Загальні відомості
Опис програми
Причини зробити курс
Курс пропонує якісну підготовку, яка дозволяє набути та вдосконалити знання та вміння, необхідні для виконання професійних та дослідницьких завдань та заходів у галузі Приматології та суміжних наук.
Для кого це?
Випускникам університету та професіоналам будь-якої наукової дисципліни, які хочуть поглибити теоретичні та практичні знання з ефіології приматів та приматологічних досліджень. Більш конкретно, випускники університетів з психології, біології, ветеринарії, антропології ... або з особливим інтересом до поведінки приматів, пізнання та їх біологічної еволюції, а також до застосування наукових знань. Курс також відкритий для людей, які, не маючи університетського ступеня, мають інтерес та мотивацію до нелюдських приматів.
вимоги до вступників
Курс бажано рекомендувати людям з університетським ступенем. Однак він також відкритий для всіх, хто зацікавлений у вдосконаленні своїх знань про нелюдських приматів.
презентація
Приматологія стала в останні роки новою науковою дисципліною. Як з наук про життя, так і з наук про людину, вивчення приматів, що не належать до людини, є посиланням для розуміння розвитку та еволюції людського виду. Так само вивчення і знання приматів нелюдських стає основним інструментом збереження тропічних екосистем, де вони мешкають, їх життєздатність повинна бути гарантована завдяки їх продуктивності як "парасолькових видів". Загальна мета курсу - запропонувати якісну підготовку, де студенти можуть здобувати та / або вдосконалювати свої знання та вміння, необхідні для виконання професійних та дослідницьких завдань та заходів у галузі приматології та суміжних наук. Програма пропонує оновлений, динамічний та загальноприйнятий теоретичний підхід, що дозволяє мотивувати аналітичну, рефлексивну та критичну спроможність студентів з предметів, пов'язаних з поведінкою, етологією та пізнанням приматів.
мети
Основна мета - здобути основні знання та навички, пов'язані з поведінкою, самопочуттям та пізнанням нелюдських приматів. Програма курсу базується на теоретичному підході до динаміки та участі, де аналітична та рефлексивна здатність студентів мотивована з міждисциплінарної та інтегративної точки зору.
Основні компетентності та навички, які планується розвивати, такі:
- Інтегруйте знання та розуміння біологічних основ поведінки тварин і людини та їх психологічних функцій як з порівняльної, так і з філогенетичної точки зору.
- Інтерпретувати та розмірковувати про когнітивні (фізичні та соціальні) загальні механізми шимпанзе та людини в їх еволюційному контексті та з міждисциплінарної точки зору.
- Знати та інтегрувати основні поняття, пов'язані з еволюцією людини та її застосуванням у галузі Приматології та Психології людини.
- Цінуйте та цінуйте внесок наукових досліджень у професійні знання та практику.
- Використовуйте різні документальні джерела, пов'язані з Приматологією, покажіть необхідні стратегії доступу до інформації та оцінюйте необхідність документального оновлення.
можливості кар'єрного росту
Я працюю в оздоровчих центрах та інших зоологічних центрах. Екологічна освіта, активізація та охорона природи та заходи щодо захисту тварин.
навчальний план
1. Основні поняття етології
- Етологія та етологія приматів
- Принципи вивчення поведінки тварин
- Чотири основні питання в етології
- Аналогія проти гомології
- Етологічні дисципліни
2. Біологія та систематика
- Філогенія та еволюція
- Модель приматів
- Таксономія діючих приматів
3. Екологія поведінки приматів
- Розподіл середовища проживання
- Трофічна поведінка
- Тимчасовий бюджет діяльності
- Просторова поведінка
- Стратегії боротьби з хижаками
- Етоекологія приматів у їх природному середовищі існування
- Захист і збереження приматів нелюдських
4. Соціальна поведінка
- Організація та соціальна динаміка
- Співпраця та взаємність
- Грумінг
- Конкуренція, агресія та примирення
5. Пізнавальні та культурні аспекти
- Поняття про інтелект тварин
- Види навчання
- зв'язок
- Мовні навички у приматів
- Кількісна ємність, пам'ять і сприйняття
- Інші складні пізнавальні процеси
- Інші загальні пізнавальні здібності
- Культурна поведінка та інструментальна поведінка
6. Онтогенетичний розвиток та сексуальна поведінка
- Життєві цикли у приматів
- Грайлива поведінка
- Репродуктивні стратегії
- Статева поведінка: системи спаровування
- Статевий диморфізм
7. Етологічна методологія
- Фази етоприматологічного дослідження
- Розробка систем категорій поведінки
- Методи реєстрації
- Прийоми вивчення поведінки приматів у їх природному середовищі існування
- Підготовка дослідження
8. Етологія людини
- Поняття та обсяг дослідження
- Видова поведінка
- Крос-культурні дослідження
- Міжспецифічні дослідження
- Соціальні тригери
титрування
Курс спеціалізації з поведінки та біології приматів Фонду UdG: інновації та навчання
методологія
Студенти будуть справжніми героями навчально-методичного процесу. Ваша участь буде активною та задіяна з початку курсу. Оцінювання є безперервним через низку практичних заходів, які будуть проводитись протягом усього курсу: анкети, участь у дебатах, доставка документів тощо. Вони матимуть у своєму розпорядженні навчальні матеріали у вигляді: уроків, читання тощо. Оцінюватиметься також участь у форумах (дебатах), в яких будуть спільні питання, що мотивують спільну рефлексію. Як викладач курсу, так і координація допоможуть у будь-який час реагувати на цілі, потреби та очікування.
Система оцінки
Оцінка полягає у виконанні практичних заходів, а також у участі в різних дебатах, які будуть запропоновані протягом тижнів. Він не оцінюватиметься підсумковим іспитом чи підсумковою діяльністю, але оцінювання триває з першого дня. Нотатки будуть опубліковані під час курсу та фіналу, через кілька тижнів після його закінчення.
Про навчальний заклад
La Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) es la institución creada por la Universitat de Girona (UdG) para fomentar la investigación científica y la docencia en todos los ámbito ... Детальніше