Ця система веб-орієнтованого навчання (онлайн) забезпечує ефективну платформу для максимального розуміння освітнього контенту в кожному навчання.

Наша програма розроблена таким чином, що прогрес кожного студента контролюється викладачами та студентами можуть легко з ними впоратися. Якщо студент відчуває труднощі в розумінні передової концепції пивоваріння, працюють інструктори з цією людиною, щоб забезпечити повне розуміння предмета. Ось чому ця система являє собою «особистісно-орієнтований підхід.»

Цей короткий курс онлайн це ідеальний курс ...

  1. Пивоварні співробітники, які потребують додаткового навчання в теорії пивоваріння.
  2. Постачальники пивоварної промисловості.
  3. Персонал пива дистриб'юторів, які бажають поліпшити свої знання про те, як проводиться пиво.
  4. Особи, які бажають увійти в пивоварної промисловості, в тому числі майбутніх власників мікро броварень.
  5. Люди, які хочуть, щоб підготувати для наших курсів просунутого рівня, таких як Асоційований рівня, диплом або Майстер Brewer.

тренери

Команда інструкторів для цього курсу має хороший діапазон переживань від мініпивоварні до деяких з найбільших пивоварних компаній по всьому світу.

Д-р Уго Патина контролювати навчальну команду і брати участь в дорученні цього курсу. Доктор Патина грав важливі технічні функції в галузі забезпечення якості, дослідження та лабораторія розвитку і технічне обслуговування, техніка і розвитку в пивоварнях Coors Brewing Co. Molson (Колорадо, США) і Cerveceria Cuauhtémoc (Мексика).

Він був також членом факультету в Університеті Каліфорнії-Девіс, і технологічний інститут Монтерреї (Мексика). Його наукові ступені включають в себе ступінь доктора філософії в галузі хімічного машинобудування в Університеті Ватерлоо (Канада), і хімічної інженерії в Технологічному де Монтеррей (Мексика).

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Переглянути 3 інших курсів в Siebel Institute of Technology »

Цей курс Онлайн
Duration
інформація
Денне навчання
Price
3,780 USD
Перший вибір. Другий варіант: 4180,00 USD
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date