МЕД в освітньому лідерстві

Загальні відомості

Опис програми

Візьміть на себе керівництво з рівнем освіти в університетському університеті Конкордія

Ви постійно придумуєте ідеї покращити свою школу. Ви прагнете зробити більше, щоб заохотити студентів та колег досягти успіху поза класом. Ви готові стати лідером. Що далі? Отримавши ступінь МЕ в освітньому лідері від Конкордії. З провідним МЕД не можна нічого зробити. У вас є амбіції, відданість та співчуття - єдине, що вам зараз потрібно, - це ноу-хау для ефективного впровадження змін. Маючи ступінь МДП в освітньому лідерстві, ви можете зробити це та багато іншого.

Що ти навчаешся

 • Принципи формування сприятливих стосунків у школі та громаді.
 • Правові та етичні проблеми, з якими щодня стикаються педагоги.
 • Ефективне навчання в класі та як підвищити успішність учнів.
 • Основи організаційних змін.

Рекомендовані курси

Шкільне та громадське партнерство

Цей курс вивчає принципи планування та адміністрування програми побудови взаємно підтримуючих відносин між школою та її оточенням. Основна увага приділяється розвитку навичок та стратегій для зв’язку школи з такими громадами, як батьки, громадяни та спеціальні групи інтересів.

Приклади з права та етики

Цей курс є вивченням правових та етичних питань відносно практичних питань, з якими стикаються педагоги у своїй щоденній практиці. Тематичні дослідження, які говорять безпосередньо викладачам і зосереджуються на повсякденних етичних дилемах в освіті, є основою цього курсу. Особливо важливим для цього курсу є акцент на вимірі етики, оскільки вона стосується викладання та лідерства.

Стратегії підвищення навчальних досягнень учнів

Цей курс дає огляд того, що є ефективним інструктажем у класі. Курс також вивчить поглиблені категорії стратегій, які показують дослідження, матимуть велику ймовірність підвищення досягнень для всіх студентів у всіх предметних областях на всіх рівнях. Будуть вивчені дослідження та теорія, а також практичне застосування стратегій у класі.

Організаційні зміни

Організаційні зміни дають вступний огляд теоретичних та соціологічних основ організаційних змін. Крім того, курс вивчає джерела, процеси та результати змін в освіті та наслідки для них викладачів та адміністраторів. Теми та заходи розроблені з метою огляду питань, що цікавлять та мають значення для тих, хто замислюється про кар’єру в освіті адміністрацією або ролі провідних викладачів та агентів змін.

Чому Concordia

Будучи новаторами в галузі навчання, Коледж освіти Університету Конкордія-Портленд вже більше століття надає можливості викладачам і продовжує впливати на освіту від пренатального до докторського рівня. Насправді наш коледж освіти розміщений у флагманській школі нашої нової освітньої моделі, відомої як 3toPhD®. Такі ж сміливі думки, що стоять за цим інноваційним прототипом, - це також ті, що формують наше постійне освітнє дослідження, а також наші студенти та аспірантури. Ми зростаємо нашою спільнотою професійних педагогів, щоб розвивати навчання на кожному етапі - приєднуйтесь до нас.

Наявність стипендії

Ми пропонуємо стипендії до 3000 доларів, і зараз ви можете отримати право на безкоштовні підручники.

Вимоги до прийому

 • Завершена заявка.
 • Кандидати повинні здобути ступінь бакалавра або вищу від регіонально акредитованої установи.
 • Офіційні стенограми від регіонально акредитованого коледжу / університету з розміщеним ступенем бакалавра або магістра. Для вашої зручності підпишіть форму випуску стенограми, якщо ви хочете, щоб університет Конкордія-Портленд вимагав офіційних стенограм від вашого імені.
 • Форма історії роботи або резюме із зазначенням досвіду роботи.
 • Абітурієнти повинні мати сукупний бакалавриат середньої кваліфікації 2,8 і вище.
 • Заява про наміри, довжиною 475-600 слів. Зміст та чіткість написання буде оцінено в процесі прийому. Будь ласка, відповідайте на наступні підказки індивідуально та пронумеруйте кожну відповідь:
  • Коротко ознайомтесь із командами відділень прийому вищих навчальних закладів та коледжів освіти, обговоривши ваш професійний досвід та зацікавленість у виконанні бажаної програми навчання у Конкордії (приблизно 75-100 слів).
  • Опишіть свої професійні цілі та їх узгодження з обраною вами програмою та загальною місією Concordia. Проілюструйте, як ваші сили та досвід підготували вас до успіху в програмі (приблизно 200–250 слів).
  • Обговоріть негайний виклик у реальному світі в професійній галузі, до якої відповідає ваша ступінь (наприклад, освіта, здобута середньою освітою, вищою освітою, корпоративним навчанням). Наведіть приклад. Які дії повинні вчинити педагоги чи професіонали для вирішення цього завдання? (приблизно 200–250 слів)
  • Кандидатам, які заробили за 2,80 ГРА, поясніть, що призвело до низького середнього балу та як вам вдасться досягти успіху в академічній складній аспірантурі сьогодні.
Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... Детальніше

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. Згорнути