Лікар божественного зцілення (онлайн)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Доктор божественного зцілення в Інтернеті

Цей онлайн-курс викладається лише англійською мовою.

Ми живемо у світі, де майже всі страждають від якоїсь хвороби чи болю. Як послідовник Ісуса Христа, вам доручили крокувати вперед і робити щось з цього приводу! Продемонструйте любов і силу Бога, зцілюючи хворих, куди б ви не пішли.

 • Чи знаєте ви, що потужне служіння Ісуса було результатом того, щоб він робив лише те, що бачив, як робив Його Отець, і говорив лише те, що чув Його Отець?
 • Чи бажаєте ви бачити ті самі результати, які робив Ісус, спостерігаючи, слухаючи та співпрацюючи з Отцем?

Якщо так, то докторський ступінь з Божественного зцілення з Christian Leadership University - саме те, що ви шукали.

125541_hands-263341_960_720.jpg

Love_and_Hope / Pixabay

Докторська ступінь з Божественного зцілення, яка коштує набагато більше, ніж папір, на якій вона надрукована

Ми вважаємо, що досвід досвіду нескінченно цінніший, ніж вивчення окремої книги. Усі головні знання в світі принесуть вам мало користі, якщо ви не зможете змусити його працювати в реальному світі. Ось чому кожен крок того, як ви будете застосовувати те, що ви дізнаєтесь. Кожен з наших Божественних курсів зцілення є освіжаючим практичним і покроково провадить вас через використовувані процеси та методи.

Швидкий шлях до вашого ступеня

Ви набагато ближче до докторського ступеня Божественного зцілення, ніж ви розумієте. Додайте до 50% свого ступеня за допомогою комбінації стенограм з інших коледжів та портфоліо життєвого досвіду. Використовуйте свої минулі дослідження та досвід з користю і заробляйте докторський ступінь з Божественного зцілення швидше, ніж ви коли-небудь вважали можливим!

Заробіть ступінь від дому

Отримайте акредитовану докторську ступінь з питань божественного зцілення 100% за допомогою дистанційного навчання.

Швидкий старт божественного зцілення

Заробіть до 50% своєї докторської ступеня Божественного зцілення за рахунок поєднання кредитів із життєвого досвіду та переказів з інших коледжів або семінарій.

Навіщо платити більше?

Навчання в CLU становить приблизно 1/10 середнього середнього приватного коледжу , а приблизно 1 / 4thof - державний державний коледж.

Студенти країн, що розвиваються, отримають знижку від Christian Leadership University :

 1. Якщо ви замовляєте звичайний 3-кредитний курс CLU, курс навчання знижується з 300 до 150 доларів. Матеріали курсу та вартість доставки додаткові.
 2. У нас є понад 20 електронних навчальних модулів наших найкращих курсів, які призводять до отримання диплома з прикладної духовності. Всі матеріали миттєво доступні на вашому комп’ютері чи смартфоні. Звичайна ціна за модуль становить $ 99 - $ 197, і ви можете попросити купон, який знижує модуль до половини ціни. Клацніть тут для отримання додаткової інформації.

ХЛУ - №1 у навчанні, заснованому на одкровеннях

Наш унікальний підхід - це реальне життя, біблійно обґрунтоване, навчання на основі одкровення, засвідчене голосом Божим.

Доступні курси

 • REN103 Причастя з Богом
 • HEA102 Покладіть на себе здоров'я
 • REN204 Природно надприродне
 • HEA201 Авторитет віруючої людини
 • REN206 Підвищення Помазання
 • REN207 Цілюще помазання
 • COU301 Молитви, які зцілюють серце
 • HEA315 Положення Бога про зцілення
 • EVA215 Чудо-євангелізм
 • THE208 Торжество церкви

Вимоги

Більшість докторських ступенів вимагають заповнити 40 кредитів понад ступінь магістра з можливістю зробити докторську дисертацію для частини кредитів. Наступні ступені вимагають 60 кредитів понад ступінь магістра, включаючи обов'язкову докторську дисертацію: доктор християнської філософії, доктор божественності та доктор богослов'я. Ці кредити можуть виходити з комбінації 1) курсів, взятих; 2) оригінальний проект дисертації чи служіння; 3) практика чи стажування. Очікується, що студент співпрацюватиме з Діканом над розробкою програми, яка задовольнить його прагнення до зростання в тій чи іншій області, в якій Бог заклав пристрасть до його серця.

 1. Проведені курси: Студент може вибрати будь-який з курсів, пропонованих CLU. Якщо він обирає бакалаврський курс, для виконання вимог до рівня випускника буде додана додаткова робота.
 2. Оригінальна дисертація чи проект міністерства: Це може бути оригінальна письмова робота або створення міністерської роботи. Унікальність та / або оригінальність будуть ключовими оцінками цього проекту. Якщо це письмовий проект, він повинен підтримувати баланс між оригінальним текстовим дослідженням (у Святому Письмі та вторинній літературі) та практичним тестуванням дипломної роботи в реальному житті. Якась робота міністерства чи оригінальна письмова робота повинні додати нову точку зору знанням та практиці теми, що стосується дипломної роботи.
 3. Практикум чи стажування: Ми також заохочуємо частину докторських ступенів виходити з досвіду служіння в реальному житті.

Обмеження: Максимум 20 кредитів може бути надано на загальну суму як кредитів на трансфер від інших установ, так і з кредитів, отриманих за життєвий досвід. З них 20 не більше 10 можуть отримати кредити, отримані за життєвий досвід.

Контактні дані

Електронна пошта: clu@cluonline.com

Телефон: 800-466-6961
або
716-681-4896

Факс: 716-685-3908

facebook: https://www.facebook.com/christianleadershipuniversity/

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once ... Детальніше

Christian Leadership University brings the Voice of God to every learning experience. It’s a unique approach that will transform the way you learn, and you’ll never go back to dry studying again once you do it this way! Згорнути