присутність або ваш бізнес.

Якщо у вас є пристрасть, яку ви хочете поділитися зі світом через блог або vlog, або створіть вміст як частину вашої роботи, курс забезпечить вас основним керівництвом щодо управління пробілами блогу / вугла, створення плану зростання вашого вмісту і оптимізувати доступні вам інструменти, щоб вміст, який ви публікуєте, зможе досягти повного потенціалу.

Вас навчать провідні провідні фахівці з цифрового маркетингу, співпрацювати з колегами та отримати конструктивні відгуки своїх викладачів протягом усього курсу, щоб переконатися, що ви в курсі.


Що ти навчишся

Як визначити ціль, аудиторію та бренд вашого блогу / vlog.

Тести: хто є найбільш релевантними блогерів / vloggers у вашому секторі та які моделі роботи вони використовують?

Розробка стратегії та бізнес-плану: визначення вашого бачення майбутнього та планування кроків для досягнення цього.

Розроблення ідеального онлайн-середовища: макет, оптимізація пошукових систем та медіа-параметри.

Заробляння грошей: реклама та спільне використання брендів, виставлення рахунків, юридичні та торговельні міркування.

Культура контенту: джерела зображень та вміст для запису / зйомок.

Візитки: основні уроки та шляхи до мереж.

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 2 інших курсів в Red Smart Academy With Falmouth University »

Останнє оновлення October 22, 2018
Цей курс Онлайн
Duration
6 Тижнів
Денне навчання
Price
400 GBP
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date