Курс: Розширений дизайн віртуальних досліджень з питань стійкості

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Курс вдосконаленого дизайну для сталого розвитку (ades4s) - це унікально побудована міждисциплінарна програма, яка навчає студентів перетворювати наукові та технологічні відкриття та розробки з потребами суспільства та навколишнього середовища за допомогою проекту. Наші студенти заглиблюються в дослідження дисциплінарних кордонів, набуття знань з багатьох наукових та гуманітарних галузей, а також через власну базу навичок, що виробляють інноваційні сучасні рішення для складних багатошарових викликів сучасності. Ми адаптували курс ades4s 2020/2021 до сучасних глобальних обставин, і з жовтня 2020 року наша програма також доступна у віртуальних дослідженнях.

У віртуальній програмі є наші п'ять Модулів :

 1. "Мислячий дизайн",
 2. "Стабільність, стійкість та екологія",
 3. Штучне життя та стійкість,
 4. Трибалізм та майбутні соціальні структури та
 5. Біодизайн: Світ зростаючих речей.

П’ять модулів разом утворюють повний річний курс. Звичайно, можна брати участь у Модулях окремо, виходячи з індивідуальних переваг. Наприклад, можна вибрати для приєднання лише один модуль або три модулі або повний курс.

135226_Image1.pngInstitute of Advanced Design Studies","author_url":"","source":""}" />

Структура та деталі віртуальної студії ADES

Модулі 1 і 2 пропонуються лише у віртуальному режимі дослідження. Модулі 3, 4 і 5 доступні як у віртуальному, так і в студійному режимі. Природно, що модель віртуального навчання базується на 100% живих лекціях, але всі матеріали класу записуються та надаються студентам для забезпечення гнучкості.

Модулі у віртуальному класі:

 • 4 дні на тиждень, включаючи:
  • Лекції, дискусії та семінари в прямому ефірі з видатними модераторами
  • Віртуальна студія та дослідницька робота в групах
  • Індивідуальне та групове навчання з фасилітаторами ADES
 • Загальна рекомендована робота: 16 годин на тиждень
 • Максимальна кількість учнів - 25 учнів на модуль

Вимоги до курсу

Ми запрошуємо людей різних культурних та дисциплінарних дисциплін, що мають ступінь MSc (за вибором бакалавра), наприклад, - але не обмежуючись ними - дизайн продуктів, архітектура, технології, інженерія, а також випускники прикладних наук, художники, антропологи та філософи. Усі претенденти повинні будуть відвідувати онлайн-співбесіду як частину процесу подання заявки, де буде оцінюватися знання англійської мови (тому не потрібно подавати офіційні сертифікати).

Чому слід вчитися з ADES і чому ЗАРАЗ?

Ми робимо великий акцент на взаємодії студентів та модераторів, співпраці. Модулі розроблені для того, щоб студенти спільно працювали над вирішенням задач із заданої теми, орієнтуючись на стійкість. Завдяки ґрунтовним дослідженням дизайну, студенти вчаться застосовувати отримані знання в різних дисциплінах та галузевій практиці у формі проектів студійних модулів. Найкращі проекти модулів публікуються ADES в кінці кожного модуля. Крім того, ми пропонуємо участь у позанавчальних заходах, таких як короткі курси та навчальні поїздки, організовані ADES. Для студентів, які стежать за віртуальною навчальною програмою та бажають приєднатися до студії ADES у Будапешті, ми відкриємо двері студії для студентів із січня 2021 року (з урахуванням обмежень безпеки та подорожі).

Націленість на стійкість сьогодні величезна. Зусилля в усьому світі є своєчасними, оскільки зміни клімату і слід людини в навколишньому середовищі проявляються в масштабі, до якого ми просто не готові. Дійсно, заклик "діяти зараз" є терміновим. ADES був побудований для відповіді на цю нагальність. Але не з більш зеленими продуктами, системами та послугами, а з ідеєю про те, що нам потрібно «перейти до рук», щоб досягти дійсно радикальних рішень. Ідея, що ми не можемо вирішити свої проблеми тими ж інструментами, що їх створили. Потрібно нове дизайнерське мислення для стійкості, яке інформує про дії, про які потрібно терміново закликати.

Переваги навчання з ADES практично

 • Репетиторство один на один: досвідчені репетитори ADES завжди доступні для обговорень та надання рекомендацій окремим студентам, а також групам. Функції віртуальної студії ADES схожі на будь-які невеликі студії дизайну продукту, спільні лабораторії чи аналітичні центри, де студенти, модератори та викладачі мають рівний доступ до діяльності з генерування знань і де метою є спільне покоління знань.
 • Фахівці з дизайну для досліджень сталого розвитку: Ми є новаторською, незалежною школою дизайну, яка спрямована на те, щоб спрямувати наших студентів на шляху до того, щоб стати лідерами думки в галузі сталого розвитку.
 • Гостьові модератори світового класу: студенти ADES працюють із широко визнаними вченими, науковцями, дизайнерами та інноваторами, які виступають на передньому плані зміни нашого суспільства своєю роботою.
 • Творче, інклюзивне середовище навчання: Будучи справді трансдисциплінарною освітою, середовище навчання ADES дозволяє експериментувати, творчості та радикально впроваджувати інновації в рамках навчальних методів, а також результатів, одночасно відкриваючись для культурного та дисциплінарного різноманіття, що супроводжує багатодисциплінарні групи.
 • Орієнтована на реальність: Наша роль у глобальній освіті полягає в тому, щоб стати піонером у навчанні дизайну для забезпечення сталого розвитку. Ми працюємо мультидисциплінарно, щоб доповнювати існуючі освітні програми та збільшувати різноманітність освіти для стійкості між дисциплінами. На наших курсах студенти навчаються крім створення екологічного дизайну; вони досліджують, як пристосувати наші нинішні організації та системи до світових лідерів за принципами екології, стійкості та стійкості.
 • Міжнародна студентська спільнота: Наші студенти творчі та допитливі, вже мають базу навичок та ступінь дисципліни, і прагнуть просунути свої навички та спеціалізуватись на сталому розвитку. Наші заняття складаються з людей будь-якого культурного та дисциплінарного походження, наприклад, з дизайну продуктів-послуг, архітектури, технологій інженерії, а також випускників природничих наук, а також художників, антропологів та філософів.
 • Публікація: Курси ADES пропонують студентам багато можливостей розробити індивідуальні та групові проекти, де вони можуть продемонструвати здобуті уявлення, особистісний та міждисциплінарний розвиток та вміння застосовувати свої знання. ADES допоможе потім у видавництві та інших комунікаціях.
 • Навички дизайнерського мислення для радикальної стійкості: студенти ADES зможуть вийти за рамки застосування дизайнерських рішень, як завжди, для людської бажаності, і думати не по-людськи, продукту чи бізнесу, але вони зрозуміють, що це найважливіше обмеження у всіх проектних починаннях починається радикальна стійкість, як у підтримці нашого існування разом із існуванням нашої планети. Наша місія полягає в передачі міждисциплінарної дизайнерської освіти, щоб наші студенти могли внести свій внесок у процвітаюче середовище.
 • Сертифікат електронного навчання ADES: Нашим студентам присвоєно сертифікат про закінчення Institute of Advanced Design Studies , Будапешт. Сертифікат видається після завершення проекту модуля.

Про школу

Institute of Advanced Design Studies (ADES) - це незалежна школа дизайну, яка пропонує навчальні програми сталого розвитку для аспірантів та професіоналів. Наша програма заснована на міждисциплінарному підході до сталого розвитку, і ми приймаємо студентів з усіх груп. Ми визнаємо складність та мультидисциплінарність викликів, з якими ми сьогодні стикаємося із змінами клімату, деградацією навколишнього середовища, робочим життям та змінами у глобальному суспільстві, і для вирішення цих проблем необхідний новий тип експертизи. ADES створений для підготовки нового типу дизайнерів, оснащених інструментами дизайнерського мислення та інструментами дизайну процесів, розробленими для роботи в міждисциплінарних командах, а також в змозі використовувати свою власну дисципліну, будь то в галузі дизайну, хімії чи біоінженерії, щоб вирішити багатопрофільний -дисциплінарні проблеми сучасності. Замість того, щоб мати традиційний факультет, ADES працює з запрошеними модераторами, які є світовими лідерами думок із різноманітних дисциплін, від дизайнерів до біологів, інженерів та філософів, щоб досягти цілісних підходів, відповідних вирішенню сучасних проблем.

ADES віртуальна навчальна програма 2020/21

href = "https://ades.design/virtual-studio

ADES in-studio (віртуальна та in-studio mix) навчальна програма 2020/21

href = "https://ades.design/ades4s

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on ... Детальніше

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on a transdisciplinary approach to sustainability and we accept students from all backgrounds. Згорнути