Дізнайтеся, як запустити успішний малий бізнес

Ви думаєте, почати свій власний бізнес, або, можливо, ви вже встигли зануритися і просто потребуєте допомоги рук, щоб допомогти вам взяти свій новий бізнес ще далі?

Є багато речей, які слід враховувати при запуску власного бізнесу, від розуміння своїх клієнтів до бюджетів, бізнес-планів та законодавства.


Чому цей курс?

Цей вісім тижнів онлайн-курс допоможе вам розгадати і прокласти шлях через всі важливі елементи, щоб почати свій власний бізнес.

Ви отримаєте необхідні навички та ділові знання, необхідні для успішного ведення бізнесу, і зосередьтеся на недорогих стратегіях швидкого реагування, щоб ви могли використовувати нові тенденції та технології та навчитися робити.


Що ти навчишся

  • Розробка стратегії та бізнес-плану: визначення вашого бачення майбутнього та планування кроків для досягнення цього.
  • Маркетингові дослідження: що добре працювало, а що ні, і що ви можете дізнатися з цього, коли виправляєте свою бізнес-стратегію.
  • Продукти та ціни: що вам потрібно зрозуміти, щоб мати змогу точно оцінити ваші товари / послуги? Яка ваша вартість товару? Ви будете знижувати? Вам потрібні окремі роздрібні та оптові цінові плани? Ви вивчите все це та багато чого іншого.
  • Готівковий потік, фінансове прогнозування та варіанти збору коштів: ви чули вимову "грошові кошти короля", як ви підвищуєте та управляєте своїми фінансами найкращим чином для свого бізнесу?
  • Законодавство та логістика: озброєний план для вашого бізнесу, саме там ви стикаєтесь із вимогами ліцензування, реєстрації та обліку.
  • Зв'язок: як і де розповісти свою історію та побудувати свій бренд.
  • Качки, переговори та продажі.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Red Smart Academy With Falmouth University »

Останнє оновлення Жовтень 22, 2018
Цей курс Онлайн
Duration
8 Тижнів
Денне навчання
Price
550 GBP
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date